GOLF VII 1.6 TDI 2016 me doganë nga Gjermania

Çmimi: 10.900 €
GOLF VII 1.6 TDI 2016 me doganë nga Gjermania

Detajet

Postuar
6 mars 12:10
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Ferizaj

Përshkrimi

Shitet vetura Golf 7 1.6 TDI , viti:2016 i ardhur nga Gjermania me doganë të paguar ne gjendje shumë te mire teknike dhe optike , 220.000km me liber servisit , 2 qelsa
Info:049-10-10-80 ERIEN FERIZAJ


Shpallje te ngjashme