Mercedes-Benz 180 benzine gaz 2005 luk AMG

Çmimi: 5.900 €
Mercedes-Benz 180 benzine gaz 2005 luk AMG

Detajet

Postuar
6 shkurt 08:44
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Targa
Shqiptare
Marshi
Manual
Lloji
Mercedes-Benz
Modeli
230
Viti i prodhimit
2005
Karburanti
Benzinë + Gaz
Kilometrazha
170 000 - 179 999

Përshkrimi

Mercedes-Benz 180 benzine gaz 2005 luk amg tapiceri lekure, sendilje me ngrohje, navigator, disqe amg dhe goma te sapo nderruara. Ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike me letra te sapo prera me liber sherbimesh te bera ne zvicer..