SHES AUDI A4 2.0 TDI AUTOMATIK VITI 2011

Çmimi: Me Marrveshje
SHES AUDI A4 2.0 TDI AUTOMATIK VITI 2011

Detajet

Postuar
18 maj 13:20
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Ferizaj

Përshkrimi

SHES AUDI A4 2.0 TDI VITI 2011 AUTOMATIK NE GJENDJE TE MIR TEKNIKE I RUJSHEM SI MRENA DHE JASHT FULL EKSTRA REGJISTRIM
RKS PER ME SHUM NE NR 045632723


Shpallje te ngjashme