Zyre me qira ne kalabri ish-emshir

Çmimi: 1.600 €
Zyre me qira ne kalabri ish-emshir

Detajet

Postuar
12 prill 13:26
Kategoria
Biznes & Punësime > Lokale / Punetori / Magazina
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

ZYRE ME QIRA NË KALABRI

Lëshohet hapësira për #Zyre me #qira në lagjen #Kalabria, me sipërfaqe prej ~300m2, është në katin e 2-të.
Hapësira është e ndarë në 7 njësi punuese/zyre, ka 2 tualete të ndara dhe ndriqim e parking të mjaftueshëm.

Vendi është i përshtatshëm për aktivitete të ndryshme biznesore, ka parking të mjaftueshëm dhe qasje të mirë e të shpejt në të gjitha rrugët kryesore të qytetit.

Çmimi 1.600 Euro.


Tel. 049123275
Viber.. +38349123275
Whatsapp. +38649123275
e-mail: [email protected]


Shpallje te ngjashme