Krujë

Shtepi & Familje në shitje në Krujë

 • 0 foto
  NDRICUES
  Mobilje

  NDRICUES

  NDRICUES ME NEONE PER TAVANE GIPSI 10 COPE TE KOMPLETUAR,,,, 1000LEK TE REJA COPA... KONTAKT 0685872

  Krujë 19 shkurt 13:54
  900 Lek
 • 9 foto
  Te gjitha
  Materiale ndertimi

  Te gjitha

  te ardhura nga italia shiten per arsye mosperdorimi

  Krujë 13 shkurt 18:34
  1.200 €
 • 3 foto
  Lavazh i kompletuar
  Makina dhe vegla

  Lavazh i kompletuar

  Shitet lavazh shum i mir me shum presion fshes me dy motorra kompressor dhe pomp shkume cmimi pak i

  Krujë 13 janar 08:54
  800 €
 • 3 foto
  Shitet
  Mobilje

  Shitet

  Shiten 7 komplete tavolinash + karrige ne gjendje shume te mire

  Krujë 5 janar 10:34
  15.000 Lek
 • 0 foto
  Shes divane
  Mobilje

  Shes divane

  Shes divane tresh dysh dy kolltuk

  Krujë 3 janar 13:34
  20.000 Lek
 • 1 foto
  Financimi i para garantuar 100% për personin e ndershëm që janë në nevojë me normë 2%: whatsapp - Viber 0022962002097 / E-mail: sanchezaline24@gmail.com
  Teknik dhe paisje

  Financimi i para garantuar 100% për personin e ndershëm që janë në nevojë me normë 2%: whatsapp - Viber 0022962002097 / E-mail: [email protected]

  Financimi i para garantuar 100% për personin e ndershëm që janë në nevojë me normë 2%: whatsapp - V

  Krujë 1 gusht 19:29
  60.000.000 €