Mercedes C220

Çmimi: 14.400 €
Mercedes C220

Detajet

Postuar
7 shkurt 10:54
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Targa
Shqiptare
Marshi
Automatik
Lloji
Mercedes-Benz
Modeli
C 220
Viti i prodhimit
2012
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
250 000 - 299 999

Përshkrimi

Makina eshte full full eshte ne super gjendje te gjitha sherbimet e bera, me disqe 18amg gomat 90%. Luk AMG brenda e jasht, sport paket. Sendilje me ngrofje, Marsha ne timon, xhama te erred origjinal, sistem ECO, kamera mbrapa, bagazhi hapje me buton, Ganxh rimorkjo hapja me buton si Dhe plot opsione te tjera. Ka mundesi nderrimi me apartament ne tirane ose ne durres ne vije te par me pamje nga deti. Ju lutem telefonata serioze! Flm


Shpallje te ngjashme