Mercedes Benz G-Class 4.0 Diesel-LOOK 2012-FULL

Çmimi: 23.000 €
Mercedes Benz G-Class 4.0 Diesel-LOOK 2012-FULL

Detajet

Postuar
24 mars 13:57
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Targa
Shqiptare
Marshi
Automatik
Lloji
Mercedes-Benz
Modeli
G 400
Viti i prodhimit
2002
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
200 000 - 249 999

Përshkrimi

Mercedes Benz G-Class 4.0 Diesel , Viti Prodhimit 2002 me 240.000 km , LOOK 2012 , xhama te zinj origjinal , sallon lekure , sedilje elektrike + ngrohje + memory + fryrje + cfryrje , timon druri , navigator , cd player , klima , 4x4 , disqe alumini , pedana anesore , sediljet mbrapa me ngrohje , baxha , drita LED , letra te gjitha te paguara , ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike..
Cmimi—23.000 Euro I Diskutueshem
Cel-069 60 60 990---Viber—WhatsAp---KLODI
Cel-069 45 77 877
Facebook---Auto Metaj
Instagram--AutoMetaj


Shpallje te ngjashme