Mercedez-Benz Vito 2000 (Benzine-Gaz)

Çmimi: 4.000 €
Mercedez-Benz Vito 2000 (Benzine-Gaz)

Detajet

Postuar
23 mars 17:34
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Targa
Shqiptare
Marshi
Automatik
Lloji
Mercedes-Benz
Modeli
Furgon
Viti i prodhimit
2000
Karburanti
Benzinë + Gaz
Kilometrazha
140 000 - 149 999

Përshkrimi

Shitet
Mercedez-Benz Vito
Viti: 2000
Vende: 7+1 Sedilje Lekure Gri
Kambjo: Automatike
Karburanti: Benzine Gaz
Makina ka 140.000 KM. Eshte me targa Shqipetare dhe gati per perdorim.


Ju lutem Viber Whatsapp nese nuk dal ne telefon pasi ndodhem ne Kosove. Kjo eshte dhe arsye pse shitet. Mundesi nderrimi me veture te vogel.
Viber: +355673123620
Whatsapp: +355673123620