?? MERCEDES BENZ AVANGARDE 1.5 MILION LEKE ??

Çmimi: 1.300 €
?? MERCEDES BENZ AVANGARDE 1.5 MILION LEKE ??

Detajet

Postuar
10 shkurt 17:55
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Targa
Shqiptare
Marshi
Automatik
Lloji
Mercedes-Benz
Modeli
E 220
Viti i prodhimit
2018
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
200 000 - 249 999

Përshkrimi

OKAZION SHITET MERCEDES BENZ E KLAS 290 ME 5 PISTONA NAFTE ..VITI 1997 ..MOTORR I FUQISHEM DHE EKONOMIK , VETEM 6.5 LITRA E KOMBINUAR .KAMIO AUTOMAT NE GJENDJE PERFEKTE.. MODEL FULL OPTION XHAMA ELEKTRIKE ..ABS SRS ESP ME BAXHO XHAMI ..OPSION QE MAKINA QENDRON NE VEND NE MALORE PA I DHEN GAZ.. NE GJENDJE PERFEKTE MOTORRIKE XHENERIKE ..NGA PAMJA ESTETIKE DO CA LEKE .. DEKUMENTA I PERFUNDOJNE ME DATE 13.02.2018 ..DISQE ALUMINI PER ME SHUME SHIKONI VIDION E MAKINES..CMIMI 1.5 MILION I PADISKUTUSHEM NUMRI CELULARI 069 84 59 684 ???? BMW X5 BMWX6. PORSHE XW TOUAREG ..C220 E220 S350 S320 OKAZION ML320 ML 270 ML350 .CDI EVO BLUTEC..RANGE ROVER SPORT VOGUE


Shpallje te ngjashme