A class 180 //AMG PACKET*

Çmimi: Me Marrveshje
A class 180 //AMG PACKET*

Detajet

Postuar
10 mars 15:45
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Targa
Shqiptare
Marshi
Automatik
Lloji
Mercedes-Benz
Modeli
A 180
Viti i prodhimit
2014
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
100 000 - 109 999

Përshkrimi

A Class 180 nafte AMG LINE, AMG PACKET (shum ekonimike), 109000 kilometea (te certifikuara , historik sherbimesh) , 13.12.2013 e dal n 2014, ngjyra e zez vullkanike, makina disponon eco (start/stop) , sensor parkimi , select drive (Eco, Manual, Sport) , bluetooth telephone,
pilot automatik,plus/minus ne timon, parking assist(vetparkohet), Distronik,kamer mbrapa, xhama te zinj origjinal, timon amg disagno, sendiljet ansore lekur n mes kamosh me qepje t kuqe , kroskoti bashk me kilometrazhin me fibra carbon (fabrike) ,disqet AMG, makina esht AMG LINE fabrike, panorama me 3 levizje, Bi-Xenon, fener dhe stopa me Led, salloni me led fabrike,2 marmida funksionale. Vaj filtra , vaj kambios t sapo nderruara. Konvergjenc dhe goma t reja. Makina nuk ka nevoj per asnje sherbim.


Shpallje te ngjashme