Ferizaj

Motore (mbi 50 cc) në shitje në Ferizaj

 • 4 foto
  Shitet skuteri
  Motore (mbi 50 cc)

  Shitet skuteri

  Shitet skuteri mondial grand pa dokumenta punon mir

  Ferizaj 27 qershor 09:57
  180 €
 • 2 foto
  Shitet Yamaha Banshee
  Motore (mbi 50 cc)

  Shitet Yamaha Banshee

  shitet yamaha banshee 350 cc 2 taksh viti 2003 ngjendje perfekte me dogan per mashum viber +38345451

  Ferizaj 27 qershor 08:05
  1.100 €
 • 3 foto
  honda 100 cc
  Motore (mbi 50 cc)

  honda 100 cc

  shes skuter honda , defekt angllaser akllumatorin e ri 10 euro benzin i ka i kom gra dej para 1 ja

  Ferizaj 26 qershor 00:53
  110 €
 • 3 foto
  SHITET ATV
  Motore (mbi 50 cc)

  SHITET ATV

  TIPI :ATV NGJYRA:E KUQE ME DOGAN TE PAGUAR ME DOKUMENTE

  Ferizaj 24 qershor 15:33
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet motorri
  Motore (mbi 50 cc)

  Shitet motorri

  Shes motorrin ne gjendje shum te mir

  Ferizaj 24 qershor 14:22
  2.200 €
 • 3 foto
  mondial 150 cc hsi me dokumenta
  Motore (mbi 50 cc)

  mondial 150 cc hsi me dokumenta

  shes motorin mondial 150 cc hsi arsyja shitjes po du me ble nja mat madh pres blersin serioz mondial

  Ferizaj 24 qershor 13:42
  250 €
 • 11 foto
  Shitet urgjent
  Motore (mbi 50 cc)

  Shitet urgjent

  Suzuki Bandit 600 - vit 2004 ne gjendje të rregullt, Rks i çlajmruar, 2 auspuha te fabrikës dhe mivv

  Ferizaj 23 qershor 21:39
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Skuter
  Motore (mbi 50 cc)

  Skuter

  Shitet motorri skuter telle 125 kubi i daganuare

  Ferizaj 23 qershor 12:51
  1.500 €
 • 5 foto
  Sym hony st 125cc 2018
  Motore (mbi 50 cc)

  Sym hony st 125cc 2018

  Sym hony 125cc viti 2018 ne gjendje te shkelqyer shtopat lled mrapa dhe para i doganuar model

  Ferizaj 23 qershor 08:08
  2.500 €
 • 6 foto
  Aprilia scarabeo 125cc 2013
  Motore (mbi 50 cc)

  Aprilia scarabeo 125cc 2013

  Aprilia scarabeo sport dhe ekonomik ne gjendje te shkelqyer i doganuar

  Ferizaj 23 qershor 08:08
  1.900 €
 • 0 foto
  Shes
  Motore (mbi 50 cc)

  Shes

  Shitet urgjent

  Ferizaj 21 qershor 23:22
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet atv ne gjendje perfekte
  Motore (mbi 50 cc)

  Shitet atv ne gjendje perfekte

  SHES ATV NE GJENDJE PERFEKTE ME DOGAN TEPAGUAR 1250€ PLUS ME 4 GOMA TË REJA REZERV

  Ferizaj 21 qershor 19:44
  1.999 €
 • 4 foto
  Bicikel model 2019
  Motore (mbi 50 cc)

  Bicikel model 2019

  Shes biciklen model 2019 ngjendje tregullt me goma tgjana me diska bicikleta eshte per qef per ma sh

  Ferizaj 21 qershor 15:24
  350 €
 • 3 foto
  R1
  Motore (mbi 50 cc)

  R1

  yamaha R1 gjendje ekstra te mir komplet servisat e kryer singjir te ri kandelat e reja gomat e reja

  Ferizaj 20 qershor 22:41
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Piaggio 125 cm
  Motore (mbi 50 cc)

  Piaggio 125 cm

  Piaggio

  Ferizaj 20 qershor 19:12
  800 €
 • 0 foto
  Shes Skuter Aprlia Leonardo 125Cc shum ishpejt
  Motore (mbi 50 cc)

  Shes Skuter Aprlia Leonardo 125Cc shum ishpejt

  Shes skuter aprilia leonardo 125Cc prej zvicres Ne gjendje te mir, ka fuqi shum t mir cmimi 500

  Ferizaj 19 qershor 20:28
  500 €
 • 1 foto
  Skuter Piago
  Motore (mbi 50 cc)

  Skuter Piago

  Shitet ne gjendje te rregullt skuteri piago 50cc dhez ne qels dhez ne kam dritat i bojn shtopat anas

  Ferizaj 19 qershor 15:17
  240 €
 • 4 foto
  Yamaha
  Motore (mbi 50 cc)

  Yamaha

  Shes motorrin yamaha 950cc

  Ferizaj 19 qershor 06:37
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Skuter yamaha 50 cc nga Ch
  Motore (mbi 50 cc)

  Skuter yamaha 50 cc nga Ch

  Skuteri esht i ardhun nga ch ne gjendje perfekte dhe shum i rujshem. Doganen e pague +377-44-981-685

  Ferizaj 18 qershor 16:40
  620 €
 • 5 foto
  Aprilia 500cc nga ch
  Motore (mbi 50 cc)

  Aprilia 500cc nga ch

  Aprilia esht ne gjendje perfekte dhe shum i rujshem i ardhun nga ch mendogan te pagume. Gjithqka nen

  Ferizaj 18 qershor 16:39
  1.800 €
 • 3 foto
  Shes 4 Rrotsh Me Maqin Mondialit
  Motore (mbi 50 cc)

  Shes 4 Rrotsh Me Maqin Mondialit

  Shes 4 Rrotshin Gjendjeh te Rregullt Me Maqin Te Mondialit 150Cc Gjithqkah Nrregull me Drita Dhez

  Ferizaj 18 qershor 16:18
  400 €
 • 4 foto
  Shes motorrin ATV
  Motore (mbi 50 cc)

  Shes motorrin ATV

  Shitet motorri ATV 300CC ne gjendje shum te mir pa dogan me dokumenta gjerman i qlajmruar me goma te

  Ferizaj 18 qershor 09:08
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Yamaha
  Motore (mbi 50 cc)

  Yamaha

  Yamaha 600 cc ne gjendje perfekte

  Ferizaj 18 qershor 01:45
  850 €
 • 3 foto
  Skuter 50 cc
  Motore (mbi 50 cc)

  Skuter 50 cc

  Shtet skuteri piaggo liberty 50 cc i sapo ardhun nga ch me dogan te paguar funksional me te gjitha m

  Ferizaj 17 qershor 20:34
  550 €
 • 6 foto
  Motor me 4 rrota
  Motore (mbi 50 cc)

  Motor me 4 rrota

  +38349999950

  Ferizaj 17 qershor 10:25
  430 €
 • 3 foto
  Yamaha
  Motore (mbi 50 cc)

  Yamaha

  Shes motorri n xhendje shum t mir Ndrrim nuk baj

  Ferizaj 16 qershor 22:11
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  KTM
  Motore (mbi 50 cc)

  KTM

  shitet KTM 250 full kros tip top

  Ferizaj 16 qershor 21:11
  2.300 €
 • 1 foto
  Kawasaki KX 250F 2011
  Motore (mbi 50 cc)

  Kawasaki KX 250F 2011

  Shitet Kawasaki KX 250F viti 2011 i ardhur nga ch eshte ne gjendje shum te mir

  Ferizaj 16 qershor 19:11
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  shes mondial
  Motore (mbi 50 cc)

  shes mondial

  shes mondial shum te mir veq maskat i ka thyne viber +38346150466 motorr ponon mir shum

  Ferizaj 16 qershor 18:11
  180 €
 • 3 foto
  Shiten 2 biciklla te ardhura nga ch
  Motore (mbi 50 cc)

  Shiten 2 biciklla te ardhura nga ch

  Shiten 2 biciklla te ardhura nga zvicrra kush osht interesum ne tel 044869906

  Ferizaj 16 qershor 16:31
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  honda mtx 125 R
  Motore (mbi 50 cc)

  honda mtx 125 R

  shitet krosi ne super gjendje te mir pune dhe me dokumenta ne rregulll me librez

  Ferizaj 16 qershor 14:02
  500 €
 • 2 foto
  Suzuki an 125
  Motore (mbi 50 cc)

  Suzuki an 125

  Shes skuterin suzuki an 125 Me dokument ne gjendje shum te rregull doganen e pagune Bajm diqka

  Ferizaj 16 qershor 11:30
  400 €
 • 2 foto
  shes mondial
  Motore (mbi 50 cc)

  shes mondial

  shes mondial ponon mir veq do maska i ka thyne nrroj edhe me telefon viber+38346150466 baj ndrrim ed

  Ferizaj 16 qershor 09:53
  200 €
 • 4 foto
  Chopper Guzzy vetem dogan
  Motore (mbi 50 cc)

  Chopper Guzzy vetem dogan

  Shitet motorri 750cc ka vetem doganen apo ndrtohet me cross 250cc apo me shum. Ka nevoj per nje ba

  Ferizaj 15 qershor 23:30
  12 €
 • 3 foto
  Skuter piago vesppa 50 cc
  Motore (mbi 50 cc)

  Skuter piago vesppa 50 cc

  Shitet skuteri i sa po ardhun nga ch per ma shum kontakt ne tel me dogan te paguar

  Ferizaj 15 qershor 22:30
  550 €
 • 5 foto
  Skuter HONDA 50 cc nga CH
  Motore (mbi 50 cc)

  Skuter HONDA 50 cc nga CH

  Skuteri esht i ardhun nga ch ne gjendje perfekte pa asbje defekt shum i rujt shum i shtrengum me dog

  Ferizaj 15 qershor 13:04
  780 €
 • 2 foto
  shitet skuteri
  Motore (mbi 50 cc)

  shitet skuteri

  Shes skuterin mondial 150cc punon mir batarin e re maskat sika fort tmira

  Ferizaj 14 qershor 18:13
  199 €
 • 4 foto
  Shitet skuter ne gjendje trregullt
  Motore (mbi 50 cc)

  Shitet skuter ne gjendje trregullt

  Shes skuterin.Firma RALLOX Moto prodhim italian Ne gjendje te rregullt I funksionojn tgjitha oret m

  Ferizaj 14 qershor 12:52
  220 €
 • 0 foto
  Yamaha R6
  Motore (mbi 50 cc)

  Yamaha R6

  Viti 2009 Ne gjendhe te shkelqyer Modeli i ri , pasqyret nalt... Viber:+38349682222

  Ferizaj 14 qershor 12:34
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet motorri kawasaki z750
  Motore (mbi 50 cc)

  Shitet motorri kawasaki z750

  Shitet kawasaki ne gjendje perfekte me servis te kryer. Me dokumenta original

  Ferizaj 14 qershor 10:23
  3.200 €
 • 1 foto
  Shitet motori
  Motore (mbi 50 cc)

  Shitet motori

  Shitet motori suzuki mtr me.dogan te paguar

  Ferizaj 13 qershor 21:23
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Ndrroj bagerin me kros
  Motore (mbi 50 cc)

  Ndrroj bagerin me kros

  Ndrroj bagerin me kros bageri e ka matorrin e ri e ka dizell ndrroj me kros ose enduro

  Ferizaj 12 qershor 12:21
  2.500 €
 • 2 foto
  Karroc Invalidore
  Motore (mbi 50 cc)

  Karroc Invalidore

  Shesim karroc invalidore gjendje rregullt per me shum kontakt. +38346108812

  Ferizaj 11 qershor 17:08
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  nexus 500c pa dogan
  Motore (mbi 50 cc)

  nexus 500c pa dogan

  shitet gilera nexus 500c viti 2004 ne gjendje perfekte shum i ruajtur dhe punon shum mir skuter

  Ferizaj 11 qershor 04:44
  2.400 €
 • 5 foto
  Shes moto krosin Kawasaki KMX 125cc
  Motore (mbi 50 cc)

  Shes moto krosin Kawasaki KMX 125cc

  Shes moto krosin KAWASAKI KMX 125cc, në gjendje të rregullt. Për më shumë info, ju lutemi të na kont

  Ferizaj 10 qershor 08:24
  950 €
 • 3 foto
  yamaha 125 2t
  Motore (mbi 50 cc)

  yamaha 125 2t

  shitet krosi ne gjendje te rregullt

  Ferizaj 10 qershor 01:08
  400 €
 • 3 foto
  Piaggio vespa 49cc
  Motore (mbi 50 cc)

  Piaggio vespa 49cc

  Shes ose ndrroj me motorr mat madh piaggio vespa 49cc ne gjendje perfekt hargjimet shum te vogla st

  Ferizaj 10 qershor 00:28
  600 €
 • 5 foto
  Bicikel dhe hoverbord
  Motore (mbi 50 cc)

  Bicikel dhe hoverbord

  Jan te dyat te mira dhe ja vlen sepse punojn mir besoni

  Ferizaj 8 qershor 11:50
  255 €
 • 1 foto
  Kawasaki 750 ZXR
  Motore (mbi 50 cc)

  Kawasaki 750 ZXR

  Shitet Kawasaki 750 ZXR I Regjistruar ne Ks (i skaduar) Nuk ka denim. Defekt - Shperndaresi i Rrymes

  Ferizaj 7 qershor 16:35
  450 €
 • 8 foto
  PIAGGIO LIBERTY 125 cm3
  Motore (mbi 50 cc)

  PIAGGIO LIBERTY 125 cm3

  PIAGGIO LIBERTY

  Ferizaj 7 qershor 16:34
  800 €