• Pjese pee Bmw 520 benzin

  Pjese pee Bmw 520 benzin

  Viti 1998

  Me Marrveshje
  Shkodër
  12 shtator 14:45
 • Pjes per opel corsa d disel

  Pjes per opel corsa d disel

  Pjes per opel corsa d 2009 per me shum info 044-165-541

  Me Marrveshje
  Gjilan
  12 shtator 14:15
 • makina te femtuara

  makina te femtuara

  per pjese

  Me Marrveshje
  Podujevë
  12 shtator 12:38
 • Ford Galaxy 1.9 TDI

  Ford Galaxy 1.9 TDI

  Shitet foed galaxy model anglez i banen ndeshje veq pjesa mbrapa motorri ngjendje te rregullt !!

  Me Marrveshje
  Shtime
  12 shtator 11:24
 • Pjese per Citroen Xsara picasso 2.0 hdi -04

  Pjese per Citroen Xsara picasso 2.0 hdi -04

  kemi gjitha pjeset ne gjendje perfekte per citroen xsara picasso viti 2004 2.0 nafte hdi

  Me Marrveshje
  Korçë
  11 shtator 14:34
 • Auto pjes remi

  Auto pjes remi

  Ford fiesta 1.4 TDCI viti 2008

  Me Marrveshje
  Gjilan
  10 shtator 21:26
 • Shiten bicikletat

  Shiten bicikletat

  SHiten bicikletat urgjentisht jan shum te mira thirrjet pranohen ne qdo koh vetem ne numer ne vajber mos kontakto faliminderit per mirkuptim.

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  10 shtator 07:04
 • Shiten.Politikan..bajm edhe ndrrim

  Shiten.Politikan..bajm edhe ndrrim

  Shiten ose ndrrohen.me xhdo gja qe i vyen.Qytetarit te Kosoves.masrmi.ndrrohen edhe me tall.per bageti Arsyja e shitjes asht..qe nuk i sherbejn mo Kosoves 1.njeri deshtoj..dhe 2..te tjert..shpresun dh

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  9 shtator 21:04
 • Oferta e besueshme e kredisë

  Oferta e besueshme e kredisë

  Ju jeni në një situatë të vështirë? A keni probleme financiare? Unë jam një huadhënës serioz dhe i sinqertë, Unë jam në gjendje t'ju ofroj një shumë që ju nevojitet për të ofruar menjëherë një normë t

  5.000 €
  Fushë Kosovë
  7 shtator 19:24
 • Klip për bager

  Klip për bager

  Shitet klipi për bages. Çmimi 100€ Për kontakt: 044 188 926 dhe 04 9188 926 Viber: +37744 188926 Xhema Adresa: Veternik, afër Gorenje-s Prishtinë

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  7 shtator 15:24
 • Pjese per Citroen Saxo

  Pjese per Citroen Saxo

  Benzine '98

  Me Marrveshje
  Shkodër
  7 shtator 14:44
 • Maqina per benz golf Opel astra

  Maqina per benz golf Opel astra

  Maqina per golf 3 benzin 1.4 Opel Astra 1.6 benzine 98 maqina per Mercedes c200 benzine

  Me Marrveshje
  Pejë
  7 shtator 02:04
 • audi a3

  audi a3

  Shiten pjes peraudi a3 1.8 benzin

  Me Marrveshje
  Tiranë
  5 shtator 11:55
 • Pjese per sllon

  Pjese per sllon

  Pjese per sllona nafte dhe benzine me motorra te ndryshem si 300 dhe 350 nafte. Benzine 320 dhe 420

  Me Marrveshje
  Shkodër
  4 shtator 20:34
 • Ganxhe Tako hekur per rimorkio

  Ganxhe Tako hekur per rimorkio

  Shitet hekur rimorkimi per Mercedes Benz. Eshte pothuaj i pa vene kurr ne makine dhe eshte i shoqeruar me suportin ne te cilin fiksohet per te vene ne bagazh. Perdoret per cdo lloj benxi C klass, E kl

  70 €
  Durrës
  4 shtator 17:37
 • Nevojë për kredi në 24 orë, pa pasur nevojë të pag

  Nevojë për kredi në 24 orë, pa pasur nevojë të pag

  Nevojë për kredi në 24 orë, pa pasur nevojë të paguajnë për të shtrenjta Ju doni të kredisë në një situatë emergjente, por ju nuk duan të paguajnë shumë shtrenjtë. Brenda 24 orëve, unë e financave të

  4 €
  Gllogoc
  4 shtator 15:15
 • Pjese per Sharan 2002

  Pjese per Sharan 2002

  1.9 nafte

  Me Marrveshje
  Shkodër
  4 shtator 14:54
 • Auto Servis Niti Auto Pjese te vjetra VW

  Auto Servis Niti Auto Pjese te vjetra VW

  Shesim auto pjese te vjetra per vw golf 2 , 3 , T2 , T3 , T4 , pikap caddy , nissan , motora te ndryshem 1.6 dizel , turbo dizell , 1.9 dizell , turbo dizell , 2.4 per t4 etj per me shume kontaktoni

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  4 shtator 12:24
 • Disqe AMG

  Disqe AMG

  Shiten 4 disqe AMG 17 ne gjendje shume te mire cmimi 3200 mije leke i diskutuar

  3.200 Lek
  Tiranë
  3 shtator 18:34
 • shitet pitbull staford

  shitet pitbull staford

  shes klyshin e sharrit shum i mir edhe per oborr ama edhe per mu rrok bahet i mir 5 muj i ka e heki se dy spo muj mi majt jam ne mes qytetit po bajn zhurm po ankohen kojshia qon rend dhe pi cocacola m

  12 €
  Fushë Kosovë
  2 shtator 02:24
 • shitet

  shitet

  shitet bibina komplet

  Me Marrveshje
  Vushtrri
  1 shtator 20:24
 • kredi ofrojnë ka ndonjë serioze dhe të ndershëm.

  kredi ofrojnë ka ndonjë serioze dhe të ndershëm.

  kredi ofrojnë ka ndonjë serioze dhe të ndershëm. Ju jeni në kërkim të gatshëm për të rinisur aktivitetin tuaj soite për realizimin e një projekti, ose ju duhet të holla për të blerë një apartament. Po

  5.000 €
  Lipjan
  31 gusht 16:06
 • kredi ofrojnë ka ndonjë serioze dhe të ndershëm.

  kredi ofrojnë ka ndonjë serioze dhe të ndershëm.

  kredi ofrojnë ka ndonjë serioze dhe të ndershëm. Ju jeni në kërkim të gatshëm për të rinisur aktivitetin tuaj soite për realizimin e një projekti, ose ju duhet të holla për të blerë një apartament. Po

  5.000 €
  Fushë Kosovë
  31 gusht 16:06
 • kredi ofrojnë ka ndonjë serioze dhe të ndershëm.

  kredi ofrojnë ka ndonjë serioze dhe të ndershëm.

  kredi ofrojnë ka ndonjë serioze dhe të ndershëm. Ju jeni në kërkim të gatshëm për të rinisur aktivitetin tuaj soite për realizimin e një projekti, ose ju duhet të holla për të blerë një apartament. Po

  5.000 €
  Leposaviq
  31 gusht 16:06
 • kredi ofrojnë ka ndonjë serioze dhe të ndershëm.

  kredi ofrojnë ka ndonjë serioze dhe të ndershëm.

  kredi ofrojnë ka ndonjë serioze dhe të ndershëm. Ju jeni në kërkim të gatshëm për të rinisur aktivitetin tuaj soite për realizimin e një projekti, ose ju duhet të holla për të blerë një apartament. Po

  5.000 €
  Fushë Kosovë
  31 gusht 16:06
 • kredi ofrojnë ka ndonjë serioze dhe të ndershëm.

  kredi ofrojnë ka ndonjë serioze dhe të ndershëm.

  kredi ofrojnë ka ndonjë serioze dhe të ndershëm. Ju jeni në kërkim të gatshëm për të rinisur aktivitetin tuaj soite për realizimin e një projekti, ose ju duhet të holla për të blerë një apartament. Po

  5.000 €
  Kaçanik
  31 gusht 16:06
 • kredi ofrojnë ka ndonjë serioze dhe të ndershëm.

  kredi ofrojnë ka ndonjë serioze dhe të ndershëm.

  kredi ofrojnë ka ndonjë serioze dhe të ndershëm. Ju jeni në kërkim të gatshëm për të rinisur aktivitetin tuaj soite për realizimin e një projekti, ose ju duhet të holla për të blerë një apartament. Po

  5.000 €
  Fushë Kosovë
  31 gusht 16:06
 • Pjese per Audi A4 2.5

  Pjese per Audi A4 2.5

  Vetem pjese pjese

  Me Marrveshje
  Shkodër
  30 gusht 23:46
 • Pjese per hyndai galloper

  Pjese per hyndai galloper

  2.5 viti 2001

  Me Marrveshje
  Shkodër
  30 gusht 08:34
 • Shes prokolic Speciale per akullore me komplet

  Shes prokolic Speciale per akullore me komplet

  Shes prokolicen Speciale per akullore Komplet e ardhur nga gjermanija Edhe e doganuar edhe e regjistruar Komplet fuksionale per ma shum ne tel

  6.000 €
  Prishtinë
  30 gusht 02:26
 • Motorr

  Motorr

  Motorr gjeneratori. Cmimi 1400€. Nuk esht ne gjendje pune esht permbytur na uji. 6 pistona .

  Me Marrveshje
  Vlorë
  29 gusht 19:44
 • Shes Audi80 per pjes PlinBenzin

  Shes Audi80 per pjes PlinBenzin

  Shes Audi80 per pjes plin dhe benzin nuk ka denime po ashtu eshte e qlajmruar. Te interesuarit te kontaktojn ne 049300261Viber

  150 €
  Klinë
  29 gusht 17:04
 • Pjese per Ford Mondeo '99

  Pjese per Ford Mondeo '99

  1.8 nafte

  Me Marrveshje
  Shkodër
  29 gusht 15:35
 • Kam pjese per Mercedes SLK 2001

  Kam pjese per Mercedes SLK 2001

  Shes pjese nga Mercedes Slk 200 kompresor shitet vetem me pjese

  Me Marrveshje
  Shkodër
  29 gusht 14:54
 • Pjese per Bmw 318

  Pjese per Bmw 318

  Benzine dhe nafte

  Me Marrveshje
  Shkodër
  29 gusht 14:54
 • kredisë ofertë serioze në mes të veçantë

  kredisë ofertë serioze në mes të veçantë

  kredisë ofertë serioze në mes të veçantë Ju nevojshme hua e parave në mes të individëve për të përballuar vështirësive financiare në fund të thyer e bllokimit që shkaktojnë bankat, me refuzimin e ap

  5.000 €
  Ferizaj
  29 gusht 14:05
 • Opel Vectra 1.6 ekotek per pjes

  Opel Vectra 1.6 ekotek per pjes

  makina disponon gjith pjeset

  Me Marrveshje
  Korçë
  29 gusht 08:45
 • Kerkoj motor C16SE / Per Opel Corsa A 1.6gsi

  Kerkoj motor C16SE / Per Opel Corsa A 1.6gsi

  Kerkoj motorin c16se 1.6gsi full inxheksion per opel corsa a edhe nese osht i bllokum mkryn pun veq me pas edhe instalimin komplet

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  28 gusht 12:47
 • xsara 1.4 bezin 99 .opel wols bezho benx audi alfa

  xsara 1.4 bezin 99 .opel wols bezho benx audi alfa

  citroen xsara 1.4 bezin 1999 opel vectra astra nafte dhe bezin viti 1995 dhe 2002.audi a4 1.6 ,1.8 bezin viti 1998 .benx 2000 bezin viti 1998. picaso 1.6 bezin viti 2004.alfa 156 2.4 nafte.golf 4 1.6

  10 €
  Fier
  27 gusht 16:54
 •  focus 1.6 bezin gaz .opel wols citroen benx etj

  focus 1.6 bezin gaz .opel wols citroen benx etj

  ford focus 1.6 bezin gaz.benx 2000 bezin,opel astra vectrabezin+nafte 2002.ciroen picaso 1.6 bezin.bezho 206 bezin .audi a4 1.6,1.8 viti 1998.scoda dhe seat 1.4 bezin ,1.4 nafte viti 2008 etj.blejme m

  10 €
  Fier
  27 gusht 16:54
 • FINANCIMIT DHE OFRIMIT TË

  FINANCIMIT DHE OFRIMIT TË

  FINANCIMIT DHE OFRIMIT TË Unë jam një individ i cili ofron kredi ndërkombëtare. Me një kapitalit që do të përdoren për të dhënë hua në mes individëve në të shkurtër dhe afat të gjatë duke filluar nga

  5.000 €
  Klinë
  27 gusht 16:08
 • FINANCIMIT DHE OFRIMIT TË

  FINANCIMIT DHE OFRIMIT TË

  FINANCIMIT DHE OFRIMIT TË Unë jam një individ i cili ofron kredi ndërkombëtare. Me një kapitalit që do të përdoren për të dhënë hua në mes individëve në të shkurtër dhe afat të gjatë duke filluar nga

  5.000 €
  Obiliq
  27 gusht 16:08
 • Kupol per nissan navara

  Kupol per nissan navara

  Kupol per nissan viti 2006

  220 €
  Lushnjë
  27 gusht 15:35
 • FINANCIMIT DHE OFRIMIT TË

  FINANCIMIT DHE OFRIMIT TË

  FINANCIMIT DHE OFRIMIT TË Unë jam një individ i cili ofron kredi ndërkombëtare. Me një kapitalit që do të përdoren për të dhënë hua në mes individëve në të shkurtër dhe afat të gjatë duke filluar nga

  5.000 €
  Ferizaj
  27 gusht 15:24
 • Audi A3 2.0 tdi per pjese kembimi

  Audi A3 2.0 tdi per pjese kembimi

  audi a3 2006 atomat

  Me Marrveshje
  Shkodër
  26 gusht 12:34
 • Financimi i pa njehsorët !!!

  Financimi i pa njehsorët !!!

  Përshëndetje zonja dhe gents, unë jam zyrtari kryesor financiar i kompanisë, e cila ofron asistencë financiare për të gjithë ata që janë në vështirësi. Tonë norma e interesit është 1% për vit. Ne lute

  1.000 €
  Gjilan
  25 gusht 20:27
 • Financimi i pa njehsorët !!!

  Financimi i pa njehsorët !!!

  Përshëndetje zonja dhe gents, unë jam zyrtari kryesor financiar i kompanisë, e cila ofron asistencë financiare për të gjithë ata që janë në vështirësi. Tonë norma e interesit është 1% për vit. Ne lute

  1.000 €
  Dragash
  25 gusht 20:26
 • Shofershajbe per Ford fiesta,Ford cuorir

  Shofershajbe per Ford fiesta,Ford cuorir

  Shofershajbja i bije Ford fiesta dhe Ford cuorir, pereh vitit 1996-2002. Eshte e ardhun nga gjermania.

  40 €
  Deqan
  25 gusht 19:27
 • Shes mercedes karavan 2.500 viti 95 motor pllake

  Shes mercedes karavan 2.500 viti 95 motor pllake

  Makina esht ne gjendj te mir shitet dhe per pjes makina nuk disponon dokumenta

  1 €
  Korçë
  25 gusht 18:34
 • Shes mercedes 2.500 karavan motor pllak

  Shes mercedes 2.500 karavan motor pllak

  Makina shitet dhe pjes pjes makina nuk disponon dokumenta

  1 €
  Pogradec
  25 gusht 18:34