Shitet ose nderrohet

Çmimi: 11.800 €
Shitet ose nderrohet

Detajet

Postuar
13 shkurt 23:34
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Targa
Shqiptare
Marshi
Automatik
Lloji
Mercedes-Benz
Modeli
CLS 320
Viti i prodhimit
2008
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
180 000 - 189 999

Përshkrimi

Cls 320 Nafte ne gjendje perfekte motorrike dhe fizike shitet ose nderrohet me ndonje makine tjeter me te shtrenjte kundrejt diferences lekeve . Cmimi CASH 11,800 euro , Per me shume info ne lidhje me makinen .NR TEL 0695850585


Shpallje te ngjashme