OKAZION !!!!! Mercedes benz cls 55 AMG

Çmimi: Me Marrveshje
OKAZION !!!!! Mercedes benz cls 55 AMG

Detajet

Postuar
22 janar 23:36
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Targa
Shqiptare
Marshi
Automatik
Lloji
Mercedes-Benz
Modeli
CLS 55 AMG
Viti i prodhimit
2005
Karburanti
Benzinë + Gaz
Kilometrazha
200 000 - 249 999

Përshkrimi

Cls 500 benzin/gaz. Komplet lekure. FULL OPTION. Sendilje me ngrohje, ftohje dhe me memorie. Mbrapa sendilje me ngrohje. Baxha xhami.Look Amg fabrike. Pasqyra me palosje. Impjant muzike harman kardon. Aux. Dritat bixenon. Klima ne 4 zona. Marmita me zhurme origjinal AMG. Te gjitha sherbimet e kryera. Letra te paguara deri ne dhjetor. Cmimi : i diskutueshem.


Shpallje te ngjashme