• 5 foto
  Iveco
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Iveco

  Iveco 3.0 2005 shitet per pjes 2005 pa dogan.Ne gjendje te rregullt teknike.Me lift mrapa.Me klim.Du

  Fushë Kosovë 9 prill 15:26
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Dizhalic
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Dizhalic

  Shitet dizhalica osht ne gjendje shum te mir

  Mitrovicë 7 prill 21:04
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  MINI EKCAVATOR KOMATSU PC50 MR2
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  MINI EKCAVATOR KOMATSU PC50 MR2

  MINI EXCAVATOR KOMATSU PC 50 MR2 3 BUCKETS 400, 600, 1400 mm GJENDJA E PËRGJITHSHME E MIRË

  Gramsh 7 prill 20:56
  2.500 €
 • 2 foto
  MINI EKCAVATOR KOMATSU PC50 MR2
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  MINI EKCAVATOR KOMATSU PC50 MR2

  MINI EXCAVATOR KOMATSU PC 50 MR2 3 BUCKETS 400, 600, 1400 mm GJENDJA E PËRGJITHSHME E MIRË

  Tiranë 7 prill 20:56
  2.500 €
 • 2 foto
  MINI EKCAVATOR KOMATSU PC50 MR2
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  MINI EKCAVATOR KOMATSU PC50 MR2

  MINI EXCAVATOR KOMATSU PC 50 MR2 3 BUCKETS 400, 600, 1400 mm GJENDJA E PËRGJITHSHME E MIRË

  Pogradec 7 prill 20:55
  2.500 €
 • 3 foto
  Llamella
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Llamella

  Shitet ne gjendje te regullt Llamell korp zamijac

  Prishtinë 6 prill 22:20
  40 €
 • 0 foto
  fiat ulysse 2.0 turbo bemzin plin
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  fiat ulysse 2.0 turbo bemzin plin

  shes pjes per fiat ulysse, 2.0 turbo el. benzin plin, plini i montum fabrikisht origjinal me klim m

  Gjilan 3 prill 09:06
  10 €
 • 2 foto
  PASTRUES OXHAKU
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  PASTRUES OXHAKU

  P A S T R O J M : - OXHAQET - KALLDAJAT - KAMINAT PËVOJA DHE PAISJET NGA ZVICRA TEL. 044 643 682

  Prishtinë 31 mars 15:24
  1 €
 • 2 foto
  Opel Tigra pjese
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Opel Tigra pjese

  Shiten pjes per opel tigra 1.4 benzin cel..0695555094

  Tiranë 31 mars 00:34
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet Urgjent PEUGEOT BOXER Per Pjesë
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Shitet Urgjent PEUGEOT BOXER Per Pjesë

  Shitet per Pjesë Peugeot Boxer i Aksidentuar , Viti 2001 motori 1.9 Disel, Rexhistrim ka deri me 2

  Prishtinë 30 mars 02:05
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shiten koplet
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Shiten koplet

  Shiten koplet farat stopat. Pasqyre ka audi. Passat opell golf etj etj ka kere te ndryshun

  Mitrovicë 29 mars 11:25
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Pjese per Benz 200 dhe 250
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Pjese per Benz 200 dhe 250

  Pjese per benz 124 nafte 200 250 dhe 300

  Shkodër 28 mars 21:54
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Ducati ne super gjendje
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Ducati ne super gjendje

  Shitet makina per arsye ekonomike motor 1,9 i shkelqyer viti 98 ne gjendje pune cmimi shume i arsye

  Lezhë 28 mars 14:34
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  IMPLANT GAZI PER MAKINE
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  IMPLANT GAZI PER MAKINE

  Implant i ardhur nga Bullgaria. Shume pak i perdorur. Ne gjendje te mire pune. Per me shum info mer

  Tiranë 27 mars 22:34
  17.000 Lek
 • 0 foto
  nfuf
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  nfuf

  d3hndoquhq

  Tiranë 26 mars 18:34
  120 €
 • 6 foto
  Pjes wols audi opel bezho citoen seat skoda ford
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Pjes wols audi opel bezho citoen seat skoda ford

  shesim pjes golf 4. 1,6 bezin.skoda practiker 2008 1.4 naft. seat cordova 1.4 bezin 2004.audi a 4 98

  Fier 24 mars 16:35
  10 Lek
 • 5 foto
  dyer per garazha 044681559
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  dyer per garazha 044681559

  dyer per garazha ghitha dimenzionet

  Skënderaj 23 mars 07:14
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet golf 3 1.9 turbo
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Shitet golf 3 1.9 turbo

  Shitet gollf 1.9 turbo por pjes

  Mitrovicë 21 mars 08:16
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  shitet 190 me letra i perplasur
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  shitet 190 me letra i perplasur

  okazion 700 mij bashke me letra per 1 vit ,,eshte i perplasur perpara.

  Tiranë 20 mars 16:54
  700 Lek
 • 3 foto
  Pjese per Opel Astra
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Pjese per Opel Astra

  1.4 16v

  Shkodër 19 mars 20:36
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Pjes kembimi per mercedes
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Pjes kembimi per mercedes

  Pjese kembimi per mercedes te te gjitha llojeve.

  Lushnjë 19 mars 09:34
  10 €
 • 3 foto
  shitet Aksi per Mecerdes Benz 4Aks
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  shitet Aksi per Mecerdes Benz 4Aks

  Shes Aksin per Mecrdes Benz 4Aks i bom me guzhineta , permistop me vaj

  Tiranë 18 mars 20:54
  2.600 Lek
 • 0 foto
  Të shpejtë dhe të sigurtë të marrë hua brenda 24 o
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Të shpejtë dhe të sigurtë të marrë hua brenda 24 o

  Të shpejtë dhe të sigurtë të marrë hua brenda 24 orëve Unë jam dikush me një arsyeshme pronës priv

  Ferizaj 18 mars 19:25
  1 €
 • 3 foto
  VW Touran 2.0 tdi /// Vetem per pjese kembimi
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  VW Touran 2.0 tdi /// Vetem per pjese kembimi

  Vw toruan 2.0 tdi 2004 manual 6 m

  Shkodër 17 mars 22:57
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  VW Touran 1.9 tdi 2004 /// Vetem per pjese kembimi
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  VW Touran 1.9 tdi 2004 /// Vetem per pjese kembimi

  Vw Touran 1.9 tdi 2004 manual 6 m

  Shkodër 17 mars 22:57
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Pjes kembimi per fugona mercedes, iveco auto keci
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Pjes kembimi per fugona mercedes, iveco auto keci

  Shiten pjes kembimi per furgona iveco , mercedes , fiat , renault ,nisan , sprinter 2008 dopjogome e

  Durrës 17 mars 22:44
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Pjese per pasat
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Pjese per pasat

  Viti 2001

  Shkodër 17 mars 15:37
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Pjese per Renault Laguna
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Pjese per Renault Laguna

  1998 benzine dhe nafte

  Shkodër 17 mars 15:36
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Pjese per BMW 330
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Pjese per BMW 330

  Viti 2002

  Shkodër 17 mars 15:35
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  oferta private e kredisë (Email: duranzaldivar@gmail.com)
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  oferta private e kredisë (Email: [email protected])

  oferta private e kredisë (Email: [email protected]) (Email: [email protected] )

  Prizren 14 mars 06:14
  1.000 €
 • 2 foto
  Fiat Ducato 2.5 TDI per pjese
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Fiat Ducato 2.5 TDI per pjese

  Shes kombin Fiat Ducato Motorri 2.5 TDI Shitet vetem per pjes

  Prishtinë 13 mars 16:24
  650 €
 • 2 foto
  furgon VOLKSWAGEN
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  furgon VOLKSWAGEN

  furgon VOLKSWAGEN ,VITI 1991,

  Tiranë 12 mars 14:54
  100.000 Lek
 • 5 foto
  Motor Mercedes190
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Motor Mercedes190

  Shitet motor Mercedes benc 190

  Elbasan 10 mars 18:54
  700 €
 • 8 foto
  dyer per garazha montim profesional
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  dyer per garazha montim profesional

  dyer per garazha ghitha dimenzionet

  Lipjan 9 mars 11:15
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  REDIKREDITË NË 48 ORAS
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  REDIKREDITË NË 48 ORAS

  REDIKREDITË NË 48 ORAS K në 48 orë nuk arrijnë në fund të muajit? kjo është mundësia juaj e shpejtë

  Ranillug 9 mars 02:04
  100 €
 • 4 foto
  Motor per vetur
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Motor per vetur

  Motori i vetures Audi a3 viti 1997 1.8 benzin

  Prizren 9 mars 01:04
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  CITROEN ZX PJES TE QMONTUARA
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  CITROEN ZX PJES TE QMONTUARA

  Posedoj te gjitha pjeset e karoseris per CITROEN ZX si: 2 dyert e para Amortizera dhe federa

  Dragash 8 mars 00:04
  170 €
 • 1 foto
  REZULTATET IMMEDIATE TË KREDIVE
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  REZULTATET IMMEDIATE TË KREDIVE

  Përshëndetje Z. dhe znj   Ky mesazh është për individuët, të varfrit, doza për të gjithë ata të c

  Prizren 7 mars 09:52
  100 €
 • 1 foto
  Shes pjes per vw Sharan 2001-2006 1,9 Tdi
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Shes pjes per vw Sharan 2001-2006 1,9 Tdi

  Shes pjes me qmime te volitshme per sharan seria 2001-2006 1,9 tdi me 6 shpejci Per ma shum na kont

  Gjakovë 6 mars 18:25
  5 €
 • 1 foto
  dyer te bmw , shiten edhe kejt
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  dyer te bmw , shiten edhe kejt

  shiten dyert per bmw e36 delfin normal dhe cabrio , e46 normal dhe cabrio , e39 , dyert shiten edhe

  Ferizaj 6 mars 18:04
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  oferta e kredisë pa problem
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  oferta e kredisë pa problem

  oferta e kredisë pa problem Kontaktoni Whatsapp0033756853273 oferta e kredisë midis individit

  Kaçanik 6 mars 01:39
  100 €
 • 1 foto
  Të veçantë monetare të ndërsjellë të ndihmës në mes të individëve në 72 orë
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Të veçantë monetare të ndërsjellë të ndihmës në mes të individëve në 72 orë

  duhet të holla për projektet tuaja të na kontaktoni; ([email protected]). Kushtet janë shumë f

  Gllogoc 5 mars 11:27
  2.000 €
 • 0 foto
  shiten dyrt per pezho 205
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  shiten dyrt per pezho 205

  Shiten dy dyrt gepeki dy gjamat e mram dy pasqyret pet pezho 205

  Gllogoc 4 mars 23:25
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Të veçantë monetare të ndërsjellë të ndihmës në mes të individëve në 48 orë
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Të veçantë monetare të ndërsjellë të ndihmës në mes të individëve në 48 orë

  duhet të holla për projektet tuaja të na kontaktoni; ([email protected]). Kushtet janë shum

  Prishtinë 4 mars 20:22
  2.000 €
 • 1 foto
  oferta e huasë për të varfrit
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  oferta e huasë për të varfrit

  Financimi i parave ndërmjet individëve A keni probleme financiare? A keni nevojë për para për të a

  Prishtinë 3 mars 13:46
  1.000 €
 • 4 foto
  Shiten pjes per Mercedes benz 250 Qmimi shum i lir
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Shiten pjes per Mercedes benz 250 Qmimi shum i lir

  Shiten pjes per mercedes shum te mira shiten keto pjes: 4 dyrt Hauba kipeki braniki i mram gjami i m

  Klinë 2 mars 22:15
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  AUDI A6 2.7 TDI /// Vetem per pjese kembimi
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  AUDI A6 2.7 TDI /// Vetem per pjese kembimi

  Audi a6 2.7 tdi 2007 kambio automat

  Shkodër 2 mars 20:56
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Pjese kembimi Ford Galaxy 2008
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Pjese kembimi Ford Galaxy 2008

  Pjese kembimi ford galaxy 2008 2.0 tdci kambio manuale Instagram : pjese_kembimi_sandri

  Shkodër 2 mars 20:56
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Pjese kembimi Vw Tiguan 2011
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  Pjese kembimi Vw Tiguan 2011

  Pjese per Tiguan 2011

  Shkodër 2 mars 20:44
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  kasetofon
  Makina te demtuara per pjese rezerve

  kasetofon

  kasetofon origjinal

  Lezhë 1 mars 18:45
  Me Marrveshje