Durrës

Shtepi & Familje në shitje në Durrës

 • 7 foto
  Guida via per la carne in aluminio
  Makina dhe vegla

  Guida via per la carne in aluminio

  Durrës 4 shkurt 17:40
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet Pompe Uji me vakum okazion
  Materiale ndertimi

  Shitet Pompe Uji me vakum okazion

  Pompe uji me vakum, me motor benzine, cm

  Durrës 3 shkurt 17:48
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  komedina dhe guzhin
  Mobilje

  komedina dhe guzhin

  Durrës 3 shkurt 15:40
  25 Lek
 • 3 foto
  Kalorifer per banj made in Italia 100% inoks
  Teknik dhe paisje

  Kalorifer per banj made in Italia 100% inoks

  Durrës 3 shkurt 15:22
  100 Lek
 • 6 foto
  SHITEN DYER XHAMI ME MEKANIZEM
  Mobilje

  SHITEN DYER XHAMI ME MEKANIZEM

  Durrës 3 shkurt 14:23
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  SHITEN DYER XHAMI ME MEKANIZEM
  Mobilje

  SHITEN DYER XHAMI ME MEKANIZEM

  Durrës 3 shkurt 14:23
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  SHITEN DYER XHAMI ME MEKANIZEM
  Mobilje

  SHITEN DYER XHAMI ME MEKANIZEM

  Durrës 3 shkurt 14:23
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Vegla Zdrukthtarie Ingco ❗️
  Makina dhe vegla

  Vegla Zdrukthtarie Ingco ❗️

  Gama e zdrukthtarise Ingco ne Oferte ❗

  Durrës 3 shkurt 09:34
  1 Lek
 • 8 foto
  Makina 508
  Makina dhe vegla

  Makina 508

  Durrës 2 shkurt 22:27
  35 €
 • 0 foto
  TRANSFORMATOR 100 KVA
  Makina dhe vegla

  TRANSFORMATOR 100 KVA

  Shitet transformator 100 KVA per rrjet 1

  Durrës 2 shkurt 16:23
  1.300 €
 • 4 foto
  Makine akullore frigomat
  Makina dhe vegla

  Makine akullore frigomat

  Makine akullore frigomat Ne gjendje shum

  Durrës 2 shkurt 13:39
  1.500 €
 • 2 foto
  Festim
  Materiale ndertimi

  Festim

  Durrës 2 shkurt 03:59
  150 Lek
 • 1 foto
  Shitet Krevat Estetike I Ri
  Mobilje

  Shitet Krevat Estetike I Ri

  Shitet Krevat Estetik I Ri Eshte Multifu

  Durrës 1 shkurt 23:43
  260 Lek
 • 6 foto
  Vidator Bosch Blu Professional (i Ri)
  Makina dhe vegla

  Vidator Bosch Blu Professional (i Ri)

  Durrës 31 janar 17:22
  100 €
 • 2 foto
  festim
  Materiale ndertimi

  festim

  Durrës 31 janar 04:16
  200 €
 • 7 foto
  Makineri per Kopjen e Celsave
  Makina dhe vegla

  Makineri per Kopjen e Celsave

  Durrës 30 janar 16:09
  1.200 €
 • 7 foto
  Makineri per Kopjen e Celsave te ndryshem
  Makina dhe vegla

  Makineri per Kopjen e Celsave te ndryshem

  Durrës 30 janar 15:56
  1.200 €
 • 2 foto
  Gur fresibel bosch i madh 1900 watt
  Makina dhe vegla

  Gur fresibel bosch i madh 1900 watt

  Durrës 29 janar 11:39
  110 €
 • 2 foto
  Zmerilues bosch
  Makina dhe vegla

  Zmerilues bosch

  Durrës 29 janar 11:39
  50 €
 • 12 foto
  Makineri Pune per Qender Estetike dhe Trajtime Lekure
  Makina dhe vegla

  Makineri Pune per Qender Estetike dhe Trajtime Lekure

  Shiten te gjitha paisjet profesionale se

  Durrës 28 janar 11:47
  15.000 €
 • 1 foto
  4 karrige dhe 1 tavoline per ambjent te jashtem (oborr)
  Mobilje

  4 karrige dhe 1 tavoline per ambjent te jashtem (oborr)

  4 karrige dhe 1 tavoline per ambjentin j

  Durrës 28 janar 10:18
  250 €
 • 3 foto
  Eksprese kafeje per ambjente te ndrryshme pune
  Mobilje

  Eksprese kafeje per ambjente te ndrryshme pune

  Eksprese kafeje me kapsula dhe me bustin

  Durrës 27 janar 17:21
  4.500 Lek
 • 2 foto
  Ambazhure
  Mobilje

  Ambazhure

  Durrës 26 janar 20:09
  1.000 Lek
 • 1 foto
  Frigorifer delux
  Teknik dhe paisje

  Frigorifer delux

  Durrës 26 janar 12:22
  70 €
 • 4 foto
  Pompe Lowara trefazore
  Makina dhe vegla

  Pompe Lowara trefazore

  Pompe italiane origjinale lowara trefazo

  Durrës 25 janar 21:12
  1 Lek
 • 2 foto
  poltron
  Mobilje

  poltron

  Durrës 25 janar 14:11
  140 €
 • 1 foto
  Ashensore
  Materiale ndertimi

  Ashensore

  E.M.E Ashensor Group

  Durrës 24 janar 10:27
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Ngrohje me gaz
  Teknik dhe paisje

  Ngrohje me gaz

  Durrës 23 janar 15:45
  7.000 Lek
 • 2 foto
  Freze druri Elu zviceriane
  Makina dhe vegla

  Freze druri Elu zviceriane

  Durrës 23 janar 14:29
  120 €
 • 3 foto
  HIDROMASAZHATOR
  Teknik dhe paisje

  HIDROMASAZHATOR

  Durrës 22 janar 17:49
  3.500 Lek
 • 6 foto
  Okazion! Set mobilje per dhome gjumi dhe ndenje
  Mobilje

  Okazion! Set mobilje per dhome gjumi dhe ndenje

  Durrës 22 janar 17:32
  75.000 Lek
 • 6 foto
  Okazion! Set mobilje dhome gjumi dhe ndenje
  Mobilje

  Okazion! Set mobilje dhome gjumi dhe ndenje

  Durrës 22 janar 15:10
  75.000 Lek
 • 8 foto
  Kend ,tavolin,minibar
  Mobilje

  Kend ,tavolin,minibar

  Durrës 22 janar 13:05
  100.000 Lek
 • 1 foto
  Makine qepese syzator me 1 gjilpere tre fish
  Makina dhe vegla

  Makine qepese syzator me 1 gjilpere tre fish

  Durrës 22 janar 12:02
  333 €
 • 6 foto
  Makina dhe vegla
  Makina dhe vegla

  Makina dhe vegla

  Durrës 22 janar 11:44
  6.500 €
 • 6 foto
  Rinovim shtepie
  Mobilje

  Rinovim shtepie

  Durrës 21 janar 13:58
  70.000 Lek
 • 1 foto
  Bufe antike drru origjinal ardhur nga italia
  Mobilje

  Bufe antike drru origjinal ardhur nga italia

  Durrës 21 janar 12:00
  200 Lek
 • 3 foto
  Shitet sobe druri super okazion
  Mobilje

  Shitet sobe druri super okazion

  Durrës 21 janar 07:50
  23.000 Lek
 • 8 foto
  Pompe lavazhi.....dhe fshes.....
  Makina dhe vegla

  Pompe lavazhi.....dhe fshes.....

  Durrës 18 janar 22:34
  750 Lek
 • 0 foto
  Kend
  Mobilje

  Kend

  Durrës 17 janar 17:48
  300 Lek
 • 1 foto
  Vitrina frigorifer
  Teknik dhe paisje

  Vitrina frigorifer

  Durrës 17 janar 13:43
  800 €
 • 3 foto
  Frigorifer
  Teknik dhe paisje

  Frigorifer

  Durrës 17 janar 13:43
  500 €
 • 6 foto
  Furre elektrike
  Teknik dhe paisje

  Furre elektrike

  Durrës 17 janar 13:43
  700 €
 • 1 foto
  Mobilje per biznes
  Mobilje

  Mobilje per biznes

  Durrës 17 janar 13:43
  300 €
 • 4 foto
  Mikser 10 litra Italian
  Mobilje

  Mikser 10 litra Italian

  Durrës 17 janar 13:33
  700 €
 • 3 foto
  Qilim Dhe Rrugice
  Mobilje

  Qilim Dhe Rrugice

  Shitet qilimi sebashku me rrugicen. Jan

  Durrës 17 janar 13:32
  1.000 €
 • 1 foto
  Mobilje Salle Pritje
  Mobilje

  Mobilje Salle Pritje

  Durrës 17 janar 11:23
  300 €
 • 4 foto
  Pome Lavazhi ?? Monofaze
  Makina dhe vegla

  Pome Lavazhi ?? Monofaze

  Durrës 17 janar 09:33
  1 Lek
 • 12 foto
  Vegla Pune Profesionale Oferte ❗️ Posta Falas❗️
  Makina dhe vegla

  Vegla Pune Profesionale Oferte ❗️ Posta Falas❗️

  Durrës 17 janar 09:33
  1 Lek
 • 4 foto
  Furre picash me korent
  Teknik dhe paisje

  Furre picash me korent

  Durrës 16 janar 16:54
  800 €