Shitet C clas viti 2007 nafte 320 automat

Çmimi: 7.700 €
Shitet C clas viti 2007 nafte 320 automat

Detajet

Postuar
15 prill 19:20
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Targa
Të huaja
Marshi
Automatik
Lloji
Mercedes-Benz
Modeli
320
Viti i prodhimit
2007
Karburanti
Dizel / Naftë
Kilometrazha
20 000 - 24 999

Përshkrimi

📌Shitet :M.B cklas
📌viti i prodhimit :2007
📌Forca motorrike :320
📌Karburanti :nafte
📌Kambio :automat
📌Kilometra :225
📌Opsione Shtese :shitet mercedes benz cklas 2007 320 nafte sendilje me ngrofje tepee i paster brenda dhe jasht i sapo ardhur cmimi diskutushem
📌Cmimi :7700€
📌Numri celularit:0694070060
📌Vendodhja :tirane
📌Nese Keni Makine Per Te Shitur!
📌Kontaktoni Ne DirectMessage @shit_blej_makina
#shit_blej_makina


Shpallje te ngjashme