Elektronikë
Kaçanik

Elektronikë në shitje në Kaçanik

 • 4 foto
  iphone 7
  Telefona celulare

  iphone 7

  shitet iphone 7 gold 32 gb shum i rujten si i ri

  Kaçanik 15 shkurt 18:17
  240 €
 • 2 foto
  Shitet Iphone 7 / 128GB Black
  Telefona celulare

  Shitet Iphone 7 / 128GB Black

  Shitet Iphone 7 ne gjendje te mir dhe shum i rujshem. Per me shum info kontakto nr telefoni.

  Kaçanik 12 shkurt 18:19
  275 €
 • 4 foto
  Me Icloud 8 Plus dhe 7 Plus
  Telefona celulare

  Me Icloud 8 Plus dhe 7 Plus

  Iphone 8 Plus & Iphone 7 plus me icloud për pjesë Orgjinale Iphone 8 plus Gold cmimi 130 euro nu

  Kaçanik 11 shkurt 01:16
  130 €
 • 2 foto
  Samsung Galaxy J5 DUOS
  Telefona celulare

  Samsung Galaxy J5 DUOS

  Shitet samsung galaxy j5 duos ngjendje trregullt pa asni problem dhe defekt punon ngjendje trregullt

  Kaçanik 10 shkurt 15:16
  80 €
 • 0 foto
  Sony PlayStation 3!!!
  Lojra per PC / Videolojra

  Sony PlayStation 3!!!

  Me Dy Dorza

  Kaçanik 7 shkurt 21:18
  180 €
 • 2 foto
  Shitet samsung galaxy J5 Duos (2016)
  Telefona celulare

  Shitet samsung galaxy J5 Duos (2016)

  Sm- J510gn. Shitet samsung galaxy s5 Duos, punon n'gjendje t'rregullt edhe oshte shum i rujten

  Kaçanik 6 shkurt 20:32
  90 €
 • 0 foto
  Shes zerimin
  Audio / CD / Stereo

  Shes zerimin

  Shes zerimin ne gjendje te mir jan me blotuf me usb me radio eshe me mmc card arsyja e shitjes nuk

  Kaçanik 6 shkurt 17:30
  160 €
 • 1 foto
  Shes Urgjent
  Telefona celulare

  Shes Urgjent

  Shes urgjent ajfon 6 defek shiriti kushton 30 euro

  Kaçanik 29 janar 23:26
  80 €
 • 1 foto
  Shitet urgjend kontaktoni ne viber
  Telefona celulare

  Shitet urgjend kontaktoni ne viber

  Shitet iphon 6 urgjend defek.shiritin kushtom 30 euro me.nreq

  Kaçanik 29 janar 23:26
  80 €
 • 3 foto
  Samsung grand prime 2018
  Telefona celulare

  Samsung grand prime 2018

  Shitet telefoni samsung grand prime 2018 telofoni eshte ne gjendje shume te rregullt posedon dy kart

  Kaçanik 29 janar 21:19
  85 €
 • 0 foto
  Mi Band 3
  Telefona celulare

  Mi Band 3

  Shes Mi Band 3 matës aktiviteti vjen edhe me një rrypë extra.

  Kaçanik 25 janar 03:16
  30 €
 • 4 foto
  Shes sony playstation 4 urgjent
  Lojra per PC / Videolojra

  Shes sony playstation 4 urgjent

  Shitet Sony playstation 4 ne gjendje perfekte me te gjitha pajisjet e nevojitshme 2 xhoystika origj

  Kaçanik 22 janar 23:16
  330 €
 • 4 foto
  Ndegjojse me blutuf
  Shtesa per telefon celulare

  Ndegjojse me blutuf

  Shiten ndogjojset me blutuf ne gjendje te rregullt 3 dit te pordurura te ardhura nga Gjermania

  Kaçanik 22 janar 20:17
  25 €
 • 4 foto
  Shes ps3 105
  Kompjutera

  Shes ps3 105

  Ësht në gjendje shum të mir

  Kaçanik 21 janar 22:17
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ps3 slim me Qip + 8 cd lojra original
  Lojra per PC / Videolojra

  Ps3 slim me Qip + 8 cd lojra original

  ps3 osht me qip ka hdd 350 gb lojrat muj me i instalu sipas deshires juve vjen me tgjitha kabllat ed

  Kaçanik 17 janar 21:18
  160 €
 • 5 foto
  Pikado
  Lojra per PC / Videolojra

  Pikado

  Boksa te ri dhe te perdorte

  Kaçanik 12 janar 23:17
  1.111 €
 • 2 foto
  Shitet
  Telefona celulare

  Shitet

  Vetem 1 jav i perdorur i ri me paket

  Kaçanik 9 janar 11:26
  100 €
 • 1 foto
  huawei mate 10 pr0
  Telefona celulare

  huawei mate 10 pr0

  huawei mate 10 pr0 whataspp:+13037209603 viber:+13037209603

  Kaçanik 8 janar 19:30
  261 €
 • 0 foto
  PlAYSTATION 3 SLIM
  Lojra per PC / Videolojra

  PlAYSTATION 3 SLIM

  Shes playstation 3 slim ngjendje te rregullt i ardhur nga zvicrra , sony posedon 2 kontrollera thu

  Kaçanik 7 janar 21:30
  150 €
 • 2 foto
  Iphone 6
  Telefona celulare

  Iphone 6

  Shes iphone 6 ne gjendje te rregullt

  Kaçanik 5 janar 18:17
  135 €
 • 1 foto
  maje dhe flutra per pikado×#
  Lojra per PC / Videolojra

  maje dhe flutra per pikado×#

  maja dhe flutra per pikado×#

  Kaçanik 3 janar 01:17
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Markë e re Canon 5D III / Markë Canon 5D II / Markë Canon 5D IV
  Fotoaparate

  Markë e re Canon 5D III / Markë Canon 5D II / Markë Canon 5D IV

  Markë e re Canon 5D III / Markë Canon 5D II / Markë Canon 5D IV BLENI 2 NJËSITË DHE MERRNI 1 FA

  Kaçanik 14 dhjetor 19:01
  850 €
 • 4 foto
  iPhoneX Xr Xs max 8plus 7plus 6s Ps4 samsung Hauwei AirPod Free
  Telefona celulare

  iPhoneX Xr Xs max 8plus 7plus 6s Ps4 samsung Hauwei AirPod Free

  promo sales Buy 2 units offer = pay for 1 Unit smartphone at full price And Pay for 2nd smartph

  Kaçanik 12 dhjetor 14:38
  500 €
 • 0 foto
  Финансијска помоћ за крај године
  Shtepiza loje

  Финансијска помоћ за крај године

  Финансијска помоћ за крај године Здраво, Да ли вам је потребно финансирање за финансирање или хита

  Kaçanik 17 nëntor 09:33
  111 €
 • 0 foto
  Ndihma e veçantë financiare për fundin e vitit.
  Pjese per kompjuter

  Ndihma e veçantë financiare për fundin e vitit.

  Asistencë financiare speciale për fundin e vitit. Mirëmëngjesi. Ne jemi një bankë dhe investitorë

  Kaçanik 14 nëntor 07:53
  111 €
 • 5 foto
  Apple iPhone XS Max 512GB Factory Unlocked
  Telefona celulare

  Apple iPhone XS Max 512GB Factory Unlocked

  For More Enquiries Email:[email protected] Whatsapp chat 24HRS:+971525634552 Pro

  Kaçanik 4 nëntor 09:30
  750 €
 • 0 foto
  lexoni dhe kontaktoni me mua sot nëse keni nevojë.
  TV / LCD / Plasma

  lexoni dhe kontaktoni me mua sot nëse keni nevojë.

  Zonja e mirë Z. / Znj. Unë ju ofroj paratë 3000 euro deri në 190000 euro për një periudhë shlyerje

  Kaçanik 6 shtator 16:24
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Bună ziua domnul și doamna
  Pjese per kompjuter

  Bună ziua domnul și doamna

  Bună ziua domnul și doamna Acest mesaj este adresat indivizilor, celor săraci sau tuturor celorla

  Kaçanik 23 gusht 10:30
  1.000 €
 • 1 foto
  në 03 ditë paratë në llogarinë tuaj
  TV / LCD / Plasma

  në 03 ditë paratë në llogarinë tuaj

  Përshëndetni të nderuar zotëri dhe zonjë. Ne jemi një organizatë private e njohur nga Bashkimi Evro

  Kaçanik 12 maj 11:00
  40 €
 • 2 foto
  Canon 6d mark ii/Sony Alpha a9/Nikon D500/Sony a6500/ Nikon D600,Nikon D5,
  Fotoaparate

  Canon 6d mark ii/Sony Alpha a9/Nikon D500/Sony a6500/ Nikon D600,Nikon D5,

  Canon 6d mark ii / Sony Alpha a9 / Nikon D500 / Sony a6500 / Nikon D600, Nikon D5, Për shitje Bra

  Kaçanik 12 maj 01:15
  1.000 €
 • 2 foto
  Canon 5D Mark III / 5D Mark II / 5D Mark IV / 7D Mark II / Canon 6D / Canon 70D / Canon EOS-1DX / Canon 5Ds
  Fotoaparate

  Canon 5D Mark III / 5D Mark II / 5D Mark IV / 7D Mark II / Canon 6D / Canon 70D / Canon EOS-1DX / Canon 5Ds

  Canon 5D Mark III / 5D Mark II / 5D Mark IV / 7D Mark II / Canon 6D / Canon 70D / Canon EOS-1DX / Ca

  Kaçanik 12 maj 01:02
  1.000 €
 • 1 foto
  DJI Phantom 4 Quadcopter Drone/DJI Mavic Pro Folding Drone / DJI-Inspire-2-Premium-Combo-
  Fotoaparate

  DJI Phantom 4 Quadcopter Drone/DJI Mavic Pro Folding Drone / DJI-Inspire-2-Premium-Combo-

  DJI Phantom 4 Quadcopter Drone / DjI Mavic Pro Folding Drone / DJI-Inspire-2-Premium-Combo- Për s

  Kaçanik 12 maj 01:02
  800 €
 • 4 foto
  Panasonic LUMIX DMC-GH4-YAGH Camera/Panasonic Lumix G DC-GH5L 20.3 MP (Kit
  Fotoaparate

  Panasonic LUMIX DMC-GH4-YAGH Camera/Panasonic Lumix G DC-GH5L 20.3 MP (Kit

  Për shitje New Orignal Boxes mbyllur Genuine dhe 100% origjinal dhe vjen me pajisje të plotë të p

  Kaçanik 10 maj 18:07
  900 €
 • 3 foto
  New Apple MacBook Pro 2017 Retina 15” /MSI GT73VR TITAN SLI 18.4-Inch Full HD i7
  Kompjutera

  New Apple MacBook Pro 2017 Retina 15” /MSI GT73VR TITAN SLI 18.4-Inch Full HD i7

  Për shitje New Orignal Boxes mbyllur Genuine dhe 100% origjinal dhe vjen me pajisje të plotë të p

  Kaçanik 10 maj 17:50
  900 €
 • 11 foto
  DELL XPS 13 FHD, i7-3537U 8GB-RAM 256GB-SSD
  Kompjutera

  DELL XPS 13 FHD, i7-3537U 8GB-RAM 256GB-SSD

  Shes laptop/ultrabook Dell XPS 13 me super performance, i perdorur shume shume pak, duket si ri pa a

  Kaçanik 8 maj 11:39
  500 €
 • 3 foto
  Canon 6d mark ii/Sony Alpha a9/Nikon D500/Sony a6500/ Nikon D600,Nikon D5,
  Fotoaparate

  Canon 6d mark ii/Sony Alpha a9/Nikon D500/Sony a6500/ Nikon D600,Nikon D5,

  Canon 6d mark ii / Sony Alpha a9 / Nikon D500 / Sony a6500 / Nikon D600, Nikon D5, Për shitje New

  Kaçanik 5 prill 15:08
  1.500 €
 • 3 foto
  Panasonic LUMIX DMC-GH4-YAGH Camera/Panasonic Lumix G DC-GH5L 20.3 MP (Kit
  Fotoaparate

  Panasonic LUMIX DMC-GH4-YAGH Camera/Panasonic Lumix G DC-GH5L 20.3 MP (Kit

  Kamera Panasonic LUMIX DMC-GH4-YAGH / Panasonic Lumix G DC-GH5L 20,3 MP (Kit Për shitje New Orign

  Kaçanik 5 prill 15:04
  900 €
 • 3 foto
  New Apple MacBook Pro 2017 Retina 15” /MSI GT73VR TITAN SLI 18.4-Inch Full HD i7
  Kompjutera

  New Apple MacBook Pro 2017 Retina 15” /MSI GT73VR TITAN SLI 18.4-Inch Full HD i7

  New Apple MacBook Pro 2017 retinë 15 "/ MSI GT73VR TITAN SLI 18,4-inç Full HD i7 Për shitje New O

  Kaçanik 5 prill 14:54
  900 €
 • 3 foto
  Leica M M9 18.0MP Digital Camera /Nikon D610/ Canon 80D / Nikon D3X
  Fotoaparate

  Leica M M9 18.0MP Digital Camera /Nikon D610/ Canon 80D / Nikon D3X

  Kamera dixhitale Leica M M9 18.0MP / Nikon D610 / Canon 80D / Nikon D3X Për shitje New Orignal Bo

  Kaçanik 29 mars 18:08
  800 €
 • 5 foto
  Nikon D810 / NIKON D800 / NIKON D700 / NiKON D850 / Nikon D750 / Nikon D7100 / Nikon D4s / D4 /
  Fotoaparate

  Nikon D810 / NIKON D800 / NIKON D700 / NiKON D850 / Nikon D750 / Nikon D7100 / Nikon D4s / D4 /

  Nikon D700 / NIKON D800 / NIKON D800 / NIKON D700 / NIKON D700 / Për shitje New Orignal Boxes mby

  Kaçanik 29 mars 17:59
  1.500 €
 • 2 foto
  New Apple MacBook Pro 2017 Retina 15” /MSI GT73VR TITAN SLI 18.4-Inch Full HD i7
  Kompjutera

  New Apple MacBook Pro 2017 Retina 15” /MSI GT73VR TITAN SLI 18.4-Inch Full HD i7

  New Apple MacBook Pro 2017 retinë 15 "/ MSI GT73VR TITAN SLI 18,4-inç Full HD i7 Për shitje New O

  Kaçanik 29 mars 17:51
  900 €
 • 5 foto
  APPLE IPHONE X / APPLE IPHONE 7 PLUS / IPHONE 8 PLUS / 32GB /128GB /64GB
  Telefona celulare

  APPLE IPHONE X / APPLE IPHONE 7 PLUS / IPHONE 8 PLUS / 32GB /128GB /64GB

  APPLE IPHONE X / APPLE IPHONE 7 PLUS / IPHONE 8 PLUS / 32GB / 128GB / 64GB Për shitje New Orignal

  Kaçanik 26 mars 14:00
  700 €
 • 4 foto
  Panasonic LUMIX DMC-GH4-YAGH Camera/Panasonic Lumix G DC-GH5L 20.3 MP (Kit
  Fotoaparate

  Panasonic LUMIX DMC-GH4-YAGH Camera/Panasonic Lumix G DC-GH5L 20.3 MP (Kit

  Kamera Panasonic LUMIX DMC-GH4-YAGH / Panasonic Lumix G DC-GH5L 20,3 MP (Kit Për shitje New Orign

  Kaçanik 26 mars 13:49
  900 €
 • 0 foto
  Financimi i huasë 100% 2.000 euro ka 50.000.000 euro për të rejat vit : sanchezaline24@gmail.com WhatsApp: +22962002097, Viber: +22962002097
  Pjese per kompjuter

  Financimi i huasë 100% 2.000 euro ka 50.000.000 euro për të rejat vit : [email protected] WhatsApp: +22962002097, Viber: +22962002097

  Financimi i huasë 100% 2.000 euro ka 50.000.000 euro për të rejat vit : [email protected] W

  Kaçanik 19 dhjetor 21:00
  50.000.000 €
 • 1 foto
  For sale: Apple iPhone 7 Plus , Samsung Galaxy S7 ,(Whatsapp:+2348166491885)
  Telefona celulare

  For sale: Apple iPhone 7 Plus , Samsung Galaxy S7 ,(Whatsapp:+2348166491885)

  All our products are brand new and unlocked from manufacturer's factory, our products can be used

  Kaçanik 11 dhjetor 05:19
  200 €
 • 4 foto
  Apple iPhone 7+ 256gb
  Telefona celulare

  Apple iPhone 7+ 256gb

  All Our Products Are Brand New Original With 12 Months Warranty Direct From The Manufactures Company

  Kaçanik 9 dhjetor 10:36
  400 €
 • 3 foto
  Laptop HP ENVY x360 TOUCH SMART
  Kompjutera

  Laptop HP ENVY x360 TOUCH SMART

  Shitet Laptopi ne gjendje te rregullt perfekte i ardhur prej jasht osht ble ne paket

  Kaçanik 28 nëntor 08:59
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  RI Samsung Galaxy S8 Plus SM-G955U 64GB MBYLLET
  Telefona celulare

  RI Samsung Galaxy S8 Plus SM-G955U 64GB MBYLLET

  më dërgoni mesazhin këtu për më shumë informacion. [email protected] Skype ::: Abda

  Kaçanik 14 tetor 11:06
  450 €
 • 2 foto
  Apple iPhone 7 Plus (PRODUCT)RED
  Telefona celulare

  Apple iPhone 7 Plus (PRODUCT)RED

  Apple iPhone 7 Plus (PRODUCT)RED Whatsapp ::: +447459059054 Vibe:::+447459059054

  Kaçanik 9 tetor 22:10
  400 €