Vetura
Tiranë

Peugeot | Vetura në shitje në Tiranë | Naftë | Manual |

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 0 foto
  Shes Peugeot 301, viti 2013
  Vetura

  Shes Peugeot 301, viti 2013

  Shes Peugeot, tipo 301, kambio manuale, me letra te rregullta, siguracion e kontroll teknik deri ne

  Tiranë 4 prill 09:27
  7.400 €
 • 2 foto
  Shitet peogeut malli okazion nafte 1.9 viti 2000
  Vetura

  Shitet peogeut malli okazion nafte 1.9 viti 2000

  Pezho partner evitit 2000 malli eshte ne gjendje shume te mire xhenerike dhe motorike nakina eshte m

  Tiranë 4 prill 09:15
  1.500 €
 • 1 foto
  Peugeot panoramic
  Vetura

  Peugeot panoramic

  Makina esht e sapo ardhur nga Finlanda me dogane te paguar ne gjendje shum te mir me liber servisesh

  Tiranë 4 prill 08:57
  3.500 €
 • 0 foto
  Peugeot 206 1.4 nafte
  Vetura

  Peugeot 206 1.4 nafte

  Peugeot

  Tiranë 4 prill 08:39
  1.600 €
 • 4 foto
  pezo
  Vetura

  pezo

  shitet pezo per arsyje emigrimi.makina eshte ne gjendje perfekt ne cdo gje .

  Tiranë 4 prill 08:32
  3.200 €
 • 5 foto
  Peugeot 407 Viti 2007
  Vetura

  Peugeot 407 Viti 2007

  Shitet Peugeot 407. Viti 2007. 1.6 nafte e sapoardhur nga Germania. Dogane e paguar. Cmimi 4000 eu

  Tiranë 4 prill 07:45
  4.000 €
 • 10 foto
  U shit flm merr jep
  Vetura

  U shit flm merr jep

  Makina ne gjendje shum te mire.viti I prodhimit 2005,letrat skadojne ne maj 2019 ..makina eshte 1.4

  Tiranë 4 prill 07:35
  2.000 €
 • 2 foto
  Shes Peugeot 407, viti 2005
  Vetura

  Shes Peugeot 407, viti 2005

  Shitet Peugeot 407, 1.9 Diesel, viti 2005, ne gjendje shume te mire motorike e xhenerike. 3000 Euro

  Tiranë 4 prill 07:31
  3.000 €
 • 3 foto
  Peugeot 407 dizel
  Vetura

  Peugeot 407 dizel

  makina esht ne gjendje prefekte dokumenta te prera deri ne maj te vitit 2019

  Tiranë 4 prill 07:29
  3.000 €
 • 0 foto
  Shes okazion Peugeot
  Vetura

  Shes okazion Peugeot

  Makina eshte ne gjendje perfekte dogana e paguar sapo ardhur nga suedia 1.6 nafte pegugeot partner .

  Tiranë 4 prill 07:25
  5.000 €
 • 1 foto
  Peugeot 607
  Vetura

  Peugeot 607

  Shitet automjeti ne gjendje perfekte, sherbime te sapobra, vaj filtra, goma t reja, sensor parkimi,

  Tiranë 4 prill 07:02
  5.000 €
 • 2 foto
  Shitet makine ne gjendje shume te mire ...
  Vetura

  Shitet makine ne gjendje shume te mire ...

  shitet makine ne gjendje super te mire, makina eshte e prodhimit te vitit 2005, punon me nafte dhe

  Tiranë 4 prill 06:42
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet makine ne gjendje super te mire...
  Vetura

  Shitet makine ne gjendje super te mire...

  Shitet makine per arsye emigrimi...Makina eshte ne gjendje super te mire dhe eshte ekonomike duke pa

  Tiranë 4 prill 06:41
  2.300 €
 • 2 foto
  Peugot 307 1.9 hdi
  Vetura

  Peugot 307 1.9 hdi

  Ne gjendje shum te mir. Letrat i ka deri ne janar 2019

  Tiranë 4 prill 06:06
  2.200 €
 • 4 foto
  Peugeot 206,1.4 HDI
  Vetura

  Peugeot 206,1.4 HDI

  Peugeot 206,1.4 nafte me dokumenta deri Dhjetor 2018.5 porta.ka 114000 KM.2 celesa.cmimi i diskutues

  Tiranë 4 prill 05:14
  2.000 €
 • 0 foto
  Peugeot 307 viti 2003.
  Vetura

  Peugeot 307 viti 2003.

  Peugeot ngjyre gri viti i prodhimit dhjetor 2003, ngjyre gri dhe kamio manuale. Makina eshte ne gjen

  Tiranë 4 prill 05:11
  3.000 €
 • 2 foto
  *OKAZION* peugot 2006
  Vetura

  *OKAZION* peugot 2006

  Makina eshte ne gjendje shume te mire.

  Tiranë 4 prill 04:57
  2.500 €
 • 1 foto
  Peugeot 307 hdi
  Vetura

  Peugeot 307 hdi

  Peugeot 307 viti 2004 ne gjendje perfekte. Nafte, 2.0, manual.

  Tiranë 4 prill 04:53
  2.000 €
 • 4 foto
  Peugeot 307 viti 2008
  Vetura

  Peugeot 307 viti 2008

  Shes Peugeot 307 1.6 naft . Makina eshte shum ekonomike . Sherbimet I ka te gjitha te bera . Shitet

  Tiranë 4 prill 04:44
  2.450 Lek
 • 4 foto
  Shitet Peugeot 307 2008. 1.6 naft.
  Vetura

  Shitet Peugeot 307 2008. 1.6 naft.

  Shitet Peugeot 307 më sherbimet te gjitha te kryera. Makina eshte shum ekonomike Dhe ka nje cmim oka

  Tiranë 4 prill 04:30
  2.450 €
 • 5 foto
  Vetura gjindet ne kosov
  Vetura

  Vetura gjindet ne kosov

  307 disell

  Tiranë 4 prill 04:23
  1.600 €
 • 1 foto
  kamez
  Vetura

  kamez

  shitet makina ne gjendje prefekte per arsye emigrimi per me gjat kontaktoni ne tel dekumeta te prera

  Tiranë 4 prill 04:14
  2.900 €
 • 4 foto
  Peugeot 307 viti 2003
  Vetura

  Peugeot 307 viti 2003

  Shitet Peugeot 307, viti i prodhimit eshte dhjetor i 2003.makina eshte ne gjendje perfekte motorrike

  Tiranë 4 prill 04:02
  3.300 €
 • 5 foto
  Pezho 1.4 naft 1500€
  Vetura

  Pezho 1.4 naft 1500€

  Shitet pezho 1.4 naft viti 2003 sherbime te bera letra tpaguara kondicioner makina shum e mbajtur gj

  Tiranë 4 prill 03:02
  1.500 €
 • 5 foto
  peugeot 307 diessel 2.0  231kilometra
  Vetura

  peugeot 307 diessel 2.0 231kilometra

  shitet peugeot 307 diessel 2.0 231 kilometra5 1 ne gjendje shum te mir e ardhur nga zvicra me doga

  Tiranë 4 prill 02:56
  2.900 €
 • 2 foto
  gg
  Vetura

  gg

  makina eshte ne gjendje shume te mire

  Tiranë 4 prill 02:47
  2.300 €
 • 0 foto
  Peugeot partner 2011 nafte 1.6
  Vetura

  Peugeot partner 2011 nafte 1.6

  Shes peugeot partner viti 2011 nafte 1.6 makina ne gjendje perfekte ardhur nga suedia me dogane t

  Tiranë 4 prill 02:47
  4.800 €
 • 5 foto
  Peugeot307HDI Shitet.Nderrohet175000km viti 2004
  Vetura

  Peugeot307HDI Shitet.Nderrohet175000km viti 2004

  Peugeot 307 HDI Shitet ose Nderrohet me makine me te vogel nafte. ose Benzin gaz .Viti 2004. Ne gjen

  Tiranë 4 prill 01:53
  2.100 €
 • 2 foto
  shitet makine okazion
  Vetura

  shitet makine okazion

  Makina ndodhet ne Tirane ne gjendje shume te mire

  Tiranë 4 prill 01:42
  2.300 €
 • 5 foto
  Peugeot 207 dizel
  Vetura

  Peugeot 207 dizel

  Peugeot 207 Ngjyra gri e erret Ne gjendje sh.mire teknike

  Tiranë 4 prill 01:27
  3.200 €
 • 9 foto
  Peugeot 407
  Vetura

  Peugeot 407

  Peogot407. Viti 2007. 1.6 nafte. 3700 euro. Siguracion te sapoprere. Makina supergjendje.

  Tiranë 4 prill 00:53
  3.700 €
 • 5 foto
  Shitet Peugeot 307
  Vetura

  Shitet Peugeot 307

  Peugeot 307, me nafte, motorr 1.9 turbo. Ngjyre blu e erret ne gjendje sh te mire si nga ana motorri

  Tiranë 4 prill 00:39
  1.900 €
 • 5 foto
  Peugeot 307 1.4 naft OKAZION
  Vetura

  Peugeot 307 1.4 naft OKAZION

  Shitet peugeot 307 fund 2002 me motor shume ekonomik (4 litra) 1.4 nafte, kondicioner, airbag,etj..

  Tiranë 4 prill 00:33
  2.200 €
 • 10 foto
  Super okazion per vetem pak dit
  Vetura

  Super okazion per vetem pak dit

  Shitet ose ndrrohet pezho 607 .2.2 nafte manuale me dogane te paguar per me shum kontaktoni ne wocap

  Tiranë 4 prill 00:32
  1.700 €
 • 7 foto
  Super okazion per pak dite
  Vetura

  Super okazion per pak dite

  Shitet Peugeot 607 2.2 nafte kamjo manual Vit prodhim 2002 Me dogan te pagur Pasqyra me palosje

  Tiranë 4 prill 00:32
  1.700 €
 • 0 foto
  SHITET PUEGEOT 206
  Vetura

  SHITET PUEGEOT 206

  OKAZION. Peugeot 206 nafte 1.4. Viti 2005 me te gjitha sherbimet e kryera.

  Tiranë 4 prill 00:29
  2.000 €
 • 4 foto
  Peugeot 1.6 nafte me dogan
  Vetura

  Peugeot 1.6 nafte me dogan

  Peugeot 1.6 nafte manual viti 2002 ne gjendje shum te mir me dogan te paguar

  Tiranë 3 prill 23:55
  1.200 €
 • 4 foto
  Peugeot 307 HDI 2005 Panoramik Full Option
  Vetura

  Peugeot 307 HDI 2005 Panoramik Full Option

  Shitet peugeot 307 motor HDI (motor i avancuar me rikthim nafte mjaft ekonomik) 3.5 litra Autostrade

  Tiranë 3 prill 23:37
  2.880 €
 • 3 foto
  Peugeot 307,nafte
  Vetura

  Peugeot 307,nafte

  Peugot 307, 2.0 nafte,viti 2004,me klima, abs,esp, pasqyra dhe xhama elektrik, me dokumenta deri ne

  Tiranë 3 prill 23:33
  2.800 €
 • 0 foto
  PP
  Vetura

  PP

  MAKINA ESHTE NE GJENDJE SHUME TE MIRE ME DEKUMENTA TE RREGULLTA SIGURACION DHE KOLAUDIM TE SAPO BER

  Tiranë 3 prill 23:33
  2.300 €
 • 7 foto
  Peugeot 607 dizel
  Vetura

  Peugeot 607 dizel

  📌SHITET Peugeot 607 (ME DOGANE) 📌Motorri 2.0 Nafte (Ekonomike) 📌Manuale 6+1 📌Viti 2005-2006 📌Km 250.

  Tiranë 3 prill 23:29
  3.950 €
 • 5 foto
  Peugeot 1.4 nafte
  Vetura

  Peugeot 1.4 nafte

  Makina eshte ne gjendje te mir xhenerike edhe motorrike. 4 porta. Kondicioner klima funksional. Goma

  Tiranë 3 prill 23:18
  1.900 €
 • 2 foto
  PP
  Vetura

  PP

  Makina eshte ne gjendje shume te mire tani i eshte bere kolaudimi dhe siguracioni per nje vit.

  Tiranë 3 prill 22:45
  2.200 €
 • 4 foto
  Peugeot
  Vetura

  Peugeot

  shitet per arsye emigrimi cmimi i diskutushem

  Tiranë 3 prill 22:40
  200.000 Lek
 • 4 foto
  Peugeot 407. 1.6 nafte, viti 2006, 3000 euro
  Vetura

  Peugeot 407. 1.6 nafte, viti 2006, 3000 euro

  Ne gjendje shume te mire, çmim i diskutueshem.

  Tiranë 3 prill 21:07
  3.000 €
 • 1 foto
  Peugeot 207 2007
  Vetura

  Peugeot 207 2007

  Makina esht blerë me zero km dhe ka 75mij km Cmimi lehtësisht I diskutushem

  Tiranë 3 prill 19:48
  3.200 €
 • 5 foto
  Peugeot 206 1.4hdi 120000 km Dora par
  Vetura

  Peugeot 206 1.4hdi 120000 km Dora par

  Pezho 206 1.4 nafte klima automatik e ardhur nga Gjermania dora par 120000 km me liber sherbimesh me

  Tiranë 3 prill 18:30
  2.600 €
 • 5 foto
  Shitet Peugot 206 1.4 HDI 2002 super ekonomike
  Vetura

  Shitet Peugot 206 1.4 HDI 2002 super ekonomike

  Shes makine Peugot 206 te vitit 2002 motorr 1.4 hdi shume ekonomike ngjyra gri Xhama Elektrike Pas

  Tiranë 3 prill 17:56
  1.750 €
 • 7 foto
  Peugeot 308 dizel
  Vetura

  Peugeot 308 dizel

  Makina është blerë te Peugeot ne Tiranë , eshte ne gjendje shumë të mirë , vetëm nje përdorus ka pat

  Tiranë 3 prill 17:45
  7.000 €
 • 2 foto
  Okazion Peugeot 307
  Vetura

  Okazion Peugeot 307

  Majina eshte ne gjendje shume te mire shitet per arsye emigrimi

  Tiranë 3 prill 17:34
  2.000 €