Mercedes Benz ML350 BLUETEC Diesel-FULL OPTIONS

Çmimi: 17.500 €
Mercedes Benz ML350 BLUETEC Diesel-FULL OPTIONS

Detajet

Postuar
24 mars 13:58
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Targa
Shqiptare
Marshi
Automatik
Lloji
Mercedes-Benz
Modeli
ML 350
Viti i prodhimit
2011
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
200 000 - 249 999

Përshkrimi

Mercedes Benz ML350 BLUETEC Diesel (nk e kap taksa e lluksit) , Viti Prodhimit 2011 me 206.000 km , xhama te zinj origjinal , sallon lekure , sedilje elektrike + ngrohje + memory + fryrje + cfryrje , timon me ngrohje , baxha xhami , navigator , kamer parkimi , hapje mbyllje te doreza me gisht , disqe alumini , gomat e reja , pasqyrat me trekendesh , bagazhi hapje mbyllje me buton , marsha ne timon , drita kseno , sensor parkimi , sensor dritash , ndezje me START STOP , 2 celsa , bagazhier , komando ne timon , klima , sediljet mbrapa me ngrohje , pasqyra me palosje , letra te gjitha te paguara deri ne 08.02.2020 , ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike..
Cmimi—17.500 Euro I Diskutueshem
Cel-069 60 60 990---Viber—WhatsAp---KLODI
Cel-069 45 77 877
Facebook---Auto Metaj
Instagram--AutoMetaj


Shpallje te ngjashme