SHES NEW BEETLE 1.9 TDI RKS

Çmimi: 3.300 €
SHES NEW BEETLE 1.9 TDI RKS

Detajet

Postuar
20 nëntor 13:24
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Ferizaj
Targa
Kosovare
Marshi
Manual
Lloji
VW Volkswagen
Modeli
New Beetle
Viti i prodhimit
2000
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
200 000 - 249 999

Përshkrimi

SHES BUBA 1.9 TDI VITI I PRODHIMIT NE FUND TE 1999 ESHT SHUM NE GJENDJE TE MIR TEKNIKE DHE I RUJSHEM SI MRENA DHE JASHT HARGJIMET E VOGLA POSEDON :KLIM ABS,AIRBAG,ESP ,GJAMAT ME RRYM ,KARRIGAT ME NXEMJE ,FELLNE ME GOMA TE REJA REGJISTRIM RKS PER ME SHUM NE NR 045632723


Shpallje te ngjashme