Shtime

Biznes & Punësime në shitje në Shtime

 • 1 foto
  Viq mashkull
  Kafshe ferme

  Viq mashkull

  Shes viqin bardh e kuq

  Shtime 20 maj 15:35
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Viq mashkull
  Kafshe ferme

  Viq mashkull

  Shes viqin bardh e kuq simentall afer 4mujve

  Shtime 19 maj 10:52
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Lopa me viq
  Kafshe ferme

  Lopa me viq

  She\'s lopen me viq Lopa osht dyin viq Lopa qumsht ka pej 20 deri 25 qumsht

  Shtime 18 maj 13:15
  1.650 €
 • 0 foto
  Kredia e ofruar me siguri në transferim
  Sherbime

  Kredia e ofruar me siguri në transferim

  Siguria e financimit e ofruar sot nuk është më e numërueshme. Për të guximshëm pritjet e të gjithë k

  Shtime 16 maj 10:14
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Viq-femen
  Kafshe ferme

  Viq-femen

  Shitet viqi i ka 7 muaj ngjyra bardh e kuq esht me garancion esht i mir per lop qumshtore po ashtu e

  Shtime 15 maj 14:46
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  shes vjetat 6 femra 3 meshkuj
  Kafshe ferme

  shes vjetat 6 femra 3 meshkuj

  shiten ne gjendje trregullt shendetsore qka tju qet hajn dy vjeta jan qe thithin tamel tjert jan qe

  Shtime 14 maj 10:48
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Zoj t\'bardh t\'mishit
  Kafshe ferme

  Zoj t\'bardh t\'mishit

  *Shiten zojt rreth 2.5kg *Te rritur me drith -Qmimi sipas marrveshjes.

  Shtime 13 maj 22:46
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shiten pult dhe gjeli
  Kafshe ferme

  Shiten pult dhe gjeli

  Brahama golld 2 me 1 me marrveshje

  Shtime 13 maj 01:08
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shiten 5 koshere me Bletë
  Kafshe ferme

  Shiten 5 koshere me Bletë

  Bletët janë 10 rama.

  Shtime 12 maj 17:22
  120 €
 • 0 foto
  Sigurt dhe 100% financim i shpejtë
  Sherbime

  Sigurt dhe 100% financim i shpejtë

  Zona më e sigurtë e financave ju ofron një ofertë krediti prej 1000 deri në 1 500 000 € për një peri

  Shtime 12 maj 08:45
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet mshtjerra bars shum emir
  Kafshe ferme

  Shitet mshtjerra bars shum emir

  Shitet mshtjerra bars shum emir per me majt Viber+38344750162

  Shtime 11 maj 17:45
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  aktualitet separe nga 200 euro vetem 150 euro
  Makineri dhe inventare

  aktualitet separe nga 200 euro vetem 150 euro

  separe 150 euro viber+38345806223

  Shtime 11 maj 15:13
  60 €
 • 5 foto
  Lopa bars
  Kafshe ferme

  Lopa bars

  She\'s meshtjerren shtohet spari dhe 2 jav shtohet

  Shtime 3 maj 21:07
  900 €
 • 7 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044630181
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044630181

  ::::::: TENDA ME QERA --Jap me qera Tenda , Karrika dhe Tavolina per dasma , ahengje dhe ndeja ( ra

  Shtime 29 prill 22:25
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Nadi inkubator 88Vez Gjysemautomatik
  Kafshe ferme

  Nadi inkubator 88Vez Gjysemautomatik

  shes Nadi Inkubator gjysemautomatik per 88 Vez ne gjendje Perfekte Veq ni her kam qel Ju Mirpres Ble

  Shtime 28 prill 21:25
  100 €
 • 5 foto
  Kazan per zierjen e gjellrave dhe mishrave
  Makineri dhe inventare

  Kazan per zierjen e gjellrave dhe mishrave

  Kazan per zierjen e gjellrave dhe mishrave ,kazani eshte 180L dhe eshte i mbushur me vaj termik per

  Shtime 28 prill 10:55
  2.200 €
 • 9 foto
  Ntn \" KOPSHTI-BA\" Shtime
  Sherbime

  Ntn \" KOPSHTI-BA\" Shtime

  kryejm shum punë; mihje te ndryshme,transporte te ndryshume,ngjeshje me dilinder,hapje te kanaleve,i

  Shtime 26 prill 21:58
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Lope qumeshtore
  Kafshe ferme

  Lope qumeshtore

  Lope qumeshtore edhe 1 muaj shtohet i qet 18 litra qumesht

  Shtime 26 prill 17:20
  1.600 €
 • 8 foto
  Duplikatore per pergaditjen e sherbetit per blete
  Makineri dhe inventare

  Duplikatore per pergaditjen e sherbetit per blete

  Duplikatore per pergaditjen e invertit (sherbetit,surupit) per blete . Duplikatore 220L ,6kw , i mbu

  Shtime 25 prill 21:43
  1.200 €
 • 0 foto
  Realizimi i projekteve
  Sherbime

  Realizimi i projekteve

  Përshëndetje Realizimi i projekteve Duke pasur parasysh situatën financiare globale, organizata jo

  Shtime 23 prill 12:15
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Financimi dhe investimi i besueshëm
  Biznes ne shitje / me qera

  Financimi dhe investimi i besueshëm

  Po kërkoni një hua? Për të ringjallur aktivitetet tuaja, për realizimin e një projekti, por banka ju

  Shtime 23 prill 11:06
  8.000 €
 • 7 foto
  Lopa me viq
  Kafshe ferme

  Lopa me viq

  She\'s lopen me viq u shtu qe Ni muj osht e re tretin viq qita e ka apet u majt me 16 qiti muji Lopa

  Shtime 22 prill 18:50
  1.300 €
 • 0 foto
  Lopa me viq
  Kafshe ferme

  Lopa me viq

  She\'s lopen lopa osht shum Mir I qet 20 litra tamel ndrim nuk baj e jap me garnci

  Shtime 20 prill 21:50
  1.200 €
 • 1 foto
  Furr
  Lokale / Punetori / Magazina

  Furr

  Ipet furra me qira me paisje komplet prodhimin deri 400/500 buk ja bljem vet per ma shum info 04

  Shtime 20 prill 14:50
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Realizimi i projekteve
  Sherbime

  Realizimi i projekteve

  Përshëndetje Realizimi i projekteve Duke pasur parasysh situatën financiare globale, organizata jo

  Shtime 19 prill 19:28
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Oferta e financimit për njerëzit në nevojë
  Sherbime

  Oferta e financimit për njerëzit në nevojë

  Nevoja për të bërë një hua është e përhershme, por cilësia e shërbimeve në ditët e sotme është e fri

  Shtime 19 prill 18:46
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  shes viqin dyjav
  Kafshe ferme

  shes viqin dyjav

  shitet viqi femer dyjav ika esht rac emir ngjendje trregullt shendetsore viber 045386030

  Shtime 18 prill 12:19
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shes 500 duj kashte
  Kafshe ferme

  Shes 500 duj kashte

  Shiten 500 duj kashte Qmimi me marreveshje

  Shtime 17 prill 23:47
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shes 500 duj sane
  Kafshe ferme

  Shes 500 duj sane

  Shes 500 duj sane Qmimi me marreveshje

  Shtime 17 prill 23:47
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  shes mshtjerrat
  Kafshe ferme

  shes mshtjerrat

  shiten dy mshtjerra shum rac emir njana esht shytk ka 5 muj ikan hajn qka tju qet per mashum thirrni

  Shtime 17 prill 20:19
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Gjela- Pula
  Kafshe ferme

  Gjela- Pula

  shitet gjeli grek origjina gati ika 1 vit nuk esht i smut ndrrim edhe me gjel brahma

  Shtime 16 prill 22:03
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet mshtjerraa bars
  Kafshe ferme

  Shitet mshtjerraa bars

  Shitet mshtjerra bars Viber+38344750162

  Shtime 16 prill 18:15
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Financimi për të gjithë individët si biznese
  Sherbime

  Financimi për të gjithë individët si biznese

  Të nderuar individë dhe kompani private, nga tani e tutje keni më shumë se sa duhet për të bërë për

  Shtime 16 prill 11:35
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ndryshimi i situatave
  Sherbime

  Ndryshimi i situatave

  Përshëndetje     Ndryshimi i situatave Ne jemi një organizatë e një strukture financiare. Ne kemi

  Shtime 15 prill 21:08
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  shes mzatin
  Kafshe ferme

  shes mzatin

  shitet mzati 3 muj ngjendje tmir shendesore han yshym tagji qka ti qet

  Shtime 14 prill 19:55
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredia për të gjithë
  Sherbime

  Kredia për të gjithë

  Keni financim të mirë me kompaninë e duhur në vetëm një normë interesi prej 3%. Për kërkesën tuaj pë

  Shtime 14 prill 19:54
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Financimi i ofruar në siguri të plotë
  Sherbime

  Financimi i ofruar në siguri të plotë

  Nuk shqetësohet më shumë për t\'ju kërkuar për të aplikuar për financim. Kompania më e sigurt vjen p

  Shtime 12 prill 10:16
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Lopa bars
  Kafshe ferme

  Lopa bars

  She\'s lopen bars shtohet dhe Ni muj e gjys baj dhe ndrrime me naj shterrp Lopa sit shtohet 20 I qe

  Shtime 11 prill 23:21
  1.100 €
 • 4 foto
  shiten dy mshtjerrat
  Kafshe ferme

  shiten dy mshtjerrat

  qmimi sipas marrveshjes

  Shtime 9 prill 16:18
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Financimi me garanci për të gjithë
  Sherbime

  Financimi me garanci për të gjithë

  Financimi është një prioritet. Financimi është një përgjegjësi e madhe në të cilën një numër i kompa

  Shtime 9 prill 10:50
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  shes lopen me viq mashkull
  Kafshe ferme

  shes lopen me viq mashkull

  lopa esht emir tamelqore 15 litra tamel viqi ika ba 3 muj tasht per mashum viber 045386030

  Shtime 8 prill 21:16
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shes 600 duj sane
  Kafshe ferme

  Shes 600 duj sane

  Shiten duj te sanes Qmimi me merreveshje

  Shtime 8 prill 00:25
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shiten 500 duj kashte
  Kafshe ferme

  Shiten 500 duj kashte

  Shes 500 duj kashte Qmimi me marreveshje

  Shtime 8 prill 00:25
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet mshtjerra bars
  Kafshe ferme

  Shitet mshtjerra bars

  Shitet mshtjerra bars per marakli me majt Viber+38344750162

  Shtime 7 prill 20:49
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  SHTORA .me tavolina dhe karrika drunit ne FERIZAJ
  Sherbime

  SHTORA .me tavolina dhe karrika drunit ne FERIZAJ

  , , ,,,Ofrojm ne sherbim SHATORA tavolina dhe ulse te drunit .per dasma .dhe ahengje te ndry

  Shtime 7 prill 13:49
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Brahma
  Kafshe ferme

  Brahma

  shiten brahmat 4+2 ose dahen edhe 1+2

  Shtime 7 prill 00:00
  210 €
 • 0 foto
  Punojm me FREZA Bashqe Ara etj
  Sherbime

  Punojm me FREZA Bashqe Ara etj

  Punoj me freza ara bashqe qmimi sipas marrveshjes ju mirpres viber +38344416665

  Shtime 6 prill 22:01
  2 €
 • 3 foto
  Shes roleta dhe rezhnika
  Sherbime

  Shes roleta dhe rezhnika

  Roletat jan fort t mira t rujtne siq po shifen. Rrezhnikat jan te punuar para 50 vite pun dore Ju m

  Shtime 6 prill 15:59
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Financimi me garanci për individët dhe kompanitë
  Sherbime

  Financimi me garanci për individët dhe kompanitë

  Shumë njerëz sot kanë frikë të kërkojnë një ofertë huaje në internet për shkak të mashtrimit që vëre

  Shtime 6 prill 15:55
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  kashta
  Kafshe ferme

  kashta

  Shes kashten dujt shum te mdhaj sasia 100 duj

  Shtime 5 prill 15:25
  Me Marrveshje