• Trapane marke BOSCH

  Trapane marke BOSCH

  Shes 3 trapane te markes BOSCH profesional me fuqi 800W,620W,500W punojne me sistemin 110 volt,dhe duan transformator qe ul tensionin nga 220v ne 110v,mund te punosh me ta ne lageshtire dhe shi,te ard

  12.000 Lek
  Tiranë
  Sot, 15:34
 • Vegla pune origjinale 2trapana 2prerese druri

  Vegla pune origjinale 2trapana 2prerese druri

  Prerese druri 2 cop dh 2 trapana ne gjendje shum te mire cmimi 230 mij lek pak I diskutushem▪▪

  230 Lek
  Tiranë
  Sot, 14:34
 • Vibrator per nxheshje dheu & pllakash

  Vibrator per nxheshje dheu & pllakash

  Shes vibrator per nxheshje dheu & pllakash, I arrdhur nga suedija ne xhendje shum te Mir ky ne foto.

  500 €
  Tiranë
  Sot, 13:54
 • Aparata per kafre

  Aparata per kafre

  Kemi aparata per kafe nga Zvicra

  Me Marrveshje
  Tiranë
  Sot, 11:54
 • Vidiator Dexter 14.4 v. Li-ion

  Vidiator Dexter 14.4 v. Li-ion

  Vidiator dexter 14.4v Li-ion Permban 2 bateri karikuesin e ti dhe kutine.

  Me Marrveshje
  Durrës
  Sot, 09:56
 • Gjeneratore 200 Kva Silent

  Gjeneratore 200 Kva Silent

  FREDI GJENERATORE

  Me Marrveshje
  Tiranë
  Sot, 09:55
 • Gjeneratore Doing

  Gjeneratore Doing

  FREDI GJENERATOR

  Me Marrveshje
  Tiranë
  Sot, 09:55
 • Gjenerator Silent 30 kva

  Gjenerator Silent 30 kva

  FREDI GJENERATORE

  Me Marrveshje
  Tiranë
  Sot, 09:55
 • BLUARSE MISRI

  BLUARSE MISRI

  Bluarse misri. Për bluarjen e misrit dhe përgagitjen e miellit. Performancë e shkëlqyer falë motorit të fuqishëm dhe materialeve me kualitet të lartë

  Me Marrveshje
  Lezhë
  Sot, 07:34
 • Motor Pompa me lende djegese

  Motor Pompa me lende djegese

  Pompat me lende djegese Jane efikase me rendiment te larte ,lehtesisht te transportueshme,konstrukti I pompes mundeson punimin pa problem dhe ne uje te papaster. Të gjitha llojet

  Me Marrveshje
  Lezhë
  Sot, 07:34
 • Makineri shtrydhese rrushi manuale

  Makineri shtrydhese rrushi manuale

  Makineria e shtrydhjes bën të mundur shtrudhjen e rrushit në mënyrë të shpejte dhe efikase. E emaluar për mbrojtje nga faktoret atmosferik dhe ato kimik. Perpunon 600-800 kg rrush ne ore

  Me Marrveshje
  Lezhë
  Sot, 07:34
 • Poltron

  Poltron

  Shitet poltron per berber ose parukjer cmimi 150 euro i diskutushem falimderit...

  150 €
  Tiranë
  Dje, 23:34
 • Makina qepese husqavarna

  Makina qepese husqavarna

  makina qepese husqavarna viking topaz e re me usb , ben te mundur te gjitha dhojet e qepjeve qendisje qepje linare etj .shitet me qmim fabriket 1950 euro i pa diskutueshem garancia 2 vjet

  1.950 €
  Shkodër
  Dje, 22:34
 • Makina te drurit

  Makina te drurit

  Maqina, makina te ndryshme per perpunim te drurit. Zdrukthtari/Marangoz Shes makina te ndryshme per perpunimit e drurit (zdrukthtari, marangoz), sic p.sh. - frez me transporter - nivelizuese - shpo

  Me Marrveshje
  Kukës
  Dje, 20:29
 • makineri amballazhuse për fabrikë SPEEDY PACKER

  makineri amballazhuse për fabrikë SPEEDY PACKER

  Shitet makineri amballazhuse për çfardollojë produktesh për mos dëmtimin e produktit gjatë transportit

  3.000 €
  Gjirokastër
  Dje, 19:38
 • Okazion Saldatrice me argon monofaze dhe oksigjen

  Okazion Saldatrice me argon monofaze dhe oksigjen

  Okazion Shitet saldatrice me argon monofaze dhe oksigjen pothuajse e re.

  220 €
  Tiranë
  Dje, 19:34
 • Sharre

  Sharre

  Sharre me bateri i mungon bateria gjendje perfekte

  30 €
  Tiranë
  Dje, 19:34
 • Motosege benzin me zinxhire Einhell

  Motosege benzin me zinxhire Einhell

  Sharra me benzin me zinxhire per te pre dru.marka Einhell.ka 1cekic plastik ke rrotori te thym ben 500L shitet se sme hyn ne pune.merre ne gjermani

  110 €
  Tiranë
  Dje, 17:55
 • Makineri per kopje celsash

  Makineri per kopje celsash

  Shitet makineri per kopje celsash -1-DELTA-2000 pothuajse e paperdorur e markes prestigjoze SILCA italiane,,

  750 €
  Tiranë
  Dje, 17:55
 • Makineri alumini e gjith linja

  Makineri alumini e gjith linja

  sharr me 2 koka pantograf frez tafti kompresor trapan me bateri fresibelme bateri te gjitha makinerit jan prodhim italjan ďhe ne gjendje shum te mir pune

  Me Marrveshje
  Tiranë
  Dje, 17:54
 • Gjenerator

  Gjenerator

  ----

  100.000 €
  Tiranë
  Dje, 17:54
 • Gjenerator

  Gjenerator

  ----

  1.000 €
  Tiranë
  Dje, 17:54
 • Shitet per arsye mosperdorimi

  Shitet per arsye mosperdorimi

  Shitet ma in USA

  200 €
  Korçë
  Dje, 11:34
 • Kabull trefazorësh.

  Kabull trefazorësh.

  Shitet 95 meter kabull trefazorësh me katër fije. Diametri i kabullit 20 mm Diametri i fijeve 6 mm I përdorur, por në gjendje shumë të mirë dhe i pashkëputur 350 lekë të reja për metër. (cmimi i blerj

  32.000 Lek
  Tiranë
  Dje, 10:34
 • Makin Qepse Profesionale(industriale)

  Makin Qepse Profesionale(industriale)

  Makina lineare per rrobaqepsi pa prerje peri e perdorur 15dit pothuaj ere sic duket dhe ne foto jepet me prove450€

  450 €
  Tiranë
  Dje, 09:35
 • Makineri druri

  Makineri druri

  Makineri druri shponjse mobilje Marka SCM makineria esht ne gjendje pune dhe esht me 21 punto esht shum ne gjendje te Mir per me shum na kontaktoni....

  2.500 €
  Pogradec
  Dje, 07:54
 • Sharre Alumini

  Sharre Alumini

  Sharre me dy koka ,marka EMMEGI kontroll elektronik cmim i arsyeshem.

  7.000 €
  Durrës
  22 mars 22:34
 • Motorr me freksion per makine qepse indrustriale

  Motorr me freksion per makine qepse indrustriale

  Eshte ne gjendje shume te mire pune ( Laç Mamurras )

  100 €
  Kurbin
  22 mars 21:54
 • Makine qepse industriale NARITA

  Makine qepse industriale NARITA

  Makine qepse industriale NARITA E RE !!!! Cmimi 500 euro BEJ NDERIME !!!!!! ( Laç Mamurras )

  500 €
  Kurbin
  22 mars 21:54
 • Matrapik makita

  Matrapik makita

  Shitet matrapik makita i ardhur nga italia. Shum pak i perdorur, 400 mij lek

  400.000 Lek
  Durrës
  22 mars 21:35
 • Matrapik makita

  Matrapik makita

  Shitet matrapik makita i ardhur nga italia. Shum pak i perdorur dhe ne gjendje shum te mire Shitet 250 mij lek.

  250.000 Lek
  Durrës
  22 mars 21:35
 • Makineri rrashinimi per parkete

  Makineri rrashinimi per parkete

  Makineria eshte ne gjendje shume te mire e kam sjedhe nga greqia ter sherbimet e bera per vetem 1000 euro okazion!

  1.000 €
  Korçë
  22 mars 20:34
 • KASAFORT LEKESH & SENDE ME VLER

  KASAFORT LEKESH & SENDE ME VLER

  SUPER E SIGURT GJERMANE PROFESIONALE 800 Kg NIVAL HELLAS .OKAZION PER ATE QE JA DINE VLERN E BLER 2200€ ME POROSI CMIMI ME KESH DISKUTOHET DERI NE 1600€ JO M PAK SHITJA PER ARSYE MBYLLJE BIZNESI .PE

  1.980 €
  Vlorë
  22 mars 17:54
 • Makineri druri

  Makineri druri

  Gonjaster . torno druri .kombinat me 5 procese .groset .sharr shirit .makineri per grila druri .frez dhe disk (shumllojshmeri thikash ).trapan vertikal .pres per dyer .morset banak .makin zmerilimi .k

  12.000 €
  Tiranë
  22 mars 14:35
 • Kompresor

  Kompresor

  shes kompresor te thate per perdorim stomatologjitk cmimi 150 euro i diskutueshem

  150 €
  Fier
  22 mars 13:34
 • Gjenerator HONDA 4.2 kw

  Gjenerator HONDA 4.2 kw

  Shitet gjenerator HONDA 4.2 kw. me benzin i ardhur nga ITALIA. çmimi 35000 lek.ndodhet ne MAMINAS.

  Me Marrveshje
  Durrës
  22 mars 11:54
 • Makina Qepse

  Makina Qepse

  Shiten per arsye mos perdorimi Syzator dhe Dy GJILPERSH Nga 600 se cili 1200 cmimi i diskutushem per te dy

  600 Lek
  Pogradec
  22 mars 11:34
 • Makina dhe vegla

  Makina dhe vegla

  Disje alumini gomat ne gjendje shum te mir disjet jat shum te paster

  250 Lek
  Durrës
  22 mars 11:34
 • Shes trapane me bateri RYOBI

  Shes trapane me bateri RYOBI

  Shes trapane me bateri 18 volt se bashku me karikues ne gjendje te mire pune i ardhur nga Anglia.

  10.000 Lek
  Tiranë
  22 mars 10:34
 • Pompa uji 3fazore elektromotorra aspiratora ajri

  Pompa uji 3fazore elektromotorra aspiratora ajri

  pompa uji me kva te ndryshem si pompa zhytese thithese dhe shtytese nga 5kva deri ne 250 kva elektromotorra te ndryshem nga 1kva deri ne 250 kva dhe aspirator te ndryshem dhe per tunele 0682026492 0

  Me Marrveshje
  Tiranë
  22 mars 09:54
 • Arganell te ndryshme

  Arganell te ndryshme

  Shiten arganella te ndryshme 3 fazore per me teper cel me cmime te ndryshme 0682026492 0698911953

  Me Marrveshje
  Tiranë
  22 mars 09:54
 • Mulli bluarje 2.2Kv 2800RPM kapaciteti 550kg/h (

  Mulli bluarje 2.2Kv 2800RPM kapaciteti 550kg/h (

  Mulli bluarje 2.2 KW 2800 RPM për bluarjen e llojeve të ndryshme të drithit për bagëtitë si misër, panxhar, etj. Kjo makineri përvec kokrrës bluan gjithashtu edhe kalli (me thiken me kod 52818) duke p

  Me Marrveshje
  Lezhë
  22 mars 09:54
 • Makinë Fshirëse Misri

  Makinë Fshirëse Misri

  Makinë Fshirëse misri për në shumë information kontaktoni numrin 0682081891

  Me Marrveshje
  Lezhë
  22 mars 09:35
 • Bluarese misri 2.2KW, kapaciteti 60-68 kg/h (e re)

  Bluarese misri 2.2KW, kapaciteti 60-68 kg/h (e re)

  Bluarse misri 2200W, 2800 RPM. Për bluarjen e misrit dhe përgagitjen e miellit. Performancë e shkëlqyer falë motorit të fuqishëm dhe materialeve me kualitet të lartë.

  Me Marrveshje
  Lezhë
  22 mars 09:35
 • Makineri shtrydhese rrushi manuale inox (e re)

  Makineri shtrydhese rrushi manuale inox (e re)

  Makineria shtrydhëse bën të mundur shtrudhjen e rrushit në mënyre të shpejtë dhe efikase. E përbere nga material inoks për mbrojtje nga faktoret atmosferik dhe kimik, ndryshkjes apo grryerjes. Gjithas

  Me Marrveshje
  Lezhë
  22 mars 09:35
 • Mjelese Lope 550W teke depozite 30 L alumini(e re)

  Mjelese Lope 550W teke depozite 30 L alumini(e re)

  Kjo mjelëse lopësh është e ndërtuar nga një pompë me vakum për operim dhe mirëmbajtje të lehtë. Me një kapacitet prej 10-12 lopësh/orë (5-6 minuta/lopë) kjo mjelëse mund të rrisë produktivitetin, tâ€

  Me Marrveshje
  Lezhë
  22 mars 09:35
 • Damixhane qelqi me ruajtje plastike të rinj

  Damixhane qelqi me ruajtje plastike të rinj

  Damixhan me thurrje plastike. Përdoret gjerësisht për ruajtjen e pijeve të ndryshme si raki, verë, vaj, etj. Eshtë një produkt mjaft cilesor dhe higjenikisht i pastër. Thurrja plastike mbron damixhani

  Me Marrveshje
  Lezhë
  22 mars 09:35
 • Tapatrice per shishe vere (e re)

  Tapatrice per shishe vere (e re)

  Tapatricja e shisheve ndimon në vendosjen e tapës në shishe për një mbyllje dhe izolim total, duke parandaluar hyrjen e ajrit ne shishe. Me bokulla të kromuara, rezistente ndaj ndryshkjes dhe faktorëv

  Me Marrveshje
  Lezhë
  22 mars 09:35
 • Freze toke 6 HP motor 4 kohesh benzine

  Freze toke 6 HP motor 4 kohesh benzine

  Freze toke 6 hp (motor 4-kohesh benzine) 3600 RPM me thika përpara. Freza eshte e pajisur me mekanizëm ndezës me litar. Thikat e frezës janë të përbëra nga celik i përforcuar për të kryer kultivim dhe

  Me Marrveshje
  Lezhë
  22 mars 09:35
 • Korrese bari 1000W 2800RPM, gjeresia e prerjes 32c

  Korrese bari 1000W 2800RPM, gjeresia e prerjes 32c

  Korrëse bari me motor 1000W, i cili gjeneron 2800 RPM, për shpejtësi dhe saktesi gjatë punes. E pajisur me rregjistrues lartësie për prerjen e barit sipas dëshirës dhe gjithashtu me kosh 26 Lit për mb

  Me Marrveshje
  Lezhë
  22 mars 09:35