E class evo 320CDI pa taks luksi

Çmimi: 9.500 €
E class evo 320CDI pa taks luksi

Detajet

Postuar
18 shkurt 11:44
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Targa
Shqiptare
Marshi
Automatik
Lloji
Mercedes-Benz
Modeli
E 320
Viti i prodhimit
2007
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
200 000 - 249 999

Përshkrimi

Shitet E class evo 320 cdi automatik pa taks luksi.
Full option dhe ne gjendje perfekte.
Kontrolli eshte i mirëpritur ku te deshironi.


Shpallje te ngjashme