ML350 BLUETEC,2012,AUTOMAT,PACKET AMG,24.999 EURO

Çmimi: 24.999 €
ML350 BLUETEC,2012,AUTOMAT,PACKET AMG,24.999 EURO

Detajet

Postuar
31 mars 16:36
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Targa
Të huaja
Marshi
Automatik
Lloji
Mercedes-Benz
Modeli
ML-Class
Viti i prodhimit
2012
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
190 000 - 199 999

Përshkrimi

ML350 CDI BLUETEC,VITI 2012,4MATIC,AUTOMAT,PACKET AMG ORIGJINALE NGA FABRIKA,FULL PANORAMA,XHAMA TE ZINJ ORIGJINAL,SALLON LEKURE,SEDILJE ELEKTRIKE ME MEMORIE,SEDILJE ME NGROHJE PARA MBRAPA,KEYLESS GO,START AND STOP,KLIMA BIZONE PARA MBRAPA,KOMANDA NE TIMON,PILOT AUTOMATIK,LIMITATOR SHPEJTESIE,KAMERA PARKIMI,NAVI,BLUETOOTH,AUX,MEMORY CARD,AIRMATIC,ULJE DHE NGRITJE SIPAS TERRENIT,TIMON DRURI,INTERIOR LED ME 5 LLOJE NGJYRASH,TIMON ME ULJE NGRITJE ME BUTON,BAGAZH ME HAPJE/MBYLLJE ME BUTON,ETJ...MAKINA ESHTE E SAPO ARDHUR E IMPORTUAR NGA KANADA,193.000 KM ORIGJINALE TE VERIFIKUESHME TEK MERCEDES DHE TE SHENUARA NE LEJEN E QARKULLIMIT,SHERBIME TE KRYERA RREGULLISHT,4 GOMA TE REJA TE SAPO VENDOSURA,NE GJENDJE PERFEKTE.CMIMI:24.999 EURO.INFO:0684161077 per me teper makina follow and like Autohus Tirana(https://m.facebook.com/autohustirana/?ref=bookmarks)