SHES RANGE ROVER 3.0 HSE SPORT VITI 2011

Çmimi: Me Marrveshje
SHES RANGE ROVER 3.0 HSE SPORT VITI 2011

Detajet

Postuar
20 maj 10:42
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Ferizaj

Përshkrimi

SHES RANGE ROVER 3.0 HSE SPORT AUTOMATIK VITI 2011 NE GJENDJE TE MIR TEKNIKE I RUJSHEM SI MRENA DHE JASHT REGJISTRIM RKS PER ME SHUM NE NR 045632723


Shpallje te ngjashme