Shtime

Biznes & Punësime në shitje në Shtime

 • 3 foto
  Bika
  Kafshe ferme

  Bika

  She\'s bikat jon Dy mbi 400 njo osht 300 Killa bikat shiten me kill ka 2.65

  Shtime 31 mars 17:13
  2 €
 • 3 foto
  Kukulla per butik
  Makineri dhe inventare

  Kukulla per butik

  8 copa jane te gjitha - 55€ copa

  Shtime 31 mars 16:37
  55 €
 • 1 foto
  Shitet lopa shterp me 5-6 litra qumësht
  Kafshe ferme

  Shitet lopa shterp me 5-6 litra qumësht

  Shitet lopa shterp me 5-6 litra qumësht

  Shtime 31 mars 16:35
  666 €
 • 1 foto
  mshtjerr
  Kafshe ferme

  mshtjerr

  shitet mshtjerra 1vit e 2 muj ju mirpresim

  Shtime 31 mars 16:12
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet lopa shterp me 5-6 litra qumësht
  Kafshe ferme

  Shitet lopa shterp me 5-6 litra qumësht

  Shitet lopa shterp me 5-6 litra qumësht

  Shtime 31 mars 15:58
  650 €
 • 3 foto
  Shes viqin mashkell 580 ero 4 mujsh
  Kafshe ferme

  Shes viqin mashkell 580 ero 4 mujsh

  Shes viqin mashkell fort mir 580 ero han yshqym

  Shtime 31 mars 13:04
  580 €
 • 3 foto
  Kukulla te perdorura per butik
  Makineri dhe inventare

  Kukulla te perdorura per butik

  8 kukulla te perdorura , 55€ copa

  Shtime 31 mars 12:43
  55 €
 • 4 foto
  Shiten Minikat
  Kafshe ferme

  Shiten Minikat

  shiten Minikat kah 30€ / copa per me shum informata ose pytje rreth tyve n\'viber ose n\'telefon

  Shtime 31 mars 11:51
  30 €
 • 4 foto
   Inventar i Biznesit
  Makineri dhe inventare

  Inventar i Biznesit

  Shitet Inventari i Biznesit në gjendje të përkryer. Kontaktoni në Viber. 044-767-345 / 045-366-327

  Shtime 31 mars 11:13
  1 €
 • 4 foto
  Kukulla per tesha
  Makineri dhe inventare

  Kukulla per tesha

  Kukulla per tesha per butiqe,lokale

  Shtime 31 mars 07:19
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shiten 500 duj kashte
  Kafshe ferme

  Shiten 500 duj kashte

  Shes 500 duj kashte

  Shtime 31 mars 00:58
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shiten 500 duj sane
  Kafshe ferme

  Shiten 500 duj sane

  Shes 500 duj sane

  Shtime 31 mars 00:58
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Lopa
  Kafshe ferme

  Lopa

  Shitet lopa shum e mir 14 litra qumsht e urt u shtu qe 3 muj viqin ja kom shit boj edhe ndrrim me na

  Shtime 30 mars 22:13
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Lopa bars
  Kafshe ferme

  Lopa bars

  She\'s lopen shtohet me 18 prill Lopa del ne tretin viq Lopa osht e gartune per 20 litra tamel

  Shtime 30 mars 20:08
  1.300 €
 • 1 foto
  Vez (pula amrock)
  Kafshe ferme

  Vez (pula amrock)

  Shes vez te pulave amrock 50 cent copa +38345514155 Viber

  Shtime 30 mars 19:49
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Deklarata
  Sherbime

  Deklarata

  Deklarata Përshëndetni të gjithë, emri im është Majan Sudaki, unë jam shqiptar. Unë kam një mesazh

  Shtime 30 mars 19:46
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  shes vjetat mushtjerra
  Kafshe ferme

  shes vjetat mushtjerra

  shes mushtjerrat ngjendje te shkelqyshme me shendet po ashtu edhe pesh kan shtu kogja shihen edhe nf

  Shtime 30 mars 19:06
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shiten 8 shota 3 shotana
  Kafshe ferme

  Shiten 8 shota 3 shotana

  Shiten 6 shota japanka +1shotan 2 shota bardha +1shotan 1 shotan i eger qmimi ka 7 ero xhitha

  Shtime 30 mars 18:54
  8 €
 • 1 foto
  Viq
  Kafshe ferme

  Viq

  Shitet biku!! Viber +38649653307

  Shtime 30 mars 18:03
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Lokali me qera
  Lokale / Punetori / Magazina

  Lokali me qera

  Leshohet loakali me qera ne gjendje te shkelqyeshme prej 118 m i kompletuar .Objekti gjendet ne ma

  Shtime 30 mars 17:45
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Friz per pije
  Sherbime

  Friz per pije

  Shes frizin per pije esht ne gjendje te mir ftof mir

  Shtime 30 mars 17:02
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Financim i besueshëm
  Sherbime

  Financim i besueshëm

  Hi.    Financim i besueshëm Për muaj, për të mos thënë vite, kërkesa juaj e kredisë refuzohet ende

  Shtime 30 mars 15:00
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Lopa bars
  Kafshe ferme

  Lopa bars

  She's lopen edhe Dy jav shtohet Lopa del ne tretin viq Lopa osht motofank

  Shtime 29 mars 19:37
  1.000 €
 • 1 foto
  Viq
  Kafshe ferme

  Viq

  Shes viq mashkull simentall kuq e bardh

  Shtime 29 mars 19:30
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Biku
  Kafshe ferme

  Biku

  She's tre mzet ka 2.65 me kill dy Jon mbi 400 Killa njo osht 300 killa

  Shtime 29 mars 19:27
  2 €
 • 3 foto
  Shes mshtjerren spari asht shum mir
  Kafshe ferme

  Shes mshtjerren spari asht shum mir

  Shes mshtjerren spari asht e mir per ma shum viber +37744708445

  Shtime 16 mars 16:32
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Biku
  Kafshe ferme

  Biku

  She's bikiun 10 mujsh I ka permi 400 Killa 2,65 me kill

  Shtime 13 mars 18:39
  2 €
 • 0 foto
  Shiten 500 duj kashte
  Kafshe ferme

  Shiten 500 duj kashte

  Shiten 500 duj kashte me qmim te volitshem

  Shtime 10 mars 20:28
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Biku
  Kafshe ferme

  Biku

  She's bikun 11 mujsh peshon mbi 400 killa

  Shtime 9 mars 19:32
  3 €
 • 3 foto
  Shiten 4 Gjela
  Kafshe ferme

  Shiten 4 Gjela

  Shes 4 gjela qmimi 15 deri 20 euro

  Shtime 3 mars 16:41
  15 €
 • 3 foto
  Lopa me viq
  Kafshe ferme

  Lopa me viq

  Shes lopen me gjith viq Lopa osht shtu qe Ni muj osht tretin viq Lopa gjat veres Dej 16 litra tamel

  Shtime 3 mars 12:28
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Viqi
  Kafshe ferme

  Viqi

  She's viqin osht mashkell dhe osht shnosh

  Shtime 25 shkurt 16:30
  650 €
 • 1 foto
  Krasitjen e pemeve dhe mirmbajtjen e pemishteve
  Sherbime

  Krasitjen e pemeve dhe mirmbajtjen e pemishteve

  Bejme Krasitjen e pemeve dhe mirmbajtjen e pemishteve. Nr i kontaktit . 044 843 734

  Shtime 21 shkurt 18:43
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Viq mashkell
  Kafshe ferme

  Viq mashkell

  Shitet viqi mashke 044179237 edhe ne viber

  Shtime 17 shkurt 13:38
  590 €
 • 2 foto
  Transport
  Sherbime

  Transport

  Bejm Transportin e mallrave apo gjësendëve te ndryshme në rajonin e Kosoves.

  Shtime 12 shkurt 00:30
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shiten pulat e katunit
  Kafshe ferme

  Shiten pulat e katunit

  Shiten 7pula e 6 knojsi

  Shtime 9 shkurt 14:40
  160 €
 • 0 foto
  Zyre Juridike PROFESSIONAL,kryen keto sherbime
  Lokale / Punetori / Magazina

  Zyre Juridike PROFESSIONAL,kryen keto sherbime

  Zyre Juridike "Professional", kryen këto Shërbime: - Konsulenca Profesionale në lëmin Juridike - Shë

  Shtime 1 shkurt 14:31
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Pula. Orpintang
  Kafshe ferme

  Pula. Orpintang

  4+1 orpintang

  Shtime 30 janar 00:30
  30 €
 • 3 foto
  Lopa
  Kafshe ferme

  Lopa

  Shes lopen asht shyt lopa bars nuk asht pres blers serioz nr 043-551-648

  Shtime 18 janar 18:28
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Makine e Qumshtit
  Kafshe ferme

  Makine e Qumshtit

  Shitet makina e qumeshtit.

  Shtime 17 janar 16:39
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shiten keto dhi
  Kafshe ferme

  Shiten keto dhi

  Shiten keto dhi ja xhith sej 17 copa jan barsa konplet i jap me qmim te volitshum 1480 €ro arsyja e

  Shtime 11 janar 00:41
  90 €
 • 2 foto
  Shes san 1.50 asht shum mir
  Kafshe ferme

  Shes san 1.50 asht shum mir

  Shes san 1.50 duji jan te mdhenje asht e mir per ma shum viber +37744708445

  Shtime 10 janar 10:40
  2 €
 • 1 foto
  Shitet mzati edhe me majt edhe me pre
  Kafshe ferme

  Shitet mzati edhe me majt edhe me pre

  Asht mir per me pre mish bio i kulloses

  Shtime 8 janar 12:30
  550 €
 • 0 foto
  qen
  Kafshe ferme

  qen

  shes qenin shum i mir boj dhe nrrim me naj kuder permeshum 044 892 159

  Shtime 5 janar 02:29
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shes Dhit
  Kafshe ferme

  Shes Dhit

  Shes dhit 20 copa konplet jan barsa vetum nja u shtu konplet 1750 ero

  Shtime 3 janar 21:28
  90 €
 • 1 foto
  Ndihma e veçantë financiare për fundin e vitit.
  Kafshe ferme

  Ndihma e veçantë financiare për fundin e vitit.

  Asistencë financiare speciale për fundin e vitit. Mirëmëngjesi. Ne jemi një bankë dhe investitorë

  Shtime 14 nëntor 06:32
  111 €
 • 1 foto
  Ofroj para e financimi garantuar 100 %
  Biznes ne shitje / me qera

  Ofroj para e financimi garantuar 100 %

  Ofroj para e financimi garantuar 100 % pa asnjë problem nga 01 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,

  Shtime 7 gusht 17:23
  60.000.000 €
 • 1 foto
  40000 €
  Sherbime

  40000 €

  Nabavka novca Nabavka novca Za sve izdvajamo novac od 2.000 Euro do 500.000 Euro Ozbiljni ljudi su

  Shtime 15 shkurt 09:14
  2.000.000 €
 • 1 foto
  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: sanchezaline24@gmail.com / Whatsapp or Viber:+22962002097
  Biznes ne shitje / me qera

  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: [email protected] / Whatsapp or Viber:+22962002097

  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro

  Shtime 2 shkurt 00:10
  60.000.000 €
 • 0 foto
  shes dy bika
  Kafshe ferme

  shes dy bika

  shes dy bika te rinj ye ruajtun ne shpi me ushqim te shpise bio. cmimi sipas marreveshjes per me shu

  Shtime 11 gusht 12:38
  Me Marrveshje