Teknik dhe paisje në shitje në Rajoni i Prishtinës

 • 7 foto
  Lavatriçe, harmonikë dhe tavolinë
  Teknik dhe paisje

  Lavatriçe, harmonikë dhe tavolinë

  Shitet lavatriçja ne gjendje te rregullt pa asnje defekt. Çmimi 110 euro Shitet harmonika me dimensi

  Prishtinë Sot, 00:53
  1.107.555 €
 • 6 foto
  Kamini ne shitje
  Teknik dhe paisje

  Kamini ne shitje

  Shitet kamini Rustik prodhim i Alfa Plam per ngrohje me dru dhe thengjill. Kapaciteti ngrohes 11kW,

  Prishtinë Sot, 00:31
  120 €
 • 0 foto
  Shitet makin e larjes (lavatriçe)
  Teknik dhe paisje

  Shitet makin e larjes (lavatriçe)

  Shitet makina e larjes se rrobave Samsung Çmimi 40 euro

  Prishtinë Sot, 00:02
  40 €
 • 1 foto
  SHITET LAVATRIÇE E TIPIT GORENJE WA 50050
  Teknik dhe paisje

  SHITET LAVATRIÇE E TIPIT GORENJE WA 50050

  Shitet lavatriçja Gorenje modeli WA 50050. Lavatriçja eshte ne gjendje te rregullt por kushinetat (l

  Prishtinë Dje, 23:38
  45 €
 • 3 foto
  Paisje për resturant
  Teknik dhe paisje

  Paisje për resturant

  Paisje per restorant ose qebaptore te perdorura vetem 2 muaj ne gjendje shum t mir . Qmimi sipas mar

  Prishtinë Dje, 23:29
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  kad
  Teknik dhe paisje

  kad

  kada eshte e perdort siq po shihet edhe ne foto viber +38344441031

  Prishtinë Dje, 23:26
  60 €
 • 2 foto
  Karolifer TechnoIn 12 kw
  Teknik dhe paisje

  Karolifer TechnoIn 12 kw

  Ni musj i perrorun ne gjendje thujse i ti 12 kw tre fazor

  Prishtinë Dje, 22:38
  110 €
 • 1 foto
  Lavatriqe boman nga gjermania
  Teknik dhe paisje

  Lavatriqe boman nga gjermania

  Ne gjendje te rregullt info +38349706018

  Prishtinë Dje, 22:36
  65 €
 • 0 foto
  Shtrat luhates per femije
  Teknik dhe paisje

  Shtrat luhates per femije

  Shitet shtrati qe luhatet ne gjendje shume te mire. E perdorur vetem 2 muaj. Dimesionet 90me50 Jogi

  Prishtinë Dje, 22:33
  50 €
 • 0 foto
  Shporet alfa 20, alfa 27 dhe alfa 35
  Teknik dhe paisje

  Shporet alfa 20, alfa 27 dhe alfa 35

  Alfa 20kw 900 euro Alfa 27kw 1000 euro Alfa 35kw 1250 euro Sasia e limituar Porosite tani --> 04

  Prishtinë Dje, 22:32
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shporet per nxemje i ri 30kw
  Teknik dhe paisje

  Shporet per nxemje i ri 30kw

  Senko 30kw

  Prishtinë Dje, 22:28
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Fshisa & Nxemje qendrore Shitje/Instalim
  Teknik dhe paisje

  Fshisa & Nxemje qendrore Shitje/Instalim

  Bëjmë Shitjen dhe instalimin e sistemit të fshesave qendrore. Ekonomike ,qetësi, pastërti maksimale

  Prishtinë Dje, 22:27
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  SHITET KALDAJA ME PELET
  Teknik dhe paisje

  SHITET KALDAJA ME PELET

  Shitet kaldaja MBS-Smederevo 18kw. Mundesi per tu lidhe ne sistem te nxemjes qendrore. Teknikisht ne

  Prishtinë Dje, 22:10
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Agregat me benzin
  Teknik dhe paisje

  Agregat me benzin

  Shitet agregati me benzin info 049-796-055

  Podujevë Dje, 22:00
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Aporat "SPECJAL "Për Lagështi Vllag Myk
  Teknik dhe paisje

  Aporat "SPECJAL "Për Lagështi Vllag Myk

  SHES APORATIN TE TEKNOLOGJIS SE RE TE VITI 2018 MULTI FUNKSJONAL ,APORATI E HEQ LAGESHTIN ,VLLAGEN,M

  Prishtinë Dje, 21:31
  1 €
 • 8 foto
  Aparata per tharjen e lageshtisë
  Teknik dhe paisje

  Aparata per tharjen e lageshtisë

  Aporat kunder lageshtisë?vllages mykut Kontakt +383-44--395-435 ☎️?☑️ 1€ Pristina Kontakt +3

  Prishtinë Dje, 21:31
  1 €
 • 5 foto
  Aporat kunder lageshtisë?vllages mykut
  Teknik dhe paisje

  Aporat kunder lageshtisë?vllages mykut

  Kontakt +38344-395-435 ☎️?☑️ IPEN ME QERA - EXTREM TE SHPEJTA KAPACITETI 158 L -24 H Maqin

  Prishtinë Dje, 21:30
  1 €
 • 4 foto
  Aporat kunder lageshtisë?vllages mykut ME QERA
  Teknik dhe paisje

  Aporat kunder lageshtisë?vllages mykut ME QERA

  Kontakt +38344-395-435 ☎️?☑️ IPEN ME QERA - EXTREM TE SHPEJTA KAPACITETI 158 L -24 H Maqina

  Prishtinë Dje, 21:30
  1 €
 • 4 foto
  APORATA KUNDER LAGESHTIS VLLAGES MYKUT
  Teknik dhe paisje

  APORATA KUNDER LAGESHTIS VLLAGES MYKUT

  Kontakt +38344-395-435 ☎️?☑️ IPEN ME QERA - EXTREM TE SHPEJTA KAPACITETI 158 L -24 H Maqina

  Prishtinë Dje, 21:29
  1 €
 • 4 foto
  Maqina per vllag myk lageshti? IPEN NE SHERBIM
  Teknik dhe paisje

  Maqina per vllag myk lageshti? IPEN NE SHERBIM

  Kontakt +38344-395-435 ☎️?☑️ IPEN ME QERA - EXTREM TE SHPEJTA KAPACITETI 158 L -24 H Maqi

  Prishtinë Dje, 21:19
  1 €
 • 4 foto
  APORAT kunder Mykut VLLAGES Lagështisë?
  Teknik dhe paisje

  APORAT kunder Mykut VLLAGES Lagështisë?

  Aporat kunder lageshtisëvllages mykut Kontakt +383-44--395-435 ☎️?☑️ 1€ Pristina Kontakt +3

  Prishtinë Dje, 21:19
  1 €
 • 11 foto
  APORAT PER HEQJEN E MYKUT VLLAGUT LAGESHTIS
  Teknik dhe paisje

  APORAT PER HEQJEN E MYKUT VLLAGUT LAGESHTIS

  Kontakt +38344-395-435 ☎️?☑️ IPEN ME QERA - EXTREM TE SHPEJTA KAPACITETI 158 L -24 H Maqina

  Prishtinë Dje, 21:18
  1 €
 • 4 foto
  APORATE PER HEQJEN E MYKUT LAGESHTIS VLLAGES
  Teknik dhe paisje

  APORATE PER HEQJEN E MYKUT LAGESHTIS VLLAGES

  Kontakt +38344-395-435 ☎️?☑️ IPEN ME QERA - EXTREM TE SHPEJTA KAPACITETI 158 L -24 H Maqin

  Prishtinë Dje, 21:18
  1 €
 • 6 foto
  Maqina Kunder Lagështisë ? Vllages Mykut
  Teknik dhe paisje

  Maqina Kunder Lagështisë ? Vllages Mykut

  Kontakt +38344-395-435 ☎️?☑️ IPEN ME QERA - EXTREM TE SHPEJTA KAPACITETI 158 L -24 H Maqi

  Prishtinë Dje, 21:17
  1 €
 • 5 foto
  Samsung A7
  Teknik dhe paisje

  Samsung A7

  Shes telefonin ne gjendje perfekte vetem nje muaj i perdorur、 as edhe ne grrith nuk e ka , hala es

  Podujevë Dje, 20:49
  195 €
 • 2 foto
  Shitet KALDA (stufa) Urgjent
  Teknik dhe paisje

  Shitet KALDA (stufa) Urgjent

  Shitet Kalda STUFA Urgjent per nxemje qendrore E paperdor 40kw Perdoret me PELET ,THENGJILL,DRU Zah

  Prishtinë Dje, 20:37
  900 €
 • 1 foto
  SHITEN RAFTE DHE TENDA
  Teknik dhe paisje

  SHITEN RAFTE DHE TENDA

  Shiten 9 metra rafta te murit 1 raft per detergjent 1 raft per cigare dhe rafta tjer.Tendat 4 metra

  Prishtinë Dje, 20:37
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  SHITEN RAFTE DHE TENDA
  Teknik dhe paisje

  SHITEN RAFTE DHE TENDA

  shiten 9 metra rafta te murit 1 raft per detergjent 1 raft per cigare dhe rafta tjer.Tendat 4 metra

  Prishtinë Dje, 20:37
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  SHITEN RAFT DHE TENDA
  Teknik dhe paisje

  SHITEN RAFT DHE TENDA

  Shiten 9 metra rafta te murit 1 raft per detergjent 1 raft per cigare dhe rafta tjer.Tendat 4 metra

  Gllogoc Dje, 20:37
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  SHITEN RAFTE DHE TENDA
  Teknik dhe paisje

  SHITEN RAFTE DHE TENDA

  Shiten 9 metra rafta te murit 1 raft per detergjent 1 raft per cigare dhe rafta tjer.Tendat 4 metra

  Gllogoc Dje, 20:37
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  SHITEN RAFTE  DHE TENDA
  Teknik dhe paisje

  SHITEN RAFTE DHE TENDA

  Shiten 9 metra rafta te murit 1 raft per detergjent 1 raft per cigare dhe rafta tjer.Tendat 4 metra

  Gllogoc Dje, 20:37
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  SHITEN RAFTE  DHE TENDA
  Teknik dhe paisje

  SHITEN RAFTE DHE TENDA

  Shiten 9 metra rafta te murit 1 raft per detergjent 1 raft per cigare dhe rafta tjer.Tendat 4 metra

  Prishtinë Dje, 20:37
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet KALDA stufa URGJENT
  Teknik dhe paisje

  Shitet KALDA stufa URGJENT

  Shitet Kallda per nxemje qendrore per shtepi E paperdorur 40Kw Çmimi sipas marrveshjes Zahir Gas

  Prishtinë Dje, 20:29
  900 €
 • 0 foto
  Shes rezervuarin e ujit komplet me motor
  Teknik dhe paisje

  Shes rezervuarin e ujit komplet me motor

  Shes rezervuarin e ujit komplet me motor dhe mbajtese vetem me montu. Çmimi komplet 220 euro

  Prishtinë Dje, 20:26
  220 €
 • 3 foto
  Shitet Rezervari i ujit 1000 litra
  Teknik dhe paisje

  Shitet Rezervari i ujit 1000 litra

  Shitet Rezervari i ujit 1000 litra.Bane te perdoret per uje te pjes.Eshte perdorur shum pak.E kam te

  Prishtinë Dje, 20:26
  80 €
 • 2 foto
  Shitet Kallda (stufa) urgjent
  Teknik dhe paisje

  Shitet Kallda (stufa) urgjent

  Shitet Kallda (Stufa)urgjent e paperdorur per nxemje qendrore prej 40Kw Çmimi sipas marrveshjes

  Prishtinë Dje, 20:17
  900 €
 • 3 foto
  Termo 3.5kw dhe 2.5kw
  Teknik dhe paisje

  Termo 3.5kw dhe 2.5kw

  Termo ne gjendje te rregullt punojn shume mir jane te gatshem per perdorim qmimi per te dyjat 250€

  Prishtinë Dje, 19:48
  250 €
 • 0 foto
  nxemje termo 3,5kw 2.5kw
  Teknik dhe paisje

  nxemje termo 3,5kw 2.5kw

  termo 3.5 kw monofaz bohet edhe trofaz 86x29 cm termo 2.5 kw monofaz 64x29 cm 045 561 334

  Prishtinë Dje, 19:18
  50 €
 • 0 foto
  nxemje termo 2,5 kw 3.5kw
  Teknik dhe paisje

  nxemje termo 2,5 kw 3.5kw

  termo 2.5 kw monofaz 045 561 334

  Prishtinë Dje, 19:18
  50 €
 • 0 foto
  elind nxemje termo 3.5 kw2.5 kw
  Teknik dhe paisje

  elind nxemje termo 3.5 kw2.5 kw

  termo 3.5 kw 2.5kw termot jon monofaz por munden edhe trofaz mu boe +38344199247

  Prishtinë Dje, 19:18
  60 €
 • 4 foto
  Kaldaja me pelet ferroli italian 50 KW
  Teknik dhe paisje

  Kaldaja me pelet ferroli italian 50 KW

  Tel viber +38345861702 ipko 049493901 Shitet kaldaja me pelet per nxemje qendrore e firmes ferroli i

  Prishtinë Dje, 19:15
  1.500 €
 • 1 foto
  Aparata kafes
  Teknik dhe paisje

  Aparata kafes

  shes 16 aparata kafes Nxitoni 9 ushiten mbeten vetem edhe 7 copa +38344360555 milaimi

  Fushë Kosovë Dje, 19:01
  60 €
 • 2 foto
  ?shes pompen LIRE per nxemje 3 fazore BIRAL?
  Teknik dhe paisje

  ?shes pompen LIRE per nxemje 3 fazore BIRAL?

  Shes pompen per nxemje Biral 3 faza me 3 shpejtesi Qmimi me marveshje LIRE

  Prishtinë Dje, 18:55
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  ??Shes pompen per nxemje qendrore ???
  Teknik dhe paisje

  ??Shes pompen per nxemje qendrore ???

  Shes pompen per nxemje qendrore Grundfos 1. Pompa Grundfos 3 fazore pak e perdorun

  Prishtinë Dje, 18:55
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Bejme servisimin dhe blerjen e lavatriqeve gorenje
  Teknik dhe paisje

  Bejme servisimin dhe blerjen e lavatriqeve gorenje

  gorenje beko samsung etj

  Prishtinë Dje, 18:44
  15 €
 • 1 foto
  Shiten 3 dyer dhe 50m laminat
  Teknik dhe paisje

  Shiten 3 dyer dhe 50m laminat

  Shiten 3 dyer 2 djathtas dhe 1 majtas dyert jan bash me ram poashtu shiten dhe 50m laminat

  Fushë Kosovë Dje, 18:00
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  shitet ndrohen me vetur
  Teknik dhe paisje

  shitet ndrohen me vetur

  shitet inventari per hoteleri

  Prishtinë Dje, 17:48
  1 €
 • 1 foto
  Qirinj të ndryshuar të ngjyrave
  Teknik dhe paisje

  Qirinj të ndryshuar të ngjyrave

  Qirinj të ndryshuar të ngjyrave të udhëhequra 15,50€ Posta 2.50€ brenda Kosoves Shqiperi&Meqedon

  Prishtinë Dje, 17:47
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Makine per Enë
  Teknik dhe paisje

  Makine per Enë

  Shes makinen per Ene nga firma Electrolux. Eshte ne gjendje te rregullt dhe funksionale. Tel+383/44-

  Prishtinë Dje, 17:43
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shes frigorifer + friz Ikea i Gjermanisë
  Teknik dhe paisje

  Shes frigorifer + friz Ikea i Gjermanisë

  Shes frigorifer + friz Ikea i Gjermanisë. Është në gjendje të rregullt.Inoks ose Rostfraj.

  Prishtinë Dje, 17:32
  200 €