Mercedes benz

Çmimi: Me Marrveshje
Mercedes benz

Detajet

Postuar
8 shkurt 14:48
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Targa
Të huaja
Marshi
Automatik
Lloji
Mercedes-Benz
Modeli
E 220
Viti i prodhimit
2012
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
15 000 - 19 999

Përshkrimi

Mercedes benz E 220 blueeficence e sapo ardhur nga jasht me dogan te paguar makina ka 194 mij km origjinale mund te kontrollehen ku te deshironi makina esht ne gjendje perfekte si nga jasht ashtu dhe brenda sedilje me masazh nxemje dhe ftofje drita xseno me lupa te levizshme sipas terrenit makina mund te kontrollohet ku te deshironi.mundesi nderrimi


Shpallje te ngjashme