• 0 foto
  Shes Bicikleten Shimano
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Shes Bicikleten Shimano

  Shes biciklen "shimano" e erdhur nga Germania Ose bëj ndrrim mo inkupator e tjer... p.r. nr. Vibr +

  Gjakovë 22 prill 01:15
  170 €
 • 1 foto
  Exhaunts AKRAPOVIC
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Exhaunts AKRAPOVIC

  Marmita shitet per arsye mosperdorimi. Esht pak e prdorour.

  Tiranë 19 prill 23:34
  150 €
 • 1 foto
  FELNE
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  FELNE

  SHITEN 4 FELNE 15 ME GOMA CMIMI I VOLITSHEM, ME MARREVESHJE

  18 prill 10:24
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Xhami mbrojtes
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Xhami mbrojtes

  Shitet xhami mbrojtes per motorr

  Prishtinë 17 prill 22:16
  60 €
 • 0 foto
  shiten bandasht dhe goma per gollf 6
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  shiten bandasht dhe goma per gollf 6

  shiten bandash dhe goma per gollf 6...... 205/60 r15 per ma shum info 045575829

  Ferizaj 16 prill 10:05
  420 €
 • 1 foto
  Pjese kembimi per Aprilia Atlantic 500cc
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Pjese kembimi per Aprilia Atlantic 500cc

  Pjese kembimi per aprilia atlantic 500 cc

  Tiranë 16 prill 06:54
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Fellne me Goma 19
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Fellne me Goma 19

  Shiten fellnet me goma 19-she ,jan shum pak te perdorura .Cmimi i par kur i kom ble jon kon 1500. Pe

  Vushtrri 15 prill 10:05
  600 €
 • 0 foto
  Syza porche
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Syza porche

  Shes syza porche me vule

  Prishtinë 15 prill 04:14
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Kerkoj grup bllok per gilera runner 180cc 2 kohes
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Kerkoj grup bllok per gilera runner 180cc 2 kohes

  Kerkoj grup(bllok) per gilera runner 180cc 2 kohesh Nr: +38649630005 viber

  Tiranë 15 prill 00:44
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Helmet
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Helmet

  Shitet Helmeta Shiro madhesia L

  Gjilan 14 prill 21:06
  60 €
 • 2 foto
  Kepuc per motorr TCX
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Kepuc per motorr TCX

  TXC ne gjendje shum te mir , nr 39 , shiten 50 euro

  Elbasan 14 prill 18:55
  50 €
 • 0 foto
  Bateri fiamm 12 v gf 65
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Bateri fiamm 12 v gf 65

  Shitet bateri motorri fiamm 12v gf 65.. per motorr mbi 1000 cc..e pa perdorur

  Tiranë 14 prill 13:54
  35 €
 • 0 foto
  Kampana Beverly 500
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Kampana Beverly 500

  Kampana e freksionit origjinale për Piaggio Beverly 500 e re . Shkon për modelet e mëposhtme: ATLA

  Durrës 13 prill 16:45
  46 €
 • 0 foto
  Pjes per T MAX 2008-2011
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Pjes per T MAX 2008-2011

  Kam pjes per motorr T MAX 2008-2011. Te interesuarit te kontaktoj

  Tiranë 12 prill 12:37
  1 Lek
 • 2 foto
  Shlem
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Shlem

  Shes kapelen per motorrA osht shum I mir dhe I rujtun per ma shum 049 351 338

  Vushtrri 11 prill 22:17
  15 €
 • 1 foto
  JAKNE LEKURE POLO
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  JAKNE LEKURE POLO

  Shes jaknen e lekures per motor, firma Polo - Made in Germany, numri M

  Prishtinë 10 prill 21:06
  45 €
 • 0 foto
  Shiten pjese kembimi per motorra te ndrryshem
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Shiten pjese kembimi per motorra te ndrryshem

  Shiten pjese kembimi per te gjithe llojet e motorrave te perdorura.kawasaki z,,yamah tdm 2010..suzuk

  Tiranë 9 prill 12:44
  1 Lek
 • 2 foto
  Suzuki evo 2
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Suzuki evo 2

  Shitet marmit motorri sportiv suzuki gsx r-1000 gp evo II cmimi i padiskutueshem

  Durrës 9 prill 08:45
  100 €
 • 6 foto
  Shes bicikleten
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Shes bicikleten

  Shitet bicikleta e ardhur nga gjermania esht shum e rujt me goma te reja...

  Gjilan 8 prill 22:24
  180 €
 • 8 foto
  Motora dhe pjes motorrash
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Motora dhe pjes motorrash

  Piaggio boxer ngjyra jeshile esht ne gjendje pune...gilera cb1 59cc me marsha ngjyra e portokallt ne

  Tiranë 7 prill 18:35
  1 €
 • 1 foto
  Madison 250cc per pjese
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Madison 250cc per pjese

  Pjese per madison, viti 2002, grupi eshte shitur, kan Ngele vetem pjeset e tjera.

  Tiranë 6 prill 23:36
  100 €
 • 1 foto
  shes karrika
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  shes karrika

  shes karrika

  Prishtinë 6 prill 18:14
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  shes karrika
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  shes karrika

  shes karrika

  Prishtinë 5 prill 11:15
  22 €
 • 3 foto
  shes karrika
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  shes karrika

  shes karrika

  Prishtinë 5 prill 11:15
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Pjes per yamaha r1
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Pjes per yamaha r1

  Shes pjes per yamaha r1 2006 motorri osht ne fotot

  Gjakovë 4 prill 23:15
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Pjese dhe Veshje te ndryshme per Motorra ne Tirane
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Pjese dhe Veshje te ndryshme per Motorra ne Tirane

  FACEBOOK : Moto Raxhi Blejme dhe shesim pjese per motorra sportive, rrugor dhe cross e enduro. She

  Prizren 4 prill 02:25
  50 €
 • 2 foto
  shes karrika
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  shes karrika

  shes karrika

  Prishtinë 3 prill 12:14
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Ktm motorr
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Ktm motorr

  Ne viber lajmronu 049631355

  Mitrovicë 3 prill 02:05
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Goma 235/65/18
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Goma 235/65/18

  4 Goma Dimri te reja te perdorura shume pak gjendja e gome 100 lulja 8.4mm(dmth te pa konsumura) Nr

  Tiranë 2 prill 23:54
  35.000 Lek
 • 2 foto
  Tesha
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Tesha

  Tesha per motocross mbrojtse kpuca kacig pantolla blluz.

  Pejë 1 prill 05:24
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Pjes Per skuter
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Pjes Per skuter

  Shes pjest per skuter Korpen Pasqyrat Komt Xhomin

  Pejë 1 prill 05:04
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Digital per.piaggo
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Digital per.piaggo

  Shes ose ndroj me helmet Shes digitalin per puaggo

  Prizren 30 mars 16:47
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Valice
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Valice

  Shes valicen orgjinale te hondes ax1 qe pershtatet dhe per motora te tjera qe eshte bler ne greqi n

  Elbasan 28 mars 15:37
  100 €
 • 0 foto
  Xhup lemure + mbrojtese
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Xhup lemure + mbrojtese

  200€ masa L,

  Durrës 28 mars 11:35
  200 €
 • 0 foto
  llamell
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  llamell

  llamell per ymaha 400cc dhe gillera 500cc

  Gjilan 28 mars 10:25
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  pjes aprilla 500cc piaggio 125&250ccx9suzuki 125cc
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  pjes aprilla 500cc piaggio 125&250ccx9suzuki 125cc

  helmeta

  Gjilan 28 mars 09:07
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Hp Toner,LaserJet
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Hp Toner,LaserJet

  Magneta LaserJet CB383YC/Org.LexMark 802HYE Jane nje nder toneret dhe ngjyrat me te preferuara ne bi

  Prizren 28 mars 01:18
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Elsi
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Elsi

  Shitet per arsyrje mos perdorimi

  Tiranë 27 mars 20:44
  70 Lek
 • 2 foto
  MBAJTS PER TABEL
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  MBAJTS PER TABEL

  Shitet mbajtsi per tabel te motorit me shmigafca rizoma edhe lled

  Mitrovicë 27 mars 19:25
  35 €
 • 4 foto
  Shlema dhe Qizme per Motorkros
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Shlema dhe Qizme per Motorkros

  3 Shlema te ri te pa perdorur 1 shlem kushton 150 euro 2 par Qizme per Motokros 1 par 150 euro

  Deqan 27 mars 00:07
  150 €
 • 0 foto
  shlema
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  shlema

  3 shlema

  Deqan 27 mars 00:07
  150 €
 • 5 foto
  Shes Reklama per motorra 1 euro Copa ( stickersa..
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Shes Reklama per motorra 1 euro Copa ( stickersa..

  Shes reklama per motorra 1€ euro copa ( ni figur ) jon t prene veq mi ngjit viber +377 44

  Prishtinë 26 mars 19:07
  1 €
 • 3 foto
  Auspuff
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Auspuff

  Shitet auspufi per qfar do lloi motorri pak i perdorur

  Ferizaj 24 mars 16:14
  150 €
 • 0 foto
  GPS tracker per motorra makina etj GSM/GPS/GPRS
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  GPS tracker per motorra makina etj GSM/GPS/GPRS

  REAL TIME GPS/GPRS/GSM TRACKER GPS tracker per motorra makina etj. Sh i thjeshte per tu montuar. ke

  Elbasan 24 mars 12:44
  5.500 Lek
 • 1 foto
  pasqyra
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  pasqyra

  jane te reja i shes per arsyeje mosperderimi

  Elbasan 24 mars 07:55
  20 Lek
 • 0 foto
  shes rrypin POLINI per aerox,aprilli,malaguti
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  shes rrypin POLINI per aerox,aprilli,malaguti

  shes rrypin polini

  Mitrovicë 23 mars 07:04
  25 €
 • 2 foto
  fellne per golf orgjinal me goma 16inch
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  fellne per golf orgjinal me goma 16inch

  shitet fellne orgjinal per golf 6 me goma 205/55/16 044550095 tags golf 5 6 7 goma guma fellne

  Prizren 21 mars 03:04
  350 €
 • 1 foto
  skuter (Pjes)
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  skuter (Pjes)

  Shes pumpen e pa perdorme per info ne viber-- 37745345389

  Gjilan 21 mars 00:25
  10 €
 • 0 foto
  Shiten Rrollnet per 49-50cc
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Shiten Rrollnet per 49-50cc

  shiten rollet per skuter 49-50cc per me shum info shkruni ne viber 37745345389

  Gjilan 21 mars 00:24
  8 €
 • 2 foto
  okazionnnnn
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  okazionnnnn

  She's grup 50 papaqi dayang n gjendje shum t mir ska asnje defekt 0692781888

  Tiranë 20 mars 23:34
  130 Lek