Shqipëri
 • 1 foto
  Pompe lavazhi monofaz
  Makina dhe vegla

  Pompe lavazhi monofaz

  Shes pompe lavazhi monofaze e sapo ardhur nga gjermania ne gjendje perfekte,,,, tel-Watsap-wiber 067

  Shkodër Sot, 10:34
  100 Lek
 • 1 foto
  Pompe lavazhi
  Makina dhe vegla

  Pompe lavazhi

  Pompe lavazhi monofaz e sapo ardhur nga gjermania ne gjendje perfekte, tel-Watsap-wiber 0675257306 (

  Shkodër Sot, 10:34
  80 Lek
 • 3 foto
  Pompe lavaxhi monofaze 140 bar/ 3.0 kw
  Makina dhe vegla

  Pompe lavaxhi monofaze 140 bar/ 3.0 kw

  Shitet pompe lavazhi profesionale monofaze 140 bar e sapo ardhur nga gjermania ne gjendje perfekte,

  Shkodër Sot, 09:54
  250 Lek
 • 2 foto
  Gjenerator .
  Makina dhe vegla

  Gjenerator .

  Gjenerator robin me benzine ne gjendje shume te mire ,eshte nga tipet me te mire ne treg.

  Durrës Dje, 22:34
  90.000 Lek
 • 0 foto
  Shnek gruri
  Makina dhe vegla

  Shnek gruri

  Shitet shnek 6 met igjat dimesjoni 200.me motor 2.5 me 1400 xhiro.

  Lushnjë Dje, 20:54
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  0685396952
  Makina dhe vegla

  0685396952

  tel 0685396952

  Shkodër Dje, 18:34
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Sharr per prerje të iver pllakes mdf
  Makina dhe vegla

  Sharr per prerje të iver pllakes mdf

  Sheiten 3 copa sharra dhe 2 aspirator per pluher 1 shar 2.2 metr kolica 45 shakall kthimi 2300€ 1 s

  Kukës Dje, 16:34
  1.500 €
 • 5 foto
  Transformator 6000—250
  Makina dhe vegla

  Transformator 6000—250

  Transformator ne gjendje te rregullt! Gjendja shum e mire

  Durrës Dje, 16:34
  1.200 €
 • 5 foto
  Bordatrice fmb
  Makina dhe vegla

  Bordatrice fmb

  Bordatrice fmb ngjit cdo lloj bordi si dhe drurin Nuk ka parafreze cmimi 4200€ E gateshme per cdo ll

  Lushnjë Dje, 14:54
  4.200 €
 • 2 foto
  Lavaman inoksi.
  Makina dhe vegla

  Lavaman inoksi.

  Lavaman inoksi pothuajse i ri me permasa 130cm×100cm,shitet per arsye mos perdorimi.

  Durrës Dje, 13:54
  40.000 Lek
 • 0 foto
  BLUARSE MISRI 2200W 1400 RPM
  Makina dhe vegla

  BLUARSE MISRI 2200W 1400 RPM

  BLUARSE MISRI 2200W 1400 RPM

  Lezhë Dje, 13:34
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Mjelese Lope 550W teke depozite 30 L alumini
  Makina dhe vegla

  Mjelese Lope 550W teke depozite 30 L alumini

  Mjelese Lope 550W teke depozite 30 L alumini pa depozit vakumi dhe gypa plastike.

  Lezhë Dje, 13:34
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Kape per guzhine.
  Makina dhe vegla

  Kape per guzhine.

  Kape inoksi 2m×1m me motor e pa vene ne pune,shitet per arsye mos perdorimi me motor te brendshem.

  Durrës Dje, 13:34
  50.000 Lek
 • 2 foto
  Vidiator me bateri Dewalt
  Makina dhe vegla

  Vidiator me bateri Dewalt

  Vidiator me bateri Dewalt 14.4 V. Tre cop vidiatore, tre bateri dhe nje karikus..Ne gjendje te mire

  Tiranë 17 qershor 22:54
  35.000 Lek
 • 2 foto
  2 rripa + 2 kriketa te ri
  Makina dhe vegla

  2 rripa + 2 kriketa te ri

  Shes 2 rripa nga 6 metra dhe dy kriketa te ri te sapo ardhur nga gjermania tel, watsap,wiber 0675257

  Shkodër 17 qershor 20:34
  45 Lek
 • 0 foto
  Shitet figorifer dhom 4 me 4 per frutaperimesh e t
  Makina dhe vegla

  Shitet figorifer dhom 4 me 4 per frutaperimesh e t

  Firgorifer dhome per cdo lloj perdorimi

  Durrës 17 qershor 20:34
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Sharre
  Makina dhe vegla

  Sharre

  Shes sharr e ardhur nga gjermania ne gjendje perfekte dhe me disk.,, tel-Watsap,wiber 0675257306

  Shkodër 17 qershor 19:34
  30 Lek
 • 2 foto
  Gur
  Makina dhe vegla

  Gur

  Shitet gur monofaz i sapo ardhur nga gjermania ne gjendje perfekte pune dhe i gatshem per ç’do dho

  Shkodër 17 qershor 17:54
  60 Lek
 • 2 foto
  Motorseg AL-KO
  Makina dhe vegla

  Motorseg AL-KO

  Shitet motorseg e adhur nga gjermania ne gjendje perfekte pune dhe e gatshme per ç’do dhoj prove,,

  Shkodër 17 qershor 17:54
  150 Lek
 • 3 foto
   4 Rripa+ kriketa
  Makina dhe vegla

  4 Rripa+ kriketa

  Shiten komplet 4 rripa + kriketa per te lidhur makinat ne rimojk ne gjendje te re te sapo ardhur nga

  Shkodër 17 qershor 17:54
  90 Lek
 • 0 foto
  Gonjaster
  Makina dhe vegla

  Gonjaster

  Universale

  Korçë 17 qershor 17:34
  1 €
 • 2 foto
  Pistolet me ajer
  Makina dhe vegla

  Pistolet me ajer

  Pistolet me ajer e ardhur nga gjermania

  Tiranë 17 qershor 14:54
  100 €
 • 2 foto
  Pistolet me ajer
  Makina dhe vegla

  Pistolet me ajer

  Pistolet me ajer ardhur nga gjermania

  Tiranë 17 qershor 14:54
  100 €
 • 1 foto
  Mini frigorifer ekspozitor 70 x 45 cm
  Makina dhe vegla

  Mini frigorifer ekspozitor 70 x 45 cm

  Frigorifer i markes armstrad shume pak i perdorur, i pershtatshem per zyra, biznese etj I pajisur me

  Durrës 17 qershor 14:34
  100 €
 • 2 foto
  Pistolet me ajer
  Makina dhe vegla

  Pistolet me ajer

  Pistolet me ajer per Servis e ardhur nga Gjermania

  Tiranë 17 qershor 14:34
  100 €
 • 2 foto
  Pistolet me ajer
  Makina dhe vegla

  Pistolet me ajer

  Pistolet me ajer ardhur nga Gjermania

  Tiranë 17 qershor 14:34
  100 €
 • 0 foto
  REKLAMA FARMACI ,BAR RESTORANT DHE MATERIALE NDERT
  Makina dhe vegla

  REKLAMA FARMACI ,BAR RESTORANT DHE MATERIALE NDERT

  Shiten 3 REKLAMA MATERIALE NDERTIMI FARMACI bar RESTORANT cmimi I diskutushem 0698459684

  Tiranë 17 qershor 14:34
  200 €
 • 2 foto
  Aspirator
  Makina dhe vegla

  Aspirator

  Aspirator per furra lyrje makine ose mobileri shume pak i perdorur

  Tiranë 16 qershor 07:34
  350 €
 • 1 foto
  Pompa Lavazhi
  Makina dhe vegla

  Pompa Lavazhi

  Shiten pompa lavazhi marka Interpomp fuqia 200 bar te ardhura nga Italia jane 4 cope cmimi 600 mij l

  Tiranë 15 qershor 15:34
  600 Lek
 • 3 foto
  Gjeneratore
  Makina dhe vegla

  Gjeneratore

  Shiten 3 gjeneratore Suzuki,Honda,Yanmar japonez te ardhur nga Italia cmimi 100€,200€,300€

  Tiranë 15 qershor 15:34
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Furre buke me gaz complete me brumatrice tava e b
  Makina dhe vegla

  Furre buke me gaz complete me brumatrice tava e b

  Shitet furre buke me gaz me brumatrice me dhome fermentimi me tavat dhe carrelat fotot jua dergojm v

  Tiranë 15 qershor 12:54
  5.500 €
 • 0 foto
  Makine qepse singer
  Makina dhe vegla

  Makine qepse singer

  Makine qepse singer antike ne gjendje te shkelqyshme.

  Berat 14 qershor 19:34
  10.000 Lek
 • 0 foto
  Morset Rotulluese Italiane
  Makina dhe vegla

  Morset Rotulluese Italiane

  Shitet morset italiane rotulluese, ne gjendje shume te mire.

  Berat 14 qershor 19:34
  13.000 Lek
 • 4 foto
  Gjenerator 18KW / 22.5 KVA 3Fazor
  Makina dhe vegla

  Gjenerator 18KW / 22.5 KVA 3Fazor

  motorr nafte me nje piston shum ekonomik..3 Fazor .vjen me kabull te gjate. i vitit 2007

  Shkodër 14 qershor 18:34
  800 €
 • 3 foto
  trapan
  Makina dhe vegla

  trapan

  Shiten 2 trapana blekdecer origjinal te sapo ardhur nga franca ne ghendje shume te mir

  Tiranë 14 qershor 17:34
  4.990 Lek
 • 2 foto
  Saldatrice inverter
  Makina dhe vegla

  Saldatrice inverter

  Saldatrice inverter 135 amper . E blere ne itali E paperdorur fare Shitet per arsye mosperdorimi

  Bulqizë 14 qershor 16:34
  200 €
 • 3 foto
  shitet torno me gjith materialet
  Makina dhe vegla

  shitet torno me gjith materialet

  shitet Torno te gjitha materialet cmimi okazion per cdo informacion kontaktoni ne cel

  Fier 14 qershor 16:34
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Makina Qepese
  Makina dhe vegla

  Makina Qepese

  Shiten makina qepese lineare Durkop, dhe Necci me 2gjilpera.Shiten dhe makina qepese te reja Tripel

  Tiranë 14 qershor 13:34
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Bot transport nafte dhe benzine
  Makina dhe vegla

  Bot transport nafte dhe benzine

  Bot transport nafte dhe benzine Alumin me kondaliter me valvula Blere ne itali Cmimi okazion

  Tiranë 14 qershor 00:54
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Bot transport nafte dhe benzine
  Makina dhe vegla

  Bot transport nafte dhe benzine

  Bot transport nafte dhe benzine Alumin me kondaliter me valvula Blere ne itali Cmimi Okazion

  Tiranë 13 qershor 17:54
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  fetatriqe
  Makina dhe vegla

  fetatriqe

  shitet fetatriqe tefazor profesjonal per me teper kontaktoni ne tel.

  Durrës 13 qershor 14:34
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Celesa Kriket 3/4
  Makina dhe vegla

  Celesa Kriket 3/4

  Celesa Kriket 3/4

  Tiranë 13 qershor 13:54
  13.000 Lek
 • 1 foto
  Kompresor Ajri 50L professional
  Makina dhe vegla

  Kompresor Ajri 50L professional

  kompresor ajri 50L i ri ne kuti te ardhur nga gjermania i markes abks

  Tiranë 13 qershor 13:54
  22.000 Lek
 • 2 foto
  Freskuese kondicionim ajri 3 ne 1
  Makina dhe vegla

  Freskuese kondicionim ajri 3 ne 1

  3 IN 1 Ftohës ajri freskuese / pastrues pastrim automatik te eres se keqe te ambientit/ kondicionim

  Tiranë 13 qershor 13:54
  10.800 Lek
 • 11 foto
  Vegla pune profesjonale
  Makina dhe vegla

  Vegla pune profesjonale

  Kemi vegla pune profesjonale te reja te perdorura nga markat me te njohura si makita, qmime te arsye

  Tiranë 13 qershor 10:54
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Zorre vibratori
  Makina dhe vegla

  Zorre vibratori

  Zorre vibratori 35mm tradhetuar e jokes 6 m e gjate 0682010084

  Tiranë 13 qershor 10:35
  15.000 Lek
 • 2 foto
  Saldatrice e ardh nga gjermania,monofaz dhe trefaz
  Makina dhe vegla

  Saldatrice e ardh nga gjermania,monofaz dhe trefaz

  Shitet saldatrice e sapo ardh nga gjermania,monofaze dhe trefazor,gjendje perfekt shitet me masken e

  Durrës 13 qershor 08:34
  100 €
 • 0 foto
  komplet celesash kriket 120pjes
  Makina dhe vegla

  komplet celesash kriket 120pjes

  komplet celesash kriket profesional kompleti ka 120pjes mbrenda

  Tiranë 13 qershor 00:34
  15.000 Lek
 • 1 foto
  celesa kriket 12kende professional
  Makina dhe vegla

  celesa kriket 12kende professional

  celesa kriket 12kende profesional te markes TOP HELPER

  Tiranë 13 qershor 00:34
  11.000 Lek
 • 5 foto
  Makine Qepse Pfaff Gritzner 1002 prodhim Gjerman
  Makina dhe vegla

  Makine Qepse Pfaff Gritzner 1002 prodhim Gjerman

  Pershendetje Per te shitur kam nje Makin Qepse e firmes Pfaff Gritzner Ne Gjendje shum te mir pune,

  Tiranë 12 qershor 23:34
  250 €