Okazion pak dite 10€ C 220 / 2008 full panorama

Çmimi: 10.000 €
Okazion pak dite 10€   C 220 / 2008 full panorama

Detajet

Postuar
6 shkurt 23:45
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Targa
Shqiptare
Marshi
Automatik
Lloji
Mercedes-Benz
Modeli
C 220
Viti i prodhimit
2007
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
190 000 - 199 999

Përshkrimi

Shitet okazion per pak dite c 220 viti 12/07 model 2008 full option me 195 mije km origjinale, i ardhur para 7 muaj nga belgjika.
Cmimi shume pak i diskutueshem
Sedilje me memorie. Tavan panoramik dhe me hapje
Navi te madh
Te gjitha serviset e bera
Tel ‭‬‭069 539 8760‬


Shpallje te ngjashme