Tauran 2.0 TDI

Çmimi: 7.800 €
Tauran 2.0 TDI

Detajet

Postuar
21 tetor 06:25
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Pejës > Pejë
Targa
Kosovare
Marshi
Automatik
Lloji
VW Volkswagen
Modeli
Touran
Viti i prodhimit
2006
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
200 000 - 249 999

Përshkrimi

Shitet Taurani 2.0 tdi ne gjendje shum te mire, vetura ka 219000 km, karika likure me nxemje, tempomat, dsg akumulator te ri, ne 210000 km ne norvegji i ka te nderruara turbinen dhe volantin (zamajcin).


Shpallje te ngjashme