❌SHITET❌

Çmimi: Me Marrveshje
❌SHITET❌

Detajet

Postuar
16 prill 09:09
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Targa
Shqiptare
Marshi
Automatik
Lloji
Mercedes-Benz
Modeli
CLS 320
Viti i prodhimit
2007
Karburanti
Dizel / Naftë
Kilometrazha
20 000 - 24 999

Përshkrimi

Cls 320 (pa taks lluksi) viti fundi 2007 shum e paster, goma te reja dhe disqe AMG 19, sendilje me memorje , xhama te zi para mbrapa me certifikat 5 vjecare ,shum e shpejte, per me shum info 0692611134