VW Golf 6 Tdi MATCH

Çmimi: Me Marrveshje
VW Golf 6 Tdi MATCH

Detajet

Postuar
25 nëntor 12:50
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Mitrovicës > Vushtrri
Targa
Të huaja
Marshi
Manual
Lloji
VW Volkswagen
Modeli
Golf
Viti i prodhimit
2012
Karburanti
Dizel / Naftë
Kilometrazha
190 000 - 199 999

Përshkrimi

Prodhuesi: Volkswagen
Modeli: Golf 6 Tdi MATCH
Vendi i prodhimit: Gjermani
Viti i prodhimit: 19.11.2012 Model 2013
Karakteristikat teknike:
200.000 klm me liber servisi te GARANTUME!!!!
Fuqia e motorrit: 77KW & 105Ps
/ Kapaciteti ccm: 1598 Ccm
Hargjimet mesatare 5.0 l/100km
Dyer / Ulëse: 05
Ngjyra: hirit
Marshi: 5 Shpejsi
Pajisje standarde:
Senzor Parkim para dhe mrapa
Sistemi I mbylljes se dyerve me central.
Xhamat me mbyllje elektrike SI DHE XHAMAT E ZI FABRIKISHT!!!!
Pasqyret e jashtme me rregullim elektrik, Klima tronik komanda ne timon
On-bord kompjuter, ABS,
Pajisje shtesë:
Uleset me nxemje
Uleset ne te zezi hiri MATCH
monitories per shtypje te gomave,,
Klimatronic.., senzor shiu, drita mjegulle,
Pasqyret elektrike me nxemje, Tempomat me sistem
Sistemi I zerimit me speakers, Bluetooth, USB, AUX, .
Timoni me multifunksione, timon sportiv Style
Pasqyret e jashtme dhe ajo e brendshme veterresues me mundesi palimi
Pushimore per dore para dhe pas. Paketa.
Fellne me guma te reja
..........🚗 JASMIN AUTOMOBILE 🚗...........
☎️045613666 ☎️ 049 858 656☎️
....☎️ Viber + 377 45 613 666 ☎️....
🚗 Prishtin-Mitrovic, (15km nga Prishtina)🚗
https://www.facebook.com/Auto-Beni-418803584890788


Shpallje te ngjashme