C -320-CDI- Avandgarde Tavan Xhami Kamera Full

Çmimi: Me Marrveshje
 C -320-CDI- Avandgarde Tavan Xhami Kamera  Full

Detajet

Postuar
6 shkurt 15:56
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Targa
Të huaja
Marshi
Automatik
Lloji
Mercedes-Benz
Modeli
C 320
Viti i prodhimit
2007
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
15 000 - 19 999

Përshkrimi

Shitet Mercedes C -klasse C 320 - CDI Avangarde Panorama e ardhur nga gjermania me dogane te paguar Full option Sedilje me Ngrohje dhe memorje tek dyert Tapicieri ngjyre Bezhe Pana tip Dizajni Copa e Tavanit eshte e zeze Timon Tresh me F1. A.C. Clima digitale para mbrapa me 4 Zona Perde Elektrie. pasqyra me palosje Navigator i madh DWD Bagazhier me 6 CD.Aux Harmankardon Xenon by Xenon stopat e pasem Led sensore Parkimi para. (Mbrapa). disqe AMG. Makinen nuk e perfshin Taxa e Luxit se eshte me pak se 3000 Kubik (2987) cc. 6,5 litra. per 100 km e Kombinuar Tavan Xhami Komplet. ( Panorama) (Kamera) Parkimi Norma e ndotjes. Euro. 4