E320 CDI Avantgarde 2005

Çmimi: Me Marrveshje
E320 CDI Avantgarde 2005

Detajet

Postuar
19 janar 16:35
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Targa
Shqiptare
Marshi
Automatik
Lloji
Mercedes-Benz
Modeli
320
Viti i prodhimit
2005
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
160 000 - 169 999

Përshkrimi

Shitet mercedes benz E320 CDI avantgarde automat vit prodhimi 2005. Makina eshte extra full, ka xhama te zinj origjinal te shenuar tek leja e qarkullimit, makina ka 171000 kilometra origjinale te certifikuara (mund ti kontrolloni ku te doni), kambio automatike tip tronic, pilot automatik, kompjuter bordi, navigator, klima automatike me 4 zona, komanda ne timon, xhama elektrik, sedilje elektrike me memorie dhe me ngrohje, ABS, ESP, sensor shiu, lares feneresh, fener mjegulle, feneret xenon origjinale, sensore parkimi para dhe mbrapa, sedilje lekure, amortizator me ajer, jastik ajri me buton ulje ngritje, disqe alumini 17, boxet i ka me te mira ne llojin e vet haman kardon, me dokumenta te sapo rinovuara deri ne tetor 2019 Makina eshte ne gjendje te shkelqyer motorrike dhe xhenerike. E gatshme per cdo lloj prove nga ana juaj. Cmimi i padiskutushem. Vetem telefonata serioze