Mjeshtri per Elektro, hidro, termo

Çmimi: Me Marrveshje
Mjeshtri per Elektro, hidro, termo

Detajet

Postuar
3 prill 13:40
Kategoria
Biznes & Punësime > Sherbime
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Fushë Kosovë

Përshkrimi

. Na kontaktoni:

Kryejme:
- Instalime elektrike.
- Instalimin e nxemjes qendrore.
- Instalimin e ujit dhe kanalizimit.

044 447 885
049 273 117
Viber: +377 44 447 885

________________________
alarme kamera rryme rrymen rryma struja energji elektrikë inxhinjer ujë sanitar keramik qeramik pllaka mermer laminat


Shpallje te ngjashme