SHES OPEL ASTRA 1.7 CDTI VITI 2009

Çmimi: Me Marrveshje
SHES OPEL ASTRA 1.7 CDTI VITI 2009

Detajet

Postuar
18 maj 13:20
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Ferizaj

Përshkrimi

SHES OPEL ASTRA 1.7 CDTI VITI 2009 NE GJENDJE TE MIR TEKNIKE E RUJSHME SI MRENA DHE JASHT HARGJIMET E VOGLA REGJISTRIM RKS PER ME SHUM NE NR 045632723


Shpallje te ngjashme