MERCEDES C220 -02

Çmimi: 4.500 €
MERCEDES C220 -02

Detajet

Postuar
8 shkurt 14:55
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Targa
Të huaja
Marshi
Manual
Lloji
Mercedes-Benz
Modeli
220
Viti i prodhimit
2002
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
190 000 - 199 999

Përshkrimi

Mercedes Benc C 220 makine e sapo,ardhur ..me dogane..klima... cd..esp...kompjuter bordi..disje alumini ...goma te reja..210 000km....

067 6000 107/ 069 53 12 976
TEK ne gjeni dhe shum e shum makina te markava nga me te ndryshmet....Ju mirpresim cdo dit ..

PJES MAKINASh GJENi TEKNE ■■■■■>CMIMET ME Te LIRa


Shpallje te ngjashme