Shitet Ml 350 pa taks cmimi diskutushem ?!

Çmimi: Me Marrveshje

Detajet

Postuar
18 prill 09:49
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Targa
Shqiptare
Marshi
Automatik
Lloji
Mercedes-Benz
Modeli
ML 350
Viti i prodhimit
2014
Karburanti
Dizel / Naftë
Kilometrazha
140 000 - 149 999

Përshkrimi

•Shitet: Mercedes Benz Ml 350 Bluetec
•Viti:2014
•Km:148 000
•Automat
•Pa takse luksi
•Sallon lekure
•Kamer parkimi 360 grad
•Bokse (harman/kardon)
•Sistem ngrohje/ftohje per pijet
•Sedilje me ngrohje para dhe mbrapa
•Sedilje me memorje
•Pasqyra me palosje
•Baxho panoramike
•Bagazh me buton hapje-mbyllje
•Makina i ka tgjitha sherbimet e bera tek mercedesi bashk me garanci . Makina eshte full dhe ne gjendje shume te mire gjenerike dhe motorrike .
Cmimi — 25.000 euro i diskutueshem
•Cel:0684590950
0688434520


Shpallje te ngjashme