Shess 4 Gomat 245 45 19 M+S DIMRIM

Çmimi: 230 €

Detajet

Postuar
29 janar 23:15
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Podujevë

Përshkrimi

Gomat 245 45 19 M+S viti 2019 si te reja 95 % te reja
Per me shum viber +38349707797


Shpallje te ngjashme