• 2 foto
  MBK SKYLINER XHAMI DHE BAGAZHI ME MBAJTESEN
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  MBK SKYLINER XHAMI DHE BAGAZHI ME MBAJTESEN

  Te perdorura te gjitha origjinale te ardhura nga italia xhami marka givi material 100%akriliku duron

  Shkodër Dje, 13:34
  150 €
 • 1 foto
  Mbrojtese
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Mbrojtese

  Shitet nje mbrojtese e ardhur nga gjermania vetem per 2000lek.

  Durrës 15 mars 17:44
  2.000 Lek
 • 4 foto
  Pjese per papaq skuter piaxho
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Pjese per papaq skuter piaxho

  Disqe ,pirun amortizator ,telajo , grup72 cc dayang , fush magnetike aprila , grup 4 t scoter day

  Tiranë 14 mars 08:54
  30 €
 • 0 foto
  Beverly 350 ie ABS,xham origjinal
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Beverly 350 ie ABS,xham origjinal

  Xham origjinal Piaggio Beverly 125/300/350 i ri me të gjitha aksesorët për montim. Shkon per keto m

  Durrës 13 mars 02:46
  75 €
 • 0 foto
  Stopa
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Stopa

  Stopa piaggio liberty viti 2010

  Durrës 12 mars 18:45
  1 Lek
 • 2 foto
  Xhami per YAMAHA MBK SKYLINER
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Xhami per YAMAHA MBK SKYLINER

  Marka GIVI material 100% akriliku dhe duron shpejtesi deri 100km/h.Te mbron nga shiu dhe era.

  Shkodër 12 mars 09:34
  100 Lek
 • 2 foto
  Bagazhi MBK SKYLINER fortyfour
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Bagazhi MBK SKYLINER fortyfour

  Marka fortyfour masa 44 litra nxe dy skafanda te medha brenda me shenja normale perdorimi cmimi ipad

  Shkodër 11 mars 22:45
  100 Lek
 • 2 foto
  Veriator Beverly 500 me 8 rrula
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Veriator Beverly 500 me 8 rrula

  Variator i ri origjinal Piaggio Beverly 500 . Shkon dhe për modelet , Aprilia Gilera etj

  Durrës 11 mars 12:34
  95 €
 • 1 foto
  Freksion Beverly 500
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Freksion Beverly 500

  Freksion origjinal për Beverly 500 i ri .

  Durrës 11 mars 11:54
  57 €
 • 0 foto
  Rregullator
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Rregullator

  Rregullator kymco xcitng 500cc viti 2006

  Durrës 11 mars 11:54
  1 Lek
 • 0 foto
  Centralin
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Centralin

  Centralin kymco xciting 500cc viti 06

  Durrës 11 mars 11:54
  1 Lek
 • 1 foto
  Marmit two brothers🔥
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Marmit two brothers🔥

  Shitet marmit Two brothers carbon + pjesa qe redukton zhurmen.(made in USA).cmim i diskutushem

  Tiranë 10 mars 11:44
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  SHUMË të SHPEJTË DHE të NDERSHËM KREDISË NË më PAK
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  SHUMË të SHPEJTË DHE të NDERSHËM KREDISË NË më PAK

  Pas analizimit të situatës së rëndë që bankat dhe të tjera financiare për strukturat e kanë duruar p

  Elbasan 8 mars 13:55
  1.000 €
 • 2 foto
  Kaske motociklete 1000
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Kaske motociklete 1000

  Shes kaske motorri e lehtë dhe praktike. I hiqet pjesa e qafës me zinxhir kur ke vapë.

  Tiranë 6 mars 23:44
  9 €
 • 8 foto
  PJESE PER PIAXHO BRAVO
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  PJESE PER PIAXHO BRAVO

  SHES PJESE PER PIAXHO BRAVO TE SAPO ARDHUR NGA ITALIJA TE GJITHA 50 MIJE LEK

  Pogradec 4 mars 18:55
  50 Lek
 • 4 foto
  Disqe amortizuar frena
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Disqe amortizuar frena

  Shitet set disqesh bashke me amortizatoret e parë dhe frena me alkol keto që shikoni në foto të ardh

  Tiranë 4 mars 13:34
  100 Lek
 • 1 foto
  Pjesë për Volkswagen Golf 5
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Pjesë për Volkswagen Golf 5

  Pjesë për Volkswagen Golf 5

  Tiranë 3 mars 22:58
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Xhupa Motorrash te rinj nga 50 deri 80 euro
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Xhupa Motorrash te rinj nga 50 deri 80 euro

  Disa modele xhupash te rinj me etikete. Me edhe pa mbrojtese. Te gjithe jane kundra shiut. Masa M dh

  Tiranë 1 mars 00:54
  4.000 Lek
 • 4 foto
  Marmite SPES Enduro ose Cross 130 Euro
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Marmite SPES Enduro ose Cross 130 Euro

  Shitet Marmite SPES Enduro ose Cross ne gjendje shume te mire, me zhurme shume te bukur, cmimi 130 E

  Tiranë 1 mars 00:54
  130 €
 • 8 foto
  Pjese Ducati Triumph Kawasaki Suzuki Ktm Yamaha
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Pjese Ducati Triumph Kawasaki Suzuki Ktm Yamaha

  Shes pjese te perdorura ne gjendje te mire per: - Yamaha R6 viti 2001- 2003 -Kawasaki Ninja ZX6R ZX1

  Tiranë 1 mars 00:54
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Radiatore te ndryshem me cmime te arsyeshme
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Radiatore te ndryshem me cmime te arsyeshme

  Radiatore uji dhe vaji te ndryshem me cmime te arsyeshme. Per Kawasaki, Suzuki, Triumph, Ducati Ble

  Tiranë 1 mars 00:54
  60 €
 • 3 foto
  Disqe vw IV touran
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Disqe vw IV touran

  Shes disqe per golf ne gjendje te mire pa gervishtje jan pa goma Cmimi 150 euro i padiskutushem cm

  Tiranë 27 shkurt 11:35
  150 €
 • 0 foto
  Veshje kundra shiut
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Veshje kundra shiut

  Shes veshje e re kundra shiut per motociklete.

  Tiranë 27 shkurt 08:34
  1.200 Lek
 • 2 foto
  Stand per motara
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Stand per motara

  Stand para dhe pas per cdo motor universale

  Tiranë 25 shkurt 19:37
  120 €
 • 5 foto
  BICIKLETE
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  BICIKLETE

  SHES BICIKLETE TE PERODRUR E BLERE PARA 3 MUAJSH E RE 250 EURO . SHITET 160 EURO

  Tiranë 25 shkurt 14:55
  160 €
 • 3 foto
  Pjese per te gjith llojet e motorrave mp3 beverly
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Pjese per te gjith llojet e motorrave mp3 beverly

  Pjese Kembimi per te gjith llojet e motorave plastika grupe goma te ardhura nga italia.Aldo-Moto

  Tiranë 24 shkurt 12:44
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kokore motorciklete
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Kokore motorciklete

  Shesim kokore dhe pjese te ndryshme per motorcikleta.

  Tiranë 24 shkurt 10:34
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Veshje per motor
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Veshje per motor

  Veshje, kokore per motor shum pak te perdorura

  Gjirokastër 24 shkurt 01:34
  380 €
 • 3 foto
  Paket kamie suzuki 650cc
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Paket kamie suzuki 650cc

  Shitet paket kamie suzuki burgman 650cc

  Tiranë 23 shkurt 00:34
  100 Lek
 • 4 foto
  Helmet arai
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Helmet arai

  Helmeta eshte e re shitet per arsye mos perdorimi

  Fier 22 shkurt 22:35
  200 €
 • 3 foto
  Pjes per papaq kymco
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Pjes per papaq kymco

  n..2 pal amortizator..plus 1sedilje .. 1 marmit origjinale kymco ..karburator lev marrshi kamalec te

  Tiranë 21 shkurt 19:55
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Veshje integrale BERIK 50
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Veshje integrale BERIK 50

  Veshje integrale BERIK 50

  Vlorë 21 shkurt 09:34
  270 €
 • 1 foto
  OKAZION - per papaq
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  OKAZION - per papaq

  Shiten kallcuqet Te pjesa Bateris ansore Te reja 2 € copa

  Tiranë 19 shkurt 01:54
  2 €
 • 7 foto
  suzuki
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  suzuki

  shiten pjes suzuki grupi per pjes disk mbrapa koron zinxhir pinjon radiator pistoncina frenave mbrap

  Elbasan 18 shkurt 15:36
  250 €
 • 3 foto
  Shiten amortizatore per cdo lloj Caferacer
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Shiten amortizatore per cdo lloj Caferacer

  Komplet i perparme amortizatoresh Showa per Honda Hornet ose Triumph 675, ose i pershtashem per cfar

  Tiranë 16 shkurt 16:46
  270 €
 • 0 foto
  Pjese per Ducati Monster Multistrada 748 etj
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Pjese per Ducati Monster Multistrada 748 etj

  Shiten Pjese te perdorura por ne gjendje shume te mire per shume lloje Ducati si Monster, Multistrad

  Tiranë 16 shkurt 16:46
  50 €
 • 0 foto
  Te gjitha pjeset per Yamaha R6 te vitit 2001-2003
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Te gjitha pjeset per Yamaha R6 te vitit 2001-2003

  Shiten te gjitha pjeset per Yamaha R6 te vitit 2001-2003 Blejme dhe shesim motorra per pjese kembimi

  Tiranë 16 shkurt 16:45
  120 €
 • 7 foto
  Veshje te ndryshme motorrash - Cmime te arsyeshme
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Veshje te ndryshme motorrash - Cmime te arsyeshme

  Veshje te ndryshme motorrash - Cmime te arsyeshme Raxhi Whatsup Viber SMS 0698421215 Blejme dhe she

  Tiranë 16 shkurt 16:44
  40 €
 • 1 foto
  Pjese per Piaggio X9 250
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Pjese per Piaggio X9 250

  Pjese kembimi per Piaggio X9 250 pjes grupi plastikat goma disqe.

  Tiranë 16 shkurt 01:34
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Pjese per te gjith llojet e motorrave
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Pjese per te gjith llojet e motorrave

  Pjese Kembimi per te gjith llojet e motorave plastika grupe goma te ardhura nga italia.Aldo-Moto

  Tiranë 15 shkurt 23:36
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Pjese per te gjith llojet e motorrave
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Pjese per te gjith llojet e motorrave

  Pjese Kembimi per te gjith llojet e motorave plastika grupe goma te ardhura nga italia.Aldo-Moto

  Tiranë 15 shkurt 23:36
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Pjese per te gjith llojet e motorrave
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Pjese per te gjith llojet e motorrave

  Pjese Kembimi per te gjith llojet e motorave plastika grupe goma te ardhura nga italia. Aldo - Moto

  Tiranë 15 shkurt 23:35
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Veshje Motociklete (DAINESE)
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Veshje Motociklete (DAINESE)

  Veshje per motociklete origjinale te firmes Dainese. Paliceta xhuboks jelek per meshkuj. Pantallona

  Tiranë 15 shkurt 22:54
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shes 4 Rrota per motorr Jawa 250, 350
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Shes 4 Rrota per motorr Jawa 250, 350

  Shes 2 rrota te para dhe 2 te mbrapme per motorr Jawa 250 ose 350, Jan me tgjitha, bashk me tambure,

  Kavajë 15 shkurt 13:55
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Motor
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Motor

  Motor 4 koh 150 kubik viti 2002 pa letra

  Tiranë 11 shkurt 17:44
  250 €
 • 1 foto
  Valixhe per motocikleta
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Valixhe per motocikleta

  Valixhe per motocikleta plus kokore (skafanda) Me.marrveshje

  Kavajë 10 shkurt 15:44
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Fiat
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Fiat

  Në gjendje shum te mir

  Lushnjë 9 shkurt 18:38
  90.000 Lek
 • 2 foto
  Goma motorash me shumic dhe pakic
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Goma motorash me shumic dhe pakic

  Gomat jan 50 cope numra --16---17--19----21 keto ne foto .cmimi tek e tek 25 leke copa .me shumic ka

  Tiranë 8 shkurt 09:55
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  XHEKE LEKURE XHEKJA ESHTE NE GJENDJE SHUM TE MIRE
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  XHEKE LEKURE XHEKJA ESHTE NE GJENDJE SHUM TE MIRE

  XHEKE LEKURE ESHTE APOSTAFAT PER ATA QE NGASIN MOTOR XHEKJA ESHTE NE GJENDJE SHUM TE MIRE ESHTE PER

  Korçë 7 shkurt 14:54
  50 €
 • 1 foto
  Atlete kepuce alpinestar me pjes lekure nr 43
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Atlete kepuce alpinestar me pjes lekure nr 43

  30 mi leke te vjetra me pjes lekure dhe pas pjes si karboni plastike be the dhe te mire pa grisje e

  Tiranë 6 shkurt 16:54
  3.000 Lek