Fluturime Prishtinë - Düsseldorf me Çmimet me te lira!
Rezervo tani!

MERCEDES-BENZ S550-08 FULL FULL MUNDESI NDERRIMI

Çmimi: Me Marrveshje
MERCEDES-BENZ S550-08 FULL FULL  MUNDESI NDERRIMI

Detajet

Postuar
6 shkurt 23:54
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Targa
Të huaja
Marshi
Automatik
Lloji
Mercedes-Benz
Modeli
S 550
Viti i prodhimit
2008
Karburanti
Benzinë
Kilometrazha
170 000 - 179 999

Përshkrimi

MERCEDS BENZ S550 ME MOTOR V8 5.5L BENZINE I SAPO ARDHUR NGA USA ME DOGANE TE PAGUAR GATI PER TARGA I PAPERDORUR FARE NE SHQIPERI.MAKINA ESHTE 20.12.2007..MAKINA ESHTE FULL FULL OPSION DHE KA VETEM 144000MILJE ORIGJINALE.KOMPLET VESHJET BRENDA DRU.TIMON DRURI.PERDE MBRAPA ORIGJINALE TE FABRIKES.DYERT ME THITHJE.SENSOR PARKIMI ORIGJINAL PARA DHE MBRAPA.KOMPLET XHAMAT IKA TRIPLEKS ME NUANCE.ME BAXHO XHAMI .ME SENSOR SHIU TEK XHAMI.PASQYRA ME PALOSJE DHE ME XHAM ANTIVERBUES.DISQET DHE GOMA TE REJA 18 ORIGJINALE .DRITAT KSENON BIKSENON.TAPICERI NGJYRE GRI KASHMIR ORIGJINALE E FABRIKES TAVANI SIPER GAMOSH.MAKINA IKA KOMPLET SHERBIMET E BERA VAJ FILTRA MOTORRI DHE VAJ FILTRA KAMJO FERROTA PARA DHE MBRAPA.MAKINA BOJEN E VET ORIGJINALE TE FABRIKES GRI.TANI--- VIBER OSE WHATSAPP 0695397815----


Shpallje te ngjashme