AUTO-SHALA =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN

Çmimi: Me Marrveshje
AUTO-SHALA =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN

Detajet

Postuar
29 maj 15:08
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Gjakovës > Gjakovë

Përshkrimi

AUTO-SHALA =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN
AKSIDENT DEFEKT ATO QE SI PERDORNI
PERJ NGA VITI🚖 2000deri 2019 🚘


PAGESA KESH DHE PER MES BANKE
TRANSPORTI ESHT I YNI NE GJDO VEND TE KOSOVES NE GJDO KOHË

DERGO OFERTEN TUAJ 24/7
Tel 049116515
Dhe viber +38349116515
XXX


Shpallje te ngjashme