Makina dhe vegla në shitje në Rajoni i Lezhës

 • 0 foto
  Morset Banaku ø 200
  Makina dhe vegla

  Morset Banaku ø 200

  Morset Banaku ø200

  Lezhë Dje, 09:28
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Grup Pompe uji me Polexho 550liter/minuti
  Makina dhe vegla

  Grup Pompe uji me Polexho 550liter/minuti

  Grup Pompe uji me Polexho 550liter/minuti

  Lezhë Dje, 09:28
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Tub per pompa sperkatje
  Makina dhe vegla

  Tub per pompa sperkatje

  Tub per pompa sperkatje

  Lezhë Dje, 09:25
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Paisjet e rapartit te hekurik
  Makina dhe vegla

  Paisjet e rapartit te hekurik

  Shiten te gjitha paisjet e rrapartit. Prese 3fazore hidraulike 3m 250 T 1mm deri ne 10mm. Presa hidr

  Lezhë 14 korrik 12:10
  1 €
 • 3 foto
  Sharre elektrike per mobileri
  Makina dhe vegla

  Sharre elektrike per mobileri

  Shes sharren gjendje perfekte

  Lezhë 14 korrik 12:09
  30 €
 • 2 foto
  Pomp ujit 40 mileke
  Makina dhe vegla

  Pomp ujit 40 mileke

  Shes pompen 40 mileke

  Lezhë 14 korrik 12:08
  40 Lek
 • 5 foto
  Tripse e re
  Makina dhe vegla

  Tripse e re

  Shitet tripse e re ne kuti

  Lezhë 14 korrik 12:07
  50 €
 • 2 foto
  Tripse bosch
  Makina dhe vegla

  Tripse bosch

  Shes tripsen

  Lezhë 14 korrik 12:07
  30 Lek
 • 5 foto
  Makin Qepse MERCEDEZ
  Makina dhe vegla

  Makin Qepse MERCEDEZ

  Shes makin qepse mersedez me 40 lloj qepje, gjendje perfekte.

  Lezhë 14 korrik 12:06
  100 €
 • 3 foto
  Kompresor i vogel 50mileke
  Makina dhe vegla

  Kompresor i vogel 50mileke

  Shes kompresorin

  Lezhë 14 korrik 12:06
  50 Lek
 • 3 foto
  Kondicioner
  Makina dhe vegla

  Kondicioner

  Shes kondicioerin, komandohet edhe me pult

  Lezhë 14 korrik 12:05
  120 €
 • 1 foto
  Shitet gjenerator kva 5.5/6.3 okazion!!!
  Makina dhe vegla

  Shitet gjenerator kva 5.5/6.3 okazion!!!

  Shitet gjenerator kipor 3 fazorsh dhe monofaz ne gjendje shum te mire shum pak i perdorur 1200€ i di

  Kurbin 14 korrik 10:34
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Makineri durali
  Makina dhe vegla

  Makineri durali

  Shiten per arsyje emrigracioni makineri per duralumini Dhe kamionqina e vit prodhimi 2005 Citroen j

  Lezhë 14 korrik 09:56
  8.000 €
 • 10 foto
  Makina qepese te gjitha llojeve !! Bejme riparime
  Makina dhe vegla

  Makina qepese te gjitha llojeve !! Bejme riparime

  Shesim makina qepese te modeleve te ndryshme Marrim dhe porosi per makina te reja . Bejme dhe ripari

  Kurbin 11 korrik 16:29
  200 €
 • 3 foto
  Aksesore te ndryshem per makina qepese ! Oferte⚠️⚠
  Makina dhe vegla

  Aksesore te ndryshem per makina qepese ! Oferte⚠️⚠

  Aksesore te ndryshem per makina qepese ! Te gjitha modeleve ! Thjesht telefononi 0682283355 ! Cmimet

  Kurbin 11 korrik 16:28
  1 Lek
 • 0 foto
  Matorsteg
  Makina dhe vegla

  Matorsteg

  E re e ardhur nga italia E pa perdorur me korent

  Lezhë 30 qershor 14:45
  250 Lek
 • 0 foto
  Motorsteg
  Makina dhe vegla

  Motorsteg

  I ardh nga italia E re e paperdorur me korent

  Lezhë 30 qershor 14:37
  300 Lek
 • 2 foto
  pompe uji
  Makina dhe vegla

  pompe uji

  shitet pompe uji e presionit te lart italian 3 fazor sh e fuqishme pompa ka disa helike njera pas tj

  Lezhë 29 qershor 09:26
  600 €
 • 6 foto
  rrobot pastrimi per pishina
  Makina dhe vegla

  rrobot pastrimi per pishina

  zodiac robotic pool cleaner 2 cop pastrues per pishina ne gjendje shum te mir

  Lezhë 10 qershor 13:04
  1.000 €
 • 2 foto
  MOSA gjenarator nafte 6,5kw
  Makina dhe vegla

  MOSA gjenarator nafte 6,5kw

  Shes gjenaerator nafte shume ekonomik 6,5 kw i pershtatshem per shtepi apo per bisnese te vogla , ne

  Lezhë 29 maj 19:02
  900 €
 • 5 foto
  Per arsye mosperdorimi (Made in Germani)
  Makina dhe vegla

  Per arsye mosperdorimi (Made in Germani)

  Shiten vegla per perpunimin e drunit(flutra) Aksi 30

  Kurbin 27 maj 10:47
  800 Lek
 • 1 foto
  saldatriqe
  Makina dhe vegla

  saldatriqe

  shitet saldatriqe ne gjendje shum te mire,arsye mosperdorimi

  Lezhë 16 maj 22:22
  120 Lek
 • 2 foto
  Korrese bari krahu me korent (HYUNDAI) okazioooon
  Makina dhe vegla

  Korrese bari krahu me korent (HYUNDAI) okazioooon

  Shitet korrese bari me korent 1000w (HYUNDAI) ne gjendje te shkelqyer dhe shume e fuqishme e sjelle

  Kurbin 29 prill 15:57
  12.000 Lek
 • 1 foto
  Gjenerator Honda
  Makina dhe vegla

  Gjenerator Honda

  Shitet gjenerator honda i ardhur nga italia shum pak i perdorur ne gjendje perfekte

  Lezhë 19 prill 19:05
  120.000 Lek
 • 1 foto
  Lazer
  Makina dhe vegla

  Lazer

  Shiten 2 lazera jan te ardhur nga italia me gjith kamalec me ghendje shum te mir

  Lezhë 19 prill 19:04
  550.000 Lek
 • 5 foto
  Motorrsharr per prerje muri
  Makina dhe vegla

  Motorrsharr per prerje muri

  Shitet motorrshar per prerje muri me zinxhir diamandi e ardhur nga italia ne gjendje shum te mir pot

  Lezhë 19 prill 19:04
  1.100 Lek
 • 3 foto
  Shkall 12 metra dhe makineri per prerje mermeri
  Makina dhe vegla

  Shkall 12 metra dhe makineri per prerje mermeri

  Shiten shkall 12 metra te gjata pothuajse te reja Dhe disa sharra per prerj mermeri

  Lezhë 19 prill 19:03
  100.000 Lek
 • 1 foto
  Prozhekto
  Makina dhe vegla

  Prozhekto

  Shitet nje prozhektor i madh per kalceto ose magazina te medha

  Lezhë 19 prill 19:02
  400.000 Lek
 • 2 foto
  Makineri Rrobaqepse
  Makina dhe vegla

  Makineri Rrobaqepse

  OKAZION ! Shiten makineri te industrise tekstile duke perfshire pothuajse te gjitha pajisjet qe sher

  Lezhë 13 prill 20:54
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Zgare
  Makina dhe vegla

  Zgare

  Zgare profesionale ne gjendje perfekte

  Lezhë 12 prill 12:11
  1.300 Lek
 • 2 foto
  Pomp Spërkatje me Bateri (e re)
  Makina dhe vegla

  Pomp Spërkatje me Bateri (e re)

  Pomp spërkatje me bateri

  Lezhë 11 prill 11:07
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Makineri zmerilimi druri (metabo) 1000w origjinal
  Makina dhe vegla

  Makineri zmerilimi druri (metabo) 1000w origjinal

  Shitet tank zmerilimi me leter shirit (metabo 1000w) origjinal,shum pak i perdorur ne gjendje perfek

  Kurbin 10 prill 22:10
  16.000 Lek
 • 1 foto
  Shitet freze druri (HITACHI) 1300w origjinale
  Makina dhe vegla

  Shitet freze druri (HITACHI) 1300w origjinale

  Shitet freze druri (HITACHI) 1300w origjinale e sapo ardhur nga italia ne gjendje perfekte pune.

  Kurbin 10 prill 16:05
  18.000 Lek
 • 1 foto
  Shitet freze druri (BOSCH) 500w origjinale
  Makina dhe vegla

  Shitet freze druri (BOSCH) 500w origjinale

  Shitet freze dore per dru e markes (BOSCH) 500w 2700 rrotullime/minut.ne gjendje perfekte pune shume

  Kurbin 10 prill 16:05
  16.000 Lek
 • 0 foto
  Shitet sharre druri me disk(BLACK & DECKER 1100w)
  Makina dhe vegla

  Shitet sharre druri me disk(BLACK & DECKER 1100w)

  Shitet sharre druri me disk (BLACK & DECKER 1100w) origjinale.ne gjendje perfekte pune shum pak

  Kurbin 10 prill 16:05
  16.000 Lek
 • 2 foto
  Vidator me bateri (DEWALT)+2 bateri dhe karikuse
  Makina dhe vegla

  Vidator me bateri (DEWALT)+2 bateri dhe karikuse

  Shitet vidator (DEWALT) origjinal me 2 bateri 1.3 amper,dhe karikuse.eshte ne gjendje perfekte pune

  Kurbin 10 prill 16:05
  9.000 Lek
 • 1 foto
  Vegla freze marangozi druri
  Makina dhe vegla

  Vegla freze marangozi druri

  Shiten koka frezash per marangoz.per hapje kanale dyersh,module per te bere cdo lloj lule te ndryshm

  Kurbin 8 prill 23:09
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  hilti
  Makina dhe vegla

  hilti

  vegla hilti ne gjendje shum te mir

  Lezhë 8 prill 20:15
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet modul per freze druri per hapje paturash
  Makina dhe vegla

  Shitet modul per freze druri per hapje paturash

  Shitet modul per freze druri per hapje paturash ne permasa te ndryshme.ne gjendje te shkelqyer.esht

  Kurbin 8 prill 20:15
  16.000 Lek
 • 1 foto
  Modul freze druri italiane origjinale + thika
  Makina dhe vegla

  Modul freze druri italiane origjinale + thika

  Shitet modul freze druri origjinale italiane.perdoret per te bere dyer druri.e kam sjelle nga italia

  Kurbin 8 prill 20:14
  13.000 Lek
 • 0 foto
  Konvertues 12v 220v i ri ne kuti
  Makina dhe vegla

  Konvertues 12v 220v i ri ne kuti

  Shitet konvertues 12v 220v i ri ne kuti.vendoset ne baterin e makines dhe konverton nga 12v ne 220v

  Kurbin 6 prill 22:14
  60 €
 • 3 foto
  Vidator (DEWALT) + 2 bateri dhe karikuse
  Makina dhe vegla

  Vidator (DEWALT) + 2 bateri dhe karikuse

  Shitet vidator (DEWALT) origjinal me 2 bateri + karikuse .i sapo ardhur nga italia,ne gjendje perfek

  Kurbin 6 prill 21:30
  10.000 Lek
 • 4 foto
  Sharre pendul druri dhe alumini (profesionale)
  Makina dhe vegla

  Sharre pendul druri dhe alumini (profesionale)

  Shitet sharre pendul druri dhe alumini (FELISATTI) made in italy origjinale 1100 w .Kthehet ne 2 kr

  Kurbin 6 prill 21:29
  35.000 Lek
 • 2 foto
  makineri preres asfalti
  Makina dhe vegla

  makineri preres asfalti

  makineri preres asfalti

  Lezhë 4 prill 11:37
  45.000 Lek
 • 0 foto
  Mercedez ml 270 2002
  Makina dhe vegla

  Mercedez ml 270 2002

  Makina esht ne gjendje te mir matortike dhe gjenerike ne pergjithsi leta deri ne dhjetor njgyr e bar

  Lezhë 4 prill 05:27
  3.500 €
 • 7 foto
  Makine qepse industriale NARITA
  Makina dhe vegla

  Makine qepse industriale NARITA

  Makine qepse industriale NARITA E RE !!!! Cmimi 500 euro BEJ NDERIME !!!!!! ( Laç Mamurras )

  Kurbin 4 prill 03:37
  500 €
 • 0 foto
  Makin
  Makina dhe vegla

  Makin

  Benc 203

  Lezhë 4 prill 02:48
  3.900 €
 • 6 foto
  Vegla palestre
  Makina dhe vegla

  Vegla palestre

  Shes gjitha veglat e palestres technogym,arsya se po bej nje rinovim me vegla te reja 2018, kush esh

  Lezhë 4 prill 01:47
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shes rimorkio
  Makina dhe vegla

  Shes rimorkio

  Shitet rimorkio ‭+355 67 315 3229‬ Me dogane te paguar

  Lezhë 4 prill 00:12
  1.600 €
 • 5 foto
  Martel + perzies koli
  Makina dhe vegla

  Martel + perzies koli

  Vegla pune te ardhura nga italia Martel hitaci 150 euro Perzies koli

  Lezhë 4 prill 00:06
  3 €