• Per pjese

  Per pjese

  Shitet per pjese vetura xhip(SUV) SangYong Kyron, 2005, me libreze,i regjistruem. Para pak ditesh eshte prish...ka diqka defekt ne ndezje ne motor! Qmimi sipas marreveshjes!!! Pres bleres serioz.,

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  23 korrik 22:32
 • Mercedes E220 avangarde aksidentuar per pjes

  Mercedes E220 avangarde aksidentuar per pjes

  Shes mercedes i aksidentuar automatik avangard 220E

  2.650 €
  Ferizaj
  23 korrik 14:25
 • Motorr disel ne gjendje te rregullt

  Motorr disel ne gjendje te rregullt

  Shitet ne gjendje te rregullt.info ne tel ose viber 045599611.qmimi me marrveshje..

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  23 korrik 14:07
 • Përshëndetje,unë jam një individ i cili ofron kred

  Përshëndetje,unë jam një individ i cili ofron kred

  Përshëndetje,unë jam një individ i cili ofron kredi ndërkombëtare. Me një kapital që do të përdoret për të dhënë hua në mes individëve në të shkurtër dhe afat të gjatë duke filluar nga 4000 500,000

  2.000 €
  Kaçanik
  22 korrik 17:26
 • Përshëndetje,unë jam një individ i cili ofron kred

  Përshëndetje,unë jam një individ i cili ofron kred

  Përshëndetje,unë jam një individ i cili ofron kredi ndërkombëtare. Me një kapital që do të përdoret për të dhënë hua në mes individëve në të shkurtër dhe afat të gjatë duke filluar nga 4000 500,000

  2.000 €
  Deqan
  22 korrik 17:24
 • Përshëndetje,unë jam një individ i cili ofron kred

  Përshëndetje,unë jam një individ i cili ofron kred

  Përshëndetje,unë jam një individ i cili ofron kredi ndërkombëtare. Me një kapital që do të përdoret për të dhënë hua në mes individëve në të shkurtër dhe afat të gjatë duke filluar nga 4000 500,000

  2.000 €
  Istog
  22 korrik 17:24
 • Përshëndetje,unë jam një individ i cili ofron kred

  Përshëndetje,unë jam një individ i cili ofron kred

  Përshëndetje,unë jam një individ i cili ofron kredi ndërkombëtare. Me një kapital që do të përdoret për të dhënë hua në mes individëve në të shkurtër dhe afat të gjatë duke filluar nga 4000 500,000

  2.000 €
  Gjilan
  22 korrik 17:24
 • Përshëndetje të dashur, Ju jeni në kërkim të

  Përshëndetje të dashur, Ju jeni në kërkim të

  Përshëndetje të dashur, Ju jeni në kërkim të financimit, keni ëndërr e një të ardhme më të mirë, ju dëshironi të keni shtëpinë tuaj, të blerë një makinë. Unë jam financiare individuale që është i gats

  2.000 €
  Kamenicë
  22 korrik 16:05
 • Zgjidhja për të gjitha problemet tuaja të kredive

  Zgjidhja për të gjitha problemet tuaja të kredive

  Zgjidhja për të gjitha problemet tuaja të kredive në 72 orë Keni nevojë për kredi për të mbushur? Ju doni të ndërtoni, rinovuar, Për të rivendosur, ose thjesht të rregulluar të qëndrimit tuaj? Blerje

  1.000 €
  Kamenicë
  21 korrik 23:25
 • Zgjidhja për të gjitha problemet tuaja të kredive

  Zgjidhja për të gjitha problemet tuaja të kredive

  Zgjidhja për të gjitha problemet tuaja të kredive në 72 orë Keni nevojë për kredi për të mbushur? Ju doni të ndërtoni, rinovuar, Për të rivendosur, ose thjesht të rregulluar të qëndrimit tuaj? Blerje

  1.000 €
  Kamenicë
  21 korrik 23:25
 • Zgjidhja për të gjitha problemet tuaja të kredive

  Zgjidhja për të gjitha problemet tuaja të kredive

  Zgjidhja për të gjitha problemet tuaja të kredive në 72 orë Keni nevojë për kredi për të mbushur? Ju doni të ndërtoni, rinovuar, Për të rivendosur, ose thjesht të rregulluar të qëndrimit tuaj? Blerje

  1.000 €
  Kamenicë
  21 korrik 23:25
 • Kredi të ofrojë në mënyrë të veçantë

  Kredi të ofrojë në mënyrë të veçantë

  Kredi të ofrojë në mënyrë të veçantë Kredi të shpejtë për individë të ndershëm në gjendje për të shlyer Ju nevojshme hua e parave në mes të individëve për të përballuar me vështirësi financiare në fun

  1.000 €
  Kamenicë
  21 korrik 23:24
 • Kredi të ofrojë në mënyrë të veçantë

  Kredi të ofrojë në mënyrë të veçantë

  Kredi të ofrojë në mënyrë të veçantë Kredi të shpejtë për individë të ndershëm në gjendje për të shlyer Ju nevojshme hua e parave në mes të individëve për të përballuar me vështirësi financiare në fun

  1.000 €
  Kamenicë
  21 korrik 23:24
 • VW POLO 1.4 tdi -05 per pjese Mitrovice

  VW POLO 1.4 tdi -05 per pjese Mitrovice

  Auto pjese dhe Auto servis KALAJA gjendet në hyrje të mitrovicës tek ura e lumit sitnica (Te Mitromonti) ,NA KONTAKTONI NE NUMRIN *049 542 285* NGA E HENJA DERI TE SHTUNEN NGA ORA *10.30-18.00* OSE NA

  Me Marrveshje
  Mitrovicë
  21 korrik 23:14
 • Financimi dhe ofrojnë kredi në mes të individëve t

  Financimi dhe ofrojnë kredi në mes të individëve t

  Financimi dhe ofrojnë kredi në mes të individëve të rënda Përshëndetje ju jeni ka e kërkimit për kredi, as për të ringjallur aktivitetet tuaja ose për realizimin e një projekti , ose për të blerë ju n

  1.000 €
  Kamenicë
  21 korrik 23:08
 • Financimi dhe ofrojnë kredi në mes të individëve t

  Financimi dhe ofrojnë kredi në mes të individëve t

  Financimi dhe ofrojnë kredi në mes të individëve të rënda Përshëndetje ju jeni ka e kërkimit për kredi, as për të ringjallur aktivitetet tuaja ose për realizimin e një projekti , ose për të blerë ju n

  1.000 €
  Kamenicë
  21 korrik 23:07
 • Kredi të ofrojë në mënyrë të veçantë

  Kredi të ofrojë në mënyrë të veçantë

  Kredi të ofrojë në mënyrë të veçantë Kredi të shpejtë për individë të ndershëm në gjendje për të shlyer Ju nevojshme hua e parave në mes të individëve për të përballuar me vështirësi financiare në fun

  2.000 €
  Kamenicë
  20 korrik 20:24
 • Kredi të ofrojë në mënyrë të veçantë

  Kredi të ofrojë në mënyrë të veçantë

  Kredi të ofrojë në mënyrë të veçantë Kredi të shpejtë për individë të ndershëm në gjendje për të shlyer Ju nevojshme hua e parave në mes të individëve për të përballuar me vështirësi financiare në fun

  2.000 €
  Dragash
  20 korrik 20:24
 • Real estate kredi dhe kredi personale

  Real estate kredi dhe kredi personale

  Real estate kredi dhe kredi personale I vënë në dispozicionin tuaj të kredisë në kushte shumë të thjeshta. Unë ofroj kredi të shkurtër, të mesëm dhe të gjatë termi bashkëpunim me tim avokat. Ne nuk e

  2.000 €
  Kamenicë
  20 korrik 20:15
 • Kredi të ofrojë në mënyrë të veçantë

  Kredi të ofrojë në mënyrë të veçantë

  Kredi të ofrojë në mënyrë të veçantë Kredi të shpejtë për individë të ndershëm në gjendje për të shlyer Ju nevojshme hua e parave në mes të individëve për të përballuar me vështirësi financiare në fun

  1.000 €
  Kamenicë
  20 korrik 20:15
 • Kredi të ofrojë në mënyrë të veçantë

  Kredi të ofrojë në mënyrë të veçantë

  Kredi të ofrojë në mënyrë të veçantë Kredi të shpejtë për individë të ndershëm në gjendje për të shlyer Ju nevojshme hua e parave në mes të individëve për të përballuar me vështirësi financiare në fun

  1.000 €
  Kamenicë
  20 korrik 20:15
 • Real estate kredi dhe kredi personale

  Real estate kredi dhe kredi personale

  Real estate kredi dhe kredi personale I vënë në dispozicionin tuaj të kredisë në kushte shumë të thjeshta. Unë ofroj kredi të shkurtër, të mesëm dhe të gjatë termi bashkëpunim me tim avokat. Ne nuk e

  1.000 €
  Kamenicë
  20 korrik 20:05
 • Real estate kredi dhe kredi personale

  Real estate kredi dhe kredi personale

  Real estate kredi dhe kredi personale I vënë në dispozicionin tuaj të kredisë në kushte shumë të thjeshta. Unë ofroj kredi të shkurtër, të mesëm dhe të gjatë termi bashkëpunim me tim avokat. Ne nuk e

  1.000 €
  Kamenicë
  20 korrik 20:05
 • oferta e kredisë për ndonjë person që është në

  oferta e kredisë për ndonjë person që është në

  oferta e kredisë për ndonjë person që është në nevojë Hua e parave në mes të individëve të rënda Ju jeni në Gjermani, zvicër , Francë , kanada dhe vende të tjera, dhe keni nevojë për kredi të holla pë

  2.000 €
  Deqan
  20 korrik 15:07
 • oferta e kredisë për ndonjë person që është në

  oferta e kredisë për ndonjë person që është në

  oferta e kredisë për ndonjë person që është në nevojë Hua e parave në mes të individëve të rënda Ju jeni në Gjermani, zvicër , Francë , kanada dhe vende të tjera, dhe keni nevojë për kredi të holla pë

  2.000 €
  Deqan
  20 korrik 15:06
 • oferta e kredisë për ndonjë person që është në

  oferta e kredisë për ndonjë person që është në

  oferta e kredisë për ndonjë person që është në nevojë Hua e parave në mes të individëve të rënda Ju jeni në Gjermani, zvicër , Francë , kanada dhe vende të tjera, dhe keni nevojë për kredi të holla pë

  2.000 €
  Deqan
  20 korrik 15:06
 • Kredi ofrojnë të pasurive të patundshme dhe person

  Kredi ofrojnë të pasurive të patundshme dhe person

  Kredi ofrojnë të pasurive të patundshme dhe personale kredisë në 24 orë Sidomos në zvicër, kanadez, Belgjikës apo frëngjisht unë ofroj kredi nga 1,000 deri 2,000,000 për të askujt në gjendje të paguaj

  1.000 €
  Kamenicë
  20 korrik 10:24
 • Kredi personale

  Kredi personale

  Kredi personale Merrni përparësi të konsumatorëve të kredive PATRICK AHAM , në mënyrë që të financojë projektet tuaja çfarëdo që ata mund të jenë. Bëni një simulim të një personal të kredisë, internet

  2.000 €
  Leposaviq
  19 korrik 17:31
 • Kredi personale

  Kredi personale

  Kredi personale Merrni përparësi të konsumatorëve të kredive PATRICK AHAM , në mënyrë që të financojë projektet tuaja çfarëdo që ata mund të jenë. Bëni një simulim të një personal të kredisë, internet

  2.000 €
  Malisheve
  19 korrik 17:31
 • kredisë ofertën e parave në mes të veçantë

  kredisë ofertën e parave në mes të veçantë

  kredisë ofertën e parave në mes të veçantë Me qëllim që të ju ndihmojë për të mbushur borxheve tuaj, për realizimin e projektet tuaja, për blerjen e shtëpisë tuaj apo makinën tuaj të ëndrrave, të veça

  1.000 €
  Zveçan
  19 korrik 17:30
 • Kredi personale

  Kredi personale

  Kredi personale Merrni përparësi të konsumatorëve të kredive PATRICK AHAM , në mënyrë që të financojë projektet tuaja çfarëdo që ata mund të jenë. Bëni një simulim të një personal të kredisë, internet

  2.000 €
  Deqan
  19 korrik 17:28
 • Kredi personale

  Kredi personale

  Kredi personale Merrni përparësi të konsumatorëve të kredive PATRICK AHAM , në mënyrë që të financojë projektet tuaja çfarëdo që ata mund të jenë. Bëni një simulim të një personal të kredisë, internet

  2.000 €
  Gllogoc
  19 korrik 17:28
 • Oferta e kredisë personale e lehtë online

  Oferta e kredisë personale e lehtë online

  Oferta e kredisë personale e lehtë online Përshëndetje. A keni nevojë për kredi për të shkurtër, ose afat-gjatë për të arritur të madhe të projektit??? a keni nevojë për kredi për të blerë shtëpinë tu

  2.000 €
  Kamenicë
  19 korrik 17:15
 • Kredi personale

  Kredi personale

  Kredi personale Merrni përparësi të konsumatorëve të kredive PATRICK AHAM , në mënyrë që të financojë projektet tuaja çfarëdo që ata mund të jenë. Bëni një simulim të një personal të kredisë, internet

  2.000 €
  Dragash
  19 korrik 17:15
 • oferta e kredisë për ndonjë person që është në nev

  oferta e kredisë për ndonjë person që është në nev

  oferta e kredisë për ndonjë person që është në nevojë Hua e parave në mes të individëve të rënda Ju jeni në Gjermani, zvicër , Francë , kanada dhe vende të tjera, dhe keni nevojë për kredi të holla pë

  1.000 €
  Dragash
  18 korrik 23:25
 • oferta e kredisë për ndonjë person që është në nev

  oferta e kredisë për ndonjë person që është në nev

  oferta e kredisë për ndonjë person që është në nevojë Hua e parave në mes të individëve të rënda Ju jeni në Gjermani, zvicër , Francë , kanada dhe vende të tjera, dhe keni nevojë për kredi të holla pë

  1.000 €
  Kamenicë
  18 korrik 23:24
 • ofertë kredi në mes të veçantë të besueshëm, serio

  ofertë kredi në mes të veçantë të besueshëm, serio

  ofertë kredi në mes të veçantë të besueshëm, serioz dhe të arsyeshme A keni nevojë për një huasë? ose personale të kredisë? Unë jam i Davidit. Tani unë ofrojnë kredi për të gjithë ata që janë në nevoj

  2.000 €
  Kamenicë
  18 korrik 21:21
 • ofertë kredi në mes të veçantë të besueshëm, serio

  ofertë kredi në mes të veçantë të besueshëm, serio

  ofertë kredi në mes të veçantë të besueshëm, serioz dhe të arsyeshme A keni nevojë për një huasë? ose personale të kredisë? Unë jam i Davidit. Tani unë ofrojnë kredi për të gjithë ata që janë në nevoj

  2.000 €
  Kamenicë
  18 korrik 21:21
 • Të them lamtumirë tuaj shqetësime financiare

  Të them lamtumirë tuaj shqetësime financiare

  Të them lamtumirë tuaj shqetësime financiare Keni probleme financiare,dhe të gjitha përpjekjet tuaja në bankat dhe institucionet financiare u dha asgjë deri atje për shkak të kredive të këqija ose të

  2.000 €
  Kamenicë
  18 korrik 17:16
 • Të them lamtumirë tuaj shqetësime financiare

  Të them lamtumirë tuaj shqetësime financiare

  Të them lamtumirë tuaj shqetësime financiare Keni probleme financiare,dhe të gjitha përpjekjet tuaja në bankat dhe institucionet financiare u dha asgjë deri atje për shkak të kredive të këqija ose të

  2.000 €
  Kamenicë
  18 korrik 17:16
 • Vetura per pjes

  Vetura per pjes

  Shitet pjes per pikap menjaqi trapa dyr krilla shofer shajme. Shitet pjes per opel corsa motori menjaq dyr krilla trapa etj.

  Me Marrveshje
  Klinë
  18 korrik 13:04
 • Renault Megane per pjes

  Renault Megane per pjes

  500

  500 Lek
  Vlorë
  17 korrik 23:44
 • Të them lamtumirë tuaj shqetësime financiare

  Të them lamtumirë tuaj shqetësime financiare

  Të them lamtumirë tuaj shqetësime financiare Keni probleme financiare,dhe të gjitha përpjekjet tuaja në bankat dhe institucionet financiare u dha asgjë deri atje për shkak të kredive të këqija ose të

  1.000 €
  Dragash
  17 korrik 21:16
 • Navigator Benzi C-class

  Navigator Benzi C-class

  Cmimi 500 milek i diskutueshem.

  500 Lek
  Fier
  17 korrik 16:54
 • kredisë ofertën e parave në mes të veçantë

  kredisë ofertën e parave në mes të veçantë

  kredisë ofertën e parave në mes të veçantë Me qëllim që të ju ndihmojë për të mbushur borxheve tuaj, për realizimin e projektet tuaja, për blerjen e shtëpisë tuaj apo makinën tuaj të ëndrrave, të veça

  2.000 €
  Kamenicë
  17 korrik 16:12
 • Zgjidhja për të gjitha problemet tuaja të kredive

  Zgjidhja për të gjitha problemet tuaja të kredive

  Zgjidhja për të gjitha problemet tuaja të kredive në 72 orë Keni nevojë për kredi për të mbushur? Ju doni të ndërtoni, rinovuar, Për të rivendosur, ose thjesht të rregulluar të qëndrimit tuaj? Blerje

  2.000 €
  Kamenicë
  17 korrik 16:11
 • kredisë ofertën e parave në mes të veçantë

  kredisë ofertën e parave në mes të veçantë

  kredisë ofertën e parave në mes të veçantë Me qëllim që të ju ndihmojë për të mbushur borxheve tuaj, për realizimin e projektet tuaja, për blerjen e shtëpisë tuaj apo makinën tuaj të ëndrrave, të veça

  2.000 €
  Kamenicë
  17 korrik 16:10
 • kredisë ofertën e parave në mes të veçantë

  kredisë ofertën e parave në mes të veçantë

  kredisë ofertën e parave në mes të veçantë Me qëllim që të ju ndihmojë për të mbushur borxheve tuaj, për realizimin e projektet tuaja, për blerjen e shtëpisë tuaj apo makinën tuaj të ëndrrave, të veça

  2.000 €
  Kamenicë
  17 korrik 16:09
 • kredisë ofertën e parave në mes të veçantë Me qëll

  kredisë ofertën e parave në mes të veçantë Me qëll

  kredisë ofertën e parave në mes të veçantë Me qëllim që të ju ndihmojë për të mbushur borxheve tuaj, për realizimin e projektet tuaja, për blerjen e shtëpisë tuaj apo makinën tuaj të ëndrrave, të veça

  2.000 €
  Kamenicë
  17 korrik 16:09
 • gZjidhja për të gjitha problemet tuaja të kredive

  gZjidhja për të gjitha problemet tuaja të kredive

  gZjidhja për të gjitha problemet tuaja të kredive në 72 orë Keni nevojë për kredi për të mbushur? Ju doni të ndërtoni, rinovuar, Për të rivendosur, ose thjesht të rregulluar të qëndrimit tuaj? Blerje

  2.000 €
  Suharekë
  17 korrik 13:14