Mercedez-Benz A CLASS 1.4 2002 Full

Çmimi: 1.800 €
Mercedez-Benz A CLASS 1.4 2002 Full

Detajet

Postuar
5 mars 00:34
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Targa
Shqiptare
Marshi
Manual
Lloji
Mercedes-Benz
Modeli
A 140
Viti i prodhimit
2002
Karburanti
Benzinë
Kilometrazha
10 000 - 14 999

Përshkrimi

Me dokumenta te rregullta shum e paster brenda dhe jashte, bagazhiere ,pasqura me palosje,etj
Cmimi i diskutushem
135 mije. KM origjinale


Shpallje te ngjashme