VW Polo 1.2 TDI BlueMotion 119.000 KM -2011

Çmimi: 6.700 €
VW Polo 1.2 TDI BlueMotion 119.000 KM -2011

Detajet

Postuar
4 prill 17:44
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Ferizajit > Ferizaj
Targa
Kosovare
Marshi
Manual
Lloji
VW Volkswagen
Modeli
Polo
Viti i prodhimit
2012
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
110 000 - 119 999

Përshkrimi

VW Polo 1.2 TDI e Doganuar dhe Regjistruar RKS 119.000 KM te garantuara viti 12/2011 posedon: klima funksionale airbaga centrall timon servo ABS ESP xenon bi-xenon lleda mbrapa fellne gjama elektronik etjjj ne gjendje shum te mir teknike nderrim i mundeshem viber +383 45 607 584


Shpallje te ngjashme