Mercedes-Benz C 220 CDI, Viti 2001

Çmimi: 3.250 €
Mercedes-Benz C 220 CDI, Viti 2001

Detajet

Postuar
23 janar 09:36
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Targa
Shqiptare
Marshi
Manual
Lloji
Mercedes-Benz
Modeli
C 220
Viti i prodhimit
2001
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
200 000 - 249 999

Përshkrimi


Shitet Mercedes-Benz W203 C 220 CDI CLASSIC VITI 2001
Çmimi 3250 €

- DOKUMENTA TE RREGULLTA TË PAGUARA DERI NE SHKURT 2019
- 250 000 Km ORIGJINALE MERCEDES BENZ
- Kambio MANUALE
- PILOT AUTOMATIK (Kontroll dhe limitim i shpejtësisë se makinës automatik)
-CD ROM- RADIO FM/AM
- 4 xhama elektrikë( para dhe mbrapa elektrikë),
- Pasqyra elektrike dhe anti verbuese +me komandim elektrik +Xhama pasqyre Fotochromatic
- Armrest (Mbështetëse Dore) midis sedileve para dhe mbrapa,
- BORD KOMPJUTER
- FENERE MJEGULLE
- PAKETA LIGHT INSIDE( Ndriçim brenda makinës i personalizuar sipas dëshirës)
- 5 koka sedilesh,
- 12x Airbag(SRS), ABS,BAS
- ESP( Sistem kundra rrëshqitjes),
- Sediljet e shoferit me ngritje në lartësi me butona dhe Ortopedike,
- Timon hidraulik,
- 2 Çelësa Model me inoks, Mbyllje qëndrore me pult + Çelësa me Chip,
- Sinjalet e kthimit te integruar në pasqyra,
- Dorezat dhe pasqyrat në ngjyrën e makinës,
- Gomë rezervë+ Kriko mekanik+ Çelës gome(Xhirogome),
- Goma të sapo vendosura
- Gjendje Teknike, Mekanike, Estetike, dhe Motor perfekt me konsum shumë të ulet, E gatshme me garanci per cfare do lloji kontrolli.

Çmimi i diskutueshëm në momentin që shihet...
Për çdo info
Tel, Sms ose Whats App
+355 67 20 20 013


Shpallje te ngjashme