4 disqe Benzi Cklas Eklas

Çmimi: 350 €
4 disqe Benzi Cklas Eklas

Detajet

Postuar
30 maj 18:57
Kategoria
Automjete > Autopjese dhe paisje
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë

Përshkrimi

4 disqe Benzi E212 C204 Te ardhura nga Zvicra te paperdorur ne shqiperi gjendja prefekte...


Shpallje te ngjashme