AUTO999 MERCEDES C220 CDI VITI 2001

Çmimi: Me Marrveshje
AUTO999 MERCEDES C220 CDI  VITI 2001

Detajet

Postuar
7 shkurt 18:34
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Targa
Të huaja
Marshi
Automatik
Lloji
Mercedes-Benz
Modeli
C 220
Viti i prodhimit
2001
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
180 000 - 189 999

Përshkrimi

AUTO999 MERCEDES-BENZ C220CDI VITI 2001
Karburanti: Diezel
Ngjyra.....: Blu metalixato
Kamjo......: automatik
Ftohja.....: Klima
Fuqia KW..: 105 kw (142 ps)
KM.........: 182.000
AUTOMAT*
RADIO-CD
KLIMADIGITAL
TIMON MULTIFUNKSIONAL
KOMANDA NE TIMON*
KOMPJUTER BORDI*
PILOT AUTOMATIK*
SENSORE DRITASH*
SENSORE SHIU
SENDILET ELEKTRIKE
SENDILET ORTOPEDIKE
PASQYRA ELEKTRIKE
PASQYRA ANTIVERBUSE
PASQYRA ME NGROHJE
XHAMA ELEKTRIK
FENELINA
GANXHE*
ANTIFURT
2 CELSA ME PULT
ABS*
ESP
SRS
ASR
10 AIRBAG
DISQE ALUMINI R16
GOMA TE REJA*
TARGA SHQIPTARE
TAKSAT DERI NE 07/2018
NE GJENDJE TE PERKRYER MOTORRIKE DHE XHENERIKE
CEL: 0684094999


Shpallje te ngjashme